Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna to mrowienie w środku to szwy rozpuszczalne. Tak do 6 tyg się rozpuszczają i takie uczucie klucza jest. Ja byłam na usg rany bo mam zgrubienia i krwiaki ....ehhh...zawsze się musze wymeczyc z gojeniem po cc;)

Juliiaxgratulacje!

Mój mąż nie miał ani jednego dnia wolnego po porodzie pracuje czasem po 12h a ja po cc I musiałam sobie poradzić sama. Mój Syn podaje Gabi smoczek przykrywa kocyklem śpiewa kołysanki i głaszcze po głowie. Dzieki temu mogę zająć się domem, ugotować popracować itd......jednak spora różnica wieku ma swoje plusy!

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Heltinne ale emocje! Powodzenia! Kciuki mocno zaciśnięte. I ze akurat musiałaś trafić jak wszystkie nory jadą do roboty...
Julix gratulacje! Odpoczywaj i ciesz sie córcia! :)
Miszka zgadzam sie z Tobą w 100% ci do kp i całej otoczki wspaniałości. Nie powiem, jest to cudowne ze można dać swojemu dziecku to co najlepsze, ale nie jest to proste, lekkie i przyjemne a o tym nikt nie mowi. To wlasnie wkurza mnie najbardziej, bo nikt nie uświadomił mnie ze to ciężka praca i trzeba jakoś to przejść. Ja mimo ze większych problemów nie mam oprócz długich posiłków to czasami szlag mnie trafia a potem mam wyrzuty sumienia...

Odnośnik do komentarza

juliax gratulacje. Czekamy wogole na zdjecia szkrabow :) opuchnieta bylam przez pol ciazy Alw po cc to juz totalnir masakra. A rajstop nie mialam bo nie planowana. Najsmieszniej bylo jak ta woda ze mnie schodzila. To tak 6 dni zajelo. Najpierw chude uda potem kolana i lydki. Stopy na koncu. Wygladalam jak hobbit. Hehe chude nozki i olbrzymie stopy. No ale tyle wody bylo ze w tydzien z 15 kg zeszlo ze mnie 12...

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Juliax, gratulacje!!! hania witaj ❤️

Heltinne, no w końcu!!!! ;) Trzymam kciuki kochanie!!!

Miszka, aż się popłakałam po przeczytaniu twojego posta...Tak jak piszesz kp to nie tylko łzawe filmiki o bliskości ale też walka, często krew i łzy ale warto do niej stanąć, bo wygrana jest naprawdę ogromna i nieporównywalna z niczym...Często można się załamać bez odpowiedniego wsparcia.Tak się cieszę, że u Was już prosta ❤️❤️❤️

Dziewczyny ja Wiem, że wychodzę ty na nawiedzoną laktoterrorystkę ale nie każda ma tak świadomego męża jak Vena( tutaj ukłon dla tego Pana!!!) i często można się pogubić w meandrach rzeczywistości i prawd głoszonych dookoła.Dlatego staram się jak mogę Was zmotywować do kp, wiem że to nie jest proste zajęcie sle naprawdę warto podjąć próbę.Cieszę się jak nie wiem co jak niektórym z Was ta próba się udaje, gdybyśmy były z jednego miasta już dawno zaaordynowałabym spotkanie motywujące jakiejś mlecznej ligi i byśmy się nawzajem wsparły.Tak to zostaje takie kulawe pisanie przez internet.Pewnie się zapytacie czemu mi tak zależy na propagowaniu tego kp.Nie, nie nie działam na szkodę żadnych koncernów spożywczych :D Czuję się w jakiś sposób z Wami zżyta i zależy mi na Waszych dzieciach, choć nie wiem jak bardzo lakonicznie to zabrzmiało.
Sama byłam w takiej sytuacji i k mały włos nie przestałabym próbować się uczyć tego karmienia, brak wsparcia był porażkowy ale jakoś się udało ;)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Miszka no nic mi nie wiadomo by to miala byc dwojka :D hehehe przynajmniej mnie rozbawilas z rana :) dziękuję: )
Ciesze sie ze u Was juz lepiej. Z karmieniem masz rację. Trzeba miec pelna swiadomosc jak to wygląda i czym co skutkuje. Jana razie tylko od jednej kolezanki slyszalam te straszne historie i tez myslalam ze ma mega pecha, a tu okaxuje sie ze to,standard. Masz racje ze Nat widle nam uswiadomila i ogarnela juz nie jedna z mam. Tak przynajmniej latwiej decydowac sie na ewentualne mm czy nie poddawac sie z kp. Podejrzewam ze gdyby nie to wiekszosc z Was juz dawno by sie poddala i bylaz tego powodu zdolowana. A mozna? Widac ze tak :)

