Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

anawee u nas mały tez ma taką sucha skórę na głowie. Az pytałam swojej mamy co z tym robić. Powiedziała żeby smarować oliwka i zostawić na ok pół h i wyczesywac bo jak daje się to wyczesac to może się z tego zrobić ciemieniucha jak więcej tego naskórka się nawarstwi.
stekanie, chrzakanie i inne odglosy nasz Kuba ciągle wydaje takie odgłosy jak śpi. ..

Odnośnik do komentarza

Bbbbdzieki, tak właśnie podejrzewałam.

Ciemiaczko u nas ok,moze dlatego ze ja młodego dopajam pomimo kp.Mam wrażenie ze przez ten Nutriton jest spragniony,wypija nawet 50-80 ml herbatki koperkowej lub wody krótko po karmieniu

Chyba Wam nie zazdroszczę upalow..
U nas szalowe 9 stopni i deszcz, cóż taka pogoda tez nie do pozazdroszczenia, ale przynajmniej maluszki tak się nie męczą przez te temperatury.
Nic dziwnego że są niespokojne i zle śpią...

Anawee u mojego młodego zmiany są b.wyrazne gdy jest mu ciepło albo gdy jest bardziej aktywny

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Vena współczuje kochana! Może faktycznie maz bedzie w stanie odetkac kanaliki dodatkowo ssac przy masażu? Hmm nie wiem. Ja niestety na nadmiar mleka nie cierpię ale zauważyłam ze mały coraz cześciej je tylko z jednej piersi i o wiele krócej wiec ta druga zawsze ma więcej czasu na kolejne karmienie :)

Dziewczyny, używalyscie kiedyś minipigulek Cerazette? Jakie samopoczucie po nich i czy występują wahania wagi?

Odnośnik do komentarza

Paulina dobrze ze poruszyłas temat tabletek, ja byłam już w zasadzie zdecydowana na mini pigułkę ale naczytałam się w necie i potwierdziła mi to położna ze karmiąc piersią syna lepiej ich nie brać, w przypadku dziewczynek dodatkowa ilość kobiecych hormonów podobno nie ma aż takiego znaczenia ale na chłopców nie działa najlepiej... Słyszała któraś z Was podobne opinie?

Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszej nocy tez mialam pytać czy Wasze maluszki takie niespokojne podczas snu. U nas skorelowalo sie to z podawaniem wit K. Zazwyczaj wieczorem dajemy ale dzisiaj sprobuje wczesniej. Moze bedzis lepszy sen.

Co do gruczołów sutkowych u niemowlakow to moga byc powiększone. Z tej samej przyczyny co tradzik. Anieli juz powoli przechodzi ale miala powiększone.

Dzieki za cynk odnośnie kremu z filtrem. Właśnie robie zamowienie apteczne wiec idealnie trafilam :D

bbbb przyznam że nie spotkalam sie z takimi opiniami. Po pologu hormony sie normalizuja wiec nie wiem czy tabletki rzeczywiscie mogą jakos wplynac na to ze jest więcej hormonow w mleku.
My na razie będziemy stosowac gumki. Acccchhh juz sie nie moge doczekać. .. a tu dopiero polowa pologu :/

Dziewczyny po cc... czekalyscie 6 tygodni?

Dzisiaj Maly sukces bo mamy nasz pierwszy raz w parku za soba... tzn taki karmieniowy pierwszy raz ;-)

Przez te upaly dzidzia mi się "rozregulowala" jesli chodzi o jedzenie. Wczesniej idealnie co 2.5-3h byla glodna a teraz co chwila chce cyca... albo mi sie tak wydaje ;-)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Paulina poczytam o tych tabletkach, m gin przepisała Azalia, kupiłam, ale jeszcze nie zaczęłam brać.

Ciemiączko u nas zapadnięte od czasu, kiedy pediatra nam tak strasznie mocno je nacisnęła, ech jak sobie to przypomne... bura suka.

Odnośnik do komentarza

Ewee chce bo jest cieplo. Tak jak Miila napisala ostatnio, na poczatku wodniste mleko leci i tym gasi dziecko.pragnienie a jak glodne to dalej je bo tresciwe jiz leci. A ja zauwazylam ze jedno karmienie wiecej ale krotkie chce synek.
A ja masakra dzien, rano z mezem sie posprzeczalam ze mieszkam z jego mama heh tak co jakis czas mam do niego zal, bo nawet jak sie wyprowadzi to by musial byc co chwila bo robota, potem kupil mi bukiet róż, co nie zmienia faktu ze dalej mieszkam z tesciowa a maz ma te cholerne 2 zmiany. Potem corka rozbila malutki perfumik ktorym udawala ze sie psika i zanim zdazylam zabrac to wdepnela i skaleczyla stope, krew histeria a syn jak nic sobie przespal. Ale bylam sama. Potem tez histeria bo brak snu i nic juz nie docieralo i nawet tesciowa sie nie wtryniala tylko zapytala ale samo to ze byla w domu i swoje myslala. Eh teraz juz jestesmy na dworze, corka sie bawi z babcia bo ja bede z nia wieczorem zanim nie zasnie. A z tego wszystkiego brzuch mnie boli jak przed egzaminem. Strasznie sie czuje, mama mowila ze bedzie ciezko, ja ze dam rade wiem ze jest tesciowa ale to by wygladalo tak ze ja zakazy i nakazy a ona glaszcze dlatego nie miala sie wtracac a maz to zawsze ze mna wspolny front. Ostatnio sie tesciowa wtracila to powiedzial ze sie ma nie odzywac. Eh. Padam na twarz.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Vena biedaku, mam nadzieję, że będzie ok i obejdzie się bez szpitala! :(

mój dzieciaczek też tak świruje podczas spania, czasem nie wiem czy już się obudziła czy jeszcze nie ;)

my po wizycie w przychodni, mała przybrała 770g i teraz waży 4120g :) ogólnie cały czas od wyjścia do powrotu- prawie 3 godz. przespał mój aniolek, rozbudziła się tylko na chwilę jak rozebrałam ją do ważenia, ale po chwili z powrotem komar :) krostki u nas to od hormonów w mleku, są na twarzy, szyi i trochę na nóżkach. Groszek te plamki na głowie to faktycznie naczyniaki, powinny zniknąć same w ciągu kilku tyg.

babeczka w przychodni obejrzała moje zmasakrowane sutki, dostałam aabsolutny zakaz przystawiania do prawej piersi dopóki jej nie wyleczę, później to samo z lewą i mam się zgłosić jeśli nie będzie widać poprawy, bo mimo, że przystawiam małą dobrze, to sutki są w okropnym stanie...

mój stan psychiczny pogarsza się z dnia na dzień, chyba dopiero teraz odczuwam baby blues :(

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...