Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarna23789

Wyobraźcie sobie ze Szymek od 5 rano (jest już 15) spal łącznie godzinę z podziałem na cztery części! No taki marudny i płaczliwy to jeszcze nie był. Je co rusz. Dawalam nawet wodę. Łącznie wypił z 70 ml. Boje sie troche dawać więcej bo do tej pory pil nie więcej niż 50 ml przez całą dobę.
Wydaje mi się że nie boli go brzuch tylko coś innego.. Może mu gorąco? Dziś taki u nas upał. Padam na twarz. Dosłownie

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisaly dziewczyny nie leczy sie. Samo znika. Mi powiedzieli ze moze miec do miesiaca. Ja widze ze wiekszosc sie kurczy pare nowych pojawilo. Ale czytalam ze w zasadzie moga byc i do konca karmienia bo to z naszych hormonow powstaja z mleka. Powiedzieli zeby niczym nie smarowac

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Ach i nie kremować /oliwkować buźki przy trądziku. Mi położną kazała tylko na spacery kremować a po powrocie zmyć.
Malaga super że możesz już jeść normalnie. Też nie wyobrażam sobie życia bez nabiału

Odnośnik do komentarza

Czarna ja sobie wyobrażam, bo mój Synek nie spał dziś od 2:30 do 11, przysypiał przy cycku, a jak go tylko odkładałam miał oczy jak 5zł. Mamy też za sobą pierwsza kupę po pachy, ciekawe doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, nie chcę drażnić niewyspanych, ale wow dziś wstałam jak nowo narodzona! Wczoraj kupiliśmy nowy materac plus córa wstała o 3 na karmienie i wciąż śpi :)
No i mąż ma wolne przez tydzień :D i udało mi się wieczorem zaliczyć godzinę treningu na siłowni cudowne uczucie :)

Malaga super że możesz już normalnie jeść. Z synem musiałam przez 3 tygodnie być na bezglutenowej i bez laktozy … myślałam, że zejdę taka słaba byłam.

Heltinne nie pomogę z kresą … bo w żadnej ciąży nie miałam (wszyscy się dziwią) mam tylko przebarwiony w środku pępek z jednej strony. Kresą jaśnieje nawet do 12-18 miesięcy z tego co wiem

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

W pierwszych słowach chciałam podziękować Nat za to jak uparcie mówiła o karmieniu piersią i o tym ze każda matka jest w stanie wykarmić swoje maleństwa. Miałam jednodniowy kryzys teraz niunius je juz tylko cycusia, to jest tez jego uspokajacz.
Mamy trudny tydzień, mały miauczy w nocy, spi ale gdy tylko go odkładam to sie budzi... Kolki go męczą niesamowicie od godzin popołudniowych ale ostatnio zdarzyło sie to od 6 rano do 12.
Ogolnie jestem wykończona, ale gdy patrzę na uśmiech mojego maluszka mimo ze narazie tylko przez sen to mi wynagradza wszystko. Chciałam was doczytać ale niestety nie dam rady ..

Widziałam temat wielkiej krechy na brzuchu.. Moja siostra urodziła 14 miesięcy temu a krecha jest dalej ..

Przesyłamy buziaki

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Magda1010 nie tylko Twój. Mój też. Właśnie wróciliśmy ze spaceru. Pospal na nim z godzinę. Czyli od 5 rano zaliczył dwie godzin snu. Tylko wróciliśmy i odrazu cycuś. Chyb taki dzień dzisiaj.
Vena świetnie że dobrze spałaś. Należało Ci się kochana.

Siłownia.. Eh zazdroszczę. Mam 5 minut drogi, ale dopóki męża nie ma to mogę tylko obok drzwi na spacerach przechodzić.
A w ogóle co myślicie o A6W po porodzie? Kiedyś robiłam i były dobre efekty, ale po cc to chyba za szybko nie można...

A gdzie wywiało wszystkie Nasze Kwietniowe Mamusie? Czyżby relaksowały się maleństwami na słońcu? ;-) czy wręcz przeciwnie, umęczone opieką? Tak czy inaczej odezwijcie się:*

Odnośnik do komentarza

Ataa inna waga?
Paulina w sumie glupi przyklad bo ja tez mysle o ktorej byl obiad a nie jak zjadlam ale u dzieci od konca do poczatku ale jak uwazasz:) widzisz ja robie wieksze odstepy niz Ty a jednak.duzo.przybral.

