Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

simka trzymam kciuki za rozwój akcji!!! Nie wazne co, bedzie dobrze i niedlugo utulisz swojego dzidziusia! :)

mamatita gratuluję!!!

Melly dzieki za pamiec :* u mnie po staremu tj nadal dwupak i na pewno zajączek bedzie z maja :-)

Dzisiaj pewnie beda chcieć mnie na oddział przyjac i założyć cewnik... ale wczoraj caly dzien mialam skurcze, w nocy juz prawie chcialam jechać do szpitala ale pomyslalam ze jeszcze chwile położę i... zasnelam :D tak wiec trochę sie wyciszylo.

Porozmawiam z lekarka na IP i najwyzej jutro pojade do szpitala ale dzisiaj jeszcze dam sobie szanse :)

Nat krolowo.. czy lewatywa moze miec podobny efekt co olejek rycynowy jeśli chodzi o rozchulanie akcji? Szyjka miekka ale sformowana i wczoraj jeszcze dosyc długa. .. ale przepuszcza palec. Skurcze sa malo bolesne ale tez zaczelam juz czuc czesc krzyzowa plecow... Boje sie tego olejku... ale tak chcialabym aby nie trzebs bylo robic indukcji.

Heeelp ;-)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Bbb, ja mam taki w kształcie misia , 2 w opakowaniu za chyba 30 zł kupione.Tamte okragle to jest american edition ;) są takie same tylko okragle w ksztalcie i drozsze :P

Co do ubierania na spacer mam tak jak Flawia, pofobny schemat odzieżowy:)

Magda, dokładnie tak.Galeria gdzie masa bud z żarciem i każdy coś mieli paszczą na okrągło, a ty żeby dyskretnie nakarmić piersią musisz się udać do śmierdzącego kibla! To chore, bardzo dobrze odpowiedziała ta koleżanka.Tak btw to częsciej baby pokroju tamtej śmią zwracać uwagę matkom, to chyba jednak kwestia kultury osobistej...

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Ewee kochana, może mieć podobny efekt, tylko musisz zrobić taką trochę większą żeby dalszą część jelita poruszyło.Spróbuj nic w tym przypadku nie ryzykujesz.
Osobiście wolałabym tą rycynę niż sztucxną oxy, ale to moje zdanie.Na odziałach położniczych w Niemczech, położne podają ten rycynowy koktajl zanim podadzą inne środki, mnie to przekonało.Piłam 3 razy i dopiero jak miałam prawie zgładzoną szyję coś ruszyło, więc szans że poród wywoła w nieprzygotowanym organizm nie ma.
Nie namawiam oczywiście decyzja należy do Ciebie :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

noworozpakowanym serdeczne gratulacje!

heltinne super pokoik, ahh chciałabym miec pokoik do urządzenia tulko dla Małego, no ale cóż, moze kiedyś.

Jesli chodzi o ubieranie ja to chyba bardzo cieniutko ubieram w porownaniu do Was bo body, pajac, lekka bluza z kapturem plus kocyk i czapeczka albo czasem bez.

Kp w miejscu publicznym, tez sie nie odważylam i chyba tego nie zrobie, zawsze mam butle ze sobą.

Moj ciągle wydaje jakies dzwieki, do tego odparzenia nie chca zejsc i musi go to bardzo bolec bo piszczy jak robi kupe, a ze robi dużo to ciężko to zagoic.

Dziewczyny czy Wasze dzieci tez tak czesto płaczą? Moj jak nie spi albo nie je to prawie ciagle sie zlosci, a juz jak nie jest na rekach to wytrzymuje tylko parę minut bez wsciekania sie, do tego nie wiem jak go zabawiac, zeby nie chcial byc ciagle na rekach, zasypia tez tylko przy cycu albo na rekach, troche mnie to przeraza, ze tak bedzie caly czas.
Do tego przerwy między karmieniem nie sa dluzsze w nocy niz 2h a w dzien czasem chce jesc co chwile, zastanawiam sie czy mam wystarczajaco pokarmu :-( i do tego chyba mamy kolki bo co wieczor jest krzyk, cyca nie chce bo majac w buzi potrafi krzyczec, dwa dni bylo przerwy i teraz znowu, tak mi go szkoda i pluje sobie w brode ze nie umiem mu pomóc.

To sie wyzalilam.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Kumi na odparzenia polecam bepanthen, u nas po 2 dniach dupka jak nowa, bardzo grubo smarowałam. A z uspokajaniem i usypiqniem mam to samo, z tym ze mój synek nawet za bardzo nie chce się przytulać bo jak tylko wezmę go na ręce to od razu szuka cycka. Czasem się czuje bezradna, jak cycki juz puste, a ja inaczej go nie umiem uspokoić czy uśpić

Odnośnik do komentarza

Nareszcie doszły te krople Biogaia dajemy od kilku dni i powiem Wam, że rewelacja!!!
Jak Hela robiła qpę co 2 dzień, brzuch miała wielki i zagazowany, jak nie spała to się złościła i płakała.Fakt, że też nie daję tej cholernej K, tzn sama łykam 2 kapsułki dziennie.Kupę mamy co dzień w ilości 3, bąki idą non stop nic się nie blokuje, dziecko przeszczęśliwe, karmię ją o 22 śpi do 3-4 potem karmię koło 7-8 rano no i śpi do teraz(zazwyczaj często do ok 9.30) :D Hela waży 4.440 ! wychodząc ze szpitala miała 3.500 ma 23 dni :D Jem wszystko, piję 2 kawy dziennie!