Odnośnik do komentarza

Juliax Gratuluję córeczki ;-)
Heltine trzymam kciuki Powodzenia
ktoś pytal o nakladki na sutki ja uzywalam przy drugim synku mialam avent i Tommy tippy bylo ok wygoilo się i moglam karmic normalnie. Ale dużo mi pomoglo ogladanie filmików jak dostawiac maleństwo do piersi no i dla mnie najważniejsze bylo zeby maly mocno otworzyl buxke i chwycil więcej.

Odnośnik do komentarza

Juliax super ze juz po, ciesz sie Maluszkiem, gratulacje!

Karmienie piersia jest fajne i jest to bliskosc itd, bardzo przezywalam jak przestalam karmic corke ale stwierdzilam ze nie ma sensu dluzej.
Nikt nie gadal o tych ciemnych stronach bo po co straszyc duzo by sie zrazilo tak samo kazdy porod jest inny ja sie nie balam 2 porodu a ze wyszly jakies trudnosci to juz nie chce 3, ale nie ma co wszystkiego w czarnych barwach. Tez bola mnie sutki ale to minie, niektorzy gorzej maja ale tak jak piszecie wokol musza byc pomocne rece.
Tak samo u mnie posiadanie dziecka to duza radosc ale tez nieprzespane noce, ciagle zyczliwe rady, choroby, lekarze ale o tym sie nie gada bo reszta daje takiego kopa taka radosc ze chce sie zyc.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Heh a jeszcze sie smialam z mezem bo tak mnie 2h po porodzie bolalo (ale szybko minelo z 2 dzieckiem normalnie siedze, a z 1 to po pologu jeszcze bylo nijak) to on mowi no co Ty boli, przeciez Ksiezna Kate tak wyszla sie pokazac ludziom i zyla hehe on zartowal, ale wlasnie to wszystko taka sciema i pozniej dziewczyny maja dola i kompleksy bo sie od nich oczekuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Juliax Gratulacje :-)

Heltinne Powodzenia ! Kciuki mocno zacisniete, czekamy na Marcelka.

A Ja chyba nigdy nie urodze, zaczynam juz swirowac, martwie sie o Synka, boje sie sie ze wszysto sie starzeje on jest duzy. W nocy to juz praktycznie nie spie, z dnia na dzien jest coraz gorzej. A najlepszw w tym wszystkim jest to ze nie mam nawet malych skurczy, czop nie odszedl.
Wczoraj tesciowa doprowadzila mnie do szalu sugerujac, ze ja sie pomylilam z data ostatniej miesiaczki i pewnie dlatego tyle czasu nie rodze.

Odnośnik do komentarza

Divana przytulas! damy radę! cczop odpadniety nic nie znaczy.. popatrz u mnie juz ponad tydzien go nie ma i dupa.. i tak skonczy sie tak ze arzem w srode trafimy do szpitala na wywolywanie.. tez do mnie dostarlo ze dziecko juz duze.. i czuje go inaczej.. eh.. a tydzien temu lekarz nie sprawdzil w jakim stanie mam lozysko i normalnie sila woli trzymam się.. łatwo nie jest.. co do tesciowej.. to Twoja moze próbowała Cię pocieszyc.. przynajmniej nie ma do Ciebie pretensji ze jeszcze nie rodzisz tylko szuka logicznego wytlumaczenia.. ja wczoraj siedzialam jak na szpilkach by czasem moja nie wpadła..
za nie całe 2 h wybieram się na ktg.. a skurczy nic a nic.. pachwiny bolą nawet jak siedzę..

Uzupęłniłam w tabelce Julię i Hh99... co raz mniej nas..

