Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:(
A my przeżyliśmy koszmar!!!
W skrócie.
Gabi jest na Nutramigenie(jak Franek za maluszka)
Potwierdziła się koszmarna nietolerancja na laktoze sacharoze i mleko . Darla się całymi dniami i stękala tak ze za tydzień idziemy do chirurga bo jej wyszła straszna przepuklina na brzuchu. My nieprzytomni.......powoli wracamy do żywych a Gabrysia dziś w końcu odsypia te straszne boleści. ....nikomu nie życzę. .....ja juz to drugi raz przezylam:(((

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Aga779 gratulacje!!!!

Vena oj córci się nie wyprzesz... Fajnie mieć taką miniaturkę samej siebie, wiem jak to jest :D Wyglądacie razem uroczo :)

Miila Jeremi cudny:)
Jak się sprawuje wozeczek?

GroszekNo zdaje się że w Jysk maszyny Singer można w prom.dostac
Bardzo polecam sklep w którym kupowałam swoje maszyny symaskiner.no

Ataa dzisiaj pierożki na kolacje,właśnie się klejąca ;) A ja sobie leżę. ..

Zamierzamy dziś w nocy wypróbować metodę 2x / 12h ;)
Ślubnemu bardzo pasuje poród jutro,ewentualnie w terminie czyli następny piątek.... ;)
Ciekawe czy nam się to uda....

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Flawia nie fajnie,....biedna Gabi i Was też żal. ..Tyle się dzieciatko nacierpialo...Duuuuzo zdrowka!

Ataa wiesz, ja tak odrazu po kolacji spać się nie kładę.... ;)
Jesteśmy przyzwyczajeni do jedzenia obiado-kolacji, także nie ma problemu. No i czekaliśmy na "prezesa" ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ewee ja się zapisałam tam, gdzie mam lekarza rodzinnego. Ale nie ma takiego obowiązku, możesz zapisac się do dowolnej, byleby ona zgodziła się przjeżdżac do Ciebie po porodzie (ja miałam jedną fajną z polecenia, niestety za daleko mieszkam i nie dało rady się do niej zapisac).
Vena, Klara skóra zdarta z Ciebie, aż jestem w szoku że takie uderzające podobieństwo u niemowlaka :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Heltinne jak to mówią matka zawsze pewna :D a w moim przypadku widać to bardziej. Do tej pory znałam to z drugiej strony: znajomi mojej matki zaczepiali mnie na ulicy, żebym ja pozdrowiła i mówili, że wyglądam jak ona.

Anna wydaje mi się, że zaraz po porodzie nie była taka podobna, to się zmienia z czasem, ciekawe czy jej tak zostanie.

Flawia bardzo mi przykro, że Gabi tyle wycierpiała… Klara ma tylko ułamek tego co ona i bywa ciężko, więc co u Was się działo strach myśleć. Na przepuklinę często pomaga taki specjalny pas, może wszystko jeszcze się łatwo cofnie. Trzymam kciuki.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Kumi ja łapię brodawkę w dwa palce tak jakby tą otoczkę, że palce są za brodawką i wsadzam mu do buzi :)

Ataa my będziemy jechać do fotografki, która robi nam wszystkie zdjęcia, one nie będą typowo noworodkowe, ale nie mam nic przeciwko takim sesjom.

Heltinne wózek jest mega! trzymam kciuki, żeby się udało :P

Flawia przykro mi, ale dobro maluszka najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Groszek, ciesze sie, ze przypadly Ci moje ciekawostki do gustu :)
Ciekawe jak czy ten secret poloznej zadziala, jesli tak to i ja bede probowala jak tylko sie zagoje.
W Irlandii witamina K jest podawana w zastrzyku po porodzie wiec trzeba tylko witamine D dzieciaczkowi.
Ja wzielam dzis druga tabletke zelaza i juz podziekuje za taka przyjemnosc, nie dosc, ze mnie zoladek boli to jeszcze mam zatwardzenie, ja! Czlowiek - kupa ;) to zupelnie nie w moim stylu, protestuje i obstawiam to cholerstwo.
Ciekawe, ktora z kwietniowek sie rozpakuje dzis w nocy Bo chyba srednio wychodzi jedna na dzien.
Powodzenia wszystkim
Marta 39t3d

Odnośnik do komentarza

Magda moja młoda zafundowała mu taki 18h maraton drugiej nocy po urodzeniu: jadła, spała max do 25-30 min i jadła … mi nic się nie udało z tym zrobić … pielęgniarki mówiły, że robię to co trzeba czyli przystawiam do piersi … przykro mi, że bardziej nie pomogę. Pocieszę tylko, że później już się z grubsza unormowało.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Heltinne zupelnie zapomnialam napusac Ci ze pare dni temu widzialam na zywo "w akcji" ze tak to ujme, Twoj wozek w wersji spacerowej, duzy nieco ale przy tym sprawial wraxenie bardzo zwrotnego