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Nat jak dawkujesz Biogaię? Tak jak na ulotce czy dajesz więcej? Mój mały cały czas się prezy, kupa co prawda po każdym karmieniu ale widać ze to dla niego spory wysiłek. Tez odstawiamy na kilka dni wit K, zobaczymy co z tego wyniknie

Odnośnik do komentarza

Flawia dzięki, właśnie jest w gemini 30g za 16 zł, to sobie wezmę w razie W żeby miec pod ręką. Ten enfamil gotowy 6 but. też mają, to od razu sobie też wezmę. Za miesiąc mam wesele, więc mała zostanie z babcią, dlatego muszę ją nauczyc jeśc z butelki i mm też muszę miec sprawdzone na wszelki wypadek.
Malaga ja też póki co nie mam ochoty na karmienie w miejscach publicznych, chociaż kilka razy w parku widziałam takie specjalne altanki osłonięte, przeznaczone właśnie dla matek karmiących - fajny pomysł. Ja właśnie dlatego od początku chce uczyc butelki, żeby nie byc uwiązaną do domu ani do dzidziusia. Zresztą zamierzam wrócic do pracy jak mała będzie miec ok. 8 miesięcy, podobno wtedy gorzej przestawic na butlę, i zalecają od początku przyzwyczajac.
Simka trzymam kciuki!
Ewee piąteczka, ja też już będę majóweczka. Do szpitala mam się zgłosic najpóźniej w czwartek, także liczę, że jednak się uda wcześniej :)
Nat34 przekonałaś mnie, zamawiam od razu też biogaję:)
Z tą witaminą K, po tym co piszecie, to się zastanawiam, czy w ogóle ją podawac czy sobie odpuścic... Muszę się jeszcze ze znajomym pediatrą skonsultowac.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Nat u nas tez Gabi buzia w parchach; (
Mi pediatra kazała przecierać płynem z cynkiem Tanno-Herman Lotto. Daje rade ale i tak do 3 miesiąca może być w ciapki;)))
U nas Espumusan niespodziewanie daje najlepiej rade.....a był już SS i Bobotic. Widać każde dziecię na coś innego reaguje.

Moja gwiazda tez się prezy z tym ze po kropla każde prezenie oznacza bąka czyli ulgę. Niestety do 3 miesiąca trzeba się przemęczyc......płacze i marudzi praktycznie non stop chyba ze je lub złapie drzemkę. ....ewidentnie widać ze jej brzuszek przeszkadza.jeszcze niecałe 6 tygodni. ....ufff

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Anna205 ja smaruje Bepanthenem przy każdej zmianie pieluchy bo w przeciwieństwie do synka Linomag mi się nie sprawdził. .....Bepanthen extra baby jest jako masc ochronna a nie tylko przy odparzeniach. Czasem można trafić na zestaw 100g+30g. Ten mniejszy wrzuciłam do torby na wyjścia.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Kochane!
Dziękuję za porady wózkowe, niestety póki co, nic nie działa. Wyszłam z nim do ogrodu na rękach, to nie płakał, ale jak tylko położyłam w wózku - histeria. Może design mu nie odpowiada?;) Łudzę się jeszcze, że może drażni go leżenie w pluszowym kombinezonku, ale u mnie ledwie 10 stopni... Za tydzień muszę pojechać z nim sama na pierwszą wizytę u lekarza (taką zapoznawczą), a bardzo mnie stresuje kiedy tak płacze w miejscach publicznych, a ja nie umiem go uspokoić:(

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Klara to Little Miss Piggy: chrząka, chrumka sapię,wzdycha, czasem nawet przez sen. Od paru dni nawet zaczęła gaworzyć. Generalnie wydaje kakofonię dźwięków ;)

Nat u mnie biogaia aż tak super efektów, ale na pewno jest różnica na plus. Dużo pomaga Espumisan i Delicol.

miszkakoszmar każdych rodziców … płaczące dziecko i nie możesz go uspokoić, tylko pomyśl, że co najmniej raz każdy był w takiej sytuacji. Tak więc mniej to w tzw. "tyle" i rób spokojnie swoje. Parę razy ktoś mnie nawet zaszczepił , że powinnam coś zrobić, kiedy mój półtora roczny syn miał atak histerii, a ja siedziałam na ławce przy której leżał i krzyczał kopiąc nogami czekając, aż będzie gotowy się przytulić… wtedy się zapytałam czy może mi ta osoba pokazać, co konkretnie powinnam zrobić … od razu się wycofywał.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Nat dzieki! Wiedziałam kogo zapytać :D ;-)

Dzisiaj jeszcze dajemy szanse naturze. .. tak wiec relaks, sex, schody i lewatywa przede mna :D :P

Dzisiaj na IP poprosilam jeszcze lekarke zeby zrobila masaz szyjki poniewaz wczoraj po badaniu zaczęły sie skurcze i czop odszedł. No i teraz juz szyjka skrocona i rozwarcie na dwa palce. Jak w nocy sie nie rozkreci to jutro po śniadaniu melduje sie na patologii i zakladaja cewnik. To bedzie juz 8 doba po TP z OM i 9 z UsG.

Chcialam zeby bylo inaczej ale ciesze sie ze wkrotce poznam mojego majowego zajaczka :)

simka a jak u Ciebie?

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

vena czy ty dajesz delicol i espumisan jednoczesnie? Ja mam i to i to i nie wiem czy moge to stosowac naprzemiennie.

odparzenia u nas tez byly spore, pomogl Linomag z rozowa nakretka taki a + e.

Moje dziecko tez bez przerwy wydaje dzwieki, non bardzo malo placze ale wlasnie wydaje mase takich roznych dzwiekow.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...