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Divana, byłam w tej samej sytuacji. Moj maluch urodził sie po skończonych 41 tygodniach. Wszyscy pytali jyz kiedy kiedy ja nie spałam ciagle nerwy.. W końcu mi wywołali porod i mam mojego maluszka na świecie. Nie martw sie, to juz bliżej niż dalej:)

Dziewczyny, wczoraj spędziłam około 5 godzin przystawiając synka do piersi. Ciagle ciągnął az w końcu zaczął płakać histerycznie i dałam butle. Zjadł 40 ml i nic nie ulał. Nie moze sie najeść na Rych moich małych dropsach :(

Odnośnik do komentarza

KarolinaSdziękuję za relacje z mswia. Dobrze czytac takie rzeczy :)

W nocy zaliczyłam ponad 2h pobudke (zaczynam obawiac sie 4tej nad ranem ;-))... ale na szczescie później, po realizacji planu 2/12 dospalam jeszcze i humor lepszy.

divana trzymaj sie! Jeszcze tylko chwileczka. Sroda juz blisko :)

[bAtaa podbno w aptece mozna kupić takie paski do mierzenia ph. Ja dostałam kilka od lekarza. Wody sa zasadowe i barwia na granatowo. Moze warto sprawdzić? :)

Trzymam kciuki zeby i u Ciebie sie szybko ruszylo. W koncu duzo robisz w tym kierunku - pila, tance itd :)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Ewee chcialabym.. z tymi ewent. wodami dziwna sprawa, rano mi jeszcze raz tak pocieklo ale akurat siedzialam na wc, moze to sluz? sama nie wiem, ale tez gdyby to były wody to mysle ze juz caly czas by się sączylo cos.. a wkladka sucha juz długo..
probowlama dalej skakac ale normlanie mam zakwasy po wczorajszym i wsyztsko boli..
jak na tym ktg nic sie nie zapisze to sie wkurze.. a normlanie cisza! wierze jeszcze ze skoro Heltinne urodzila to mzoe i mi sie dzis uda.. eh.. takie to mocno naiwne ale chwilowo dziala na moją psyche.. Meża co prawda wyslalam dopiero do pracy i bedzie w domu dopiero o 21 ale w sumie jakby co to po poludniu zaczynam znowu tance itd.

Odnośnik do komentarza

Ataa wg mnie to roznie bywa z tym saczeniem się wod, przede wszystkim dlatego ze moze to zalezec od ulozenia sie glowki dziecka, która dzialac jak korrk5. Gdzieś czytalam ze wlasnie przez to, wbrew pozorom, nie musi leciec w pozycji pionowej.

No ale moze nasze doswiadczone mamusie sie wypowiedza ;-)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Heltinne Ogromne Gratulacje ! Marcelek przeslodki ! Bardzo sie ciesze ze masz go w koncu po drugiej stronie :-)

Co do tesciowej moze nie miala nic zlego na mysli, ale jestem tak rozdrazniona tym tematem, ze wszystko odbieram jako jakis atak na mnie.

Odliczam godziny do srody, ale wiem ze nie koniecznie odrazu w srode moga wywolywac, mam nadzieje tylko ze nie wysla mnie do domu. Chociaz moze po skonczonym 41 tyg tego nie zrobia. Eh uparty ten moj syneczek ;-)

Odnośnik do komentarza

Witamy marcelka po drugiej stronie brzuszka :)
ataa mi wuciekly wody nie wiem kiedy. Raz tylko troszke czulam na toalecie ale tak minimalnie. Nosilam podpaski zamiast wkladek bo sie balam ze moga chlusnac w miejscu publicznym i moze sie w nie wchlanialy i nie zauwazylam. Lepiej powiedz lekarzowi oni maja testy i sprawdza

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Marcelku no nareszcie Cię. Mamy w naszej wirtualnej społeczności:) rośnij zdrowo!!

kp
Po odstawieniu mm 450 gram w 6 dni!!!
Można? Można. :)
miszka jakbym czytała o sobie... Walka trochę trwała ale teraz długie tygodnie karmienia i tulenia. Aczkolwiek jeszcze czuje dyskomfort przy karmieniu bo mam spory ubytek w jednym sutku. I potrafię powiedzieć "ała synek co ty robisz" za co tez go później przepraszam.

Flawia co tam moje kłucie rany, Ty to się bidulko namęczysz.
A i w końcu ktoś mówi o pozytywach w większej różnicy wieku pomiędzy dziećmi:) u mnie jeslo już to właśnie tak się zanosi.

Odnośnik do komentarza

Heltinne gratulacje kochana!!! Nareszcie Marcelek zdecydował się przytulić do mamusi. Niech się zdrowo chowa. Buziaki!
Czarna hehe, ja też mam w jednym ubytek;) A do synka mówisz ładnie, teraz już mnie mniej boli to milczę, wcześniej bywało, że cóż... nie przebierałam w słowach... Nie żeby do niego, tak bezosobowo bardziej;P

Dziś doświadczyliśmy ulewania na odległość, ustami i noskiem. Przerażające.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...