Dziewczyny z ogrodami lub miejskir wkurzone muchami. Macie jakies sposoby.na.muchy? Bezpieczne przy dziecku? Mialam lampke zabojajaca i takie g.. ze juz.nie mam.
Jeszcze sasiad ma krowy to zaraz beda tr cholerne duze.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Melly no musze widocznie pokabinowac z tym karmieniem ale w sumie to i tak nie mam ustalonego rytmu co ile ma jeść tylko jak jest głodny to dostaje, czasami co 4,-4,5 godziny czasami co dwie, rożnie. na zadanie i juz :D

Chyba dobrze robię, co mamusie? Bo w sumie to ja zielona jestem i każdy dzien to dla mnie nowość mimo ze Wiktor skończył dzis 8 tygodni.

Odnośnik do komentarza

Wiktor pezystojniak a Helena ma piekne ustka! :D

Melly w szpitalu byla inna waga a polozna przyszla ze swoja waga.
Z tym czasem to mi kazali liczyc od poczatku do początku tylko u mnie to strasznie wtedy wyglada bo je niby o 1 a pozniej o 6 ale od pierwszej do 3 jadl po pelbe 20 min i 10 min przerwy a od 3 do 6 spal. I jadl 15 min i godzine spal. I tak sie to karmimy..

Odnośnik do komentarza

A ja palnelam gafe. Przyszla teściowa i mowi ze trzrba dziecku zakladac rekawiczki a ka na yo zdrcydowanie zr nie ze nie mozna. A ona ze przecież sa chodne i ze tak nie mozna a ja ze w szputalu mowoli wszyscy ze raczki moga byc chlodne ze to stopek trzeba pulnowac a rączki maja byc wolne by dziecko dobrze sie rozwijalo i poznawalo swiat. Odwracam glowe bo kawe akurat robilam a tu moj maz otwowra 3pack rekawiczek od babci.. taa .. zapadla krepujaca cisza.. maz tylko rzucil ze najwyzej na spacery bedziemy zakladac jak bedzie chlodno..

Odnośnik do komentarza

Ataa hehehe......to zapunktowalas u tesciowej;))))

Nat Malaga Paulina piękności!

Vena gdzie można kupić taką memo-piankę?

tradzik u nas już od miesiąca i powoli znika.....niczym nie smarowalam....przy kapieli tylko mylam buzie.i tak mam dalej robić wg lekarza.

Uffff.....my dziś po pierwszych szczepieniach. ....6w1 pneumokoki i rota.....840zl.....za 6 tygodni powtórka. ....zbankrutować mozna.

Gabi waży rowno 5 kg i ma 58cm.
dziś kończymy 7 tygodni.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Ataa ale gafa... Ale nie martw sie. Nie pierwsza i nie ostatnia :) co do rękawiczek ja zakładałam w zimne dni takie lekkie żeby rączki nie marzły a tak to juz nie daje :)
Uff... Mały od 12 do teraz spał łącznie moze 2 godziny... Jestem wykończona jakbym przeorała całe pole ziemniaków !!!!
A jak mnie głowa boli... Mały miał kolkę.. Pomogła kąpiel, zobaczymy na jak długo .. Najgorsze jest to uczucie bezradności .. Naprawde straszne to jest

Odnośnik do komentarza

Ehhh tak Was podczytuję po trochę i nie mam kiedy coś napisać, bo mimo, że mała grzeczniutka, to ciągle coś się dzieje i ciągle zajęta :) To chociaż napiszę co u nas
Wczoraj wyszliśmy ze szpitala, mała straciła na wadze tylko 100g. dzisiaj była u nas położna, zważyła i od wczoraj +40g :D
Karmimy się tylko na żądanie, nie budzę. Mała śpi od 3 do 5 godzin, dzisiaj wyjątkowo jakoś częściej się budzi chwilę cyca pociumkać, co ogólnie strasznie mi na rękę bo wczoraj zaczął się nawał i na zmianę karmiłam i szłam pod prysznic masować+zimne okłady. obchodzę się bez laktatora, nie chce mi się go wyciągać :D
dzisiaj zaliczyliśmy króciutki pierwszy spacer, jakieś 15 minut, bo później zaczęło padać :/
położne w szpitalu zaszokowane siłą mięśni Wiki, potrafi się przekręcić z plecków na bok, leżąc na brzuchu przekłada główkę na drugą stronę itp.

ja też dosyć szybko dochodzę do siebie, brzuch prawie płaski, zostało 4kg nadmiaru, no i sikanie to jakaś masakra...

paznokcie obgryzałyście, obcinałyście? kiedy? położna mówiła, że mogę obgryźć, ale jak patrzę na te maciupkie paluszki to się trochę boję ruszać...

monthly_2016_05/kwietnioweczki-2016_47461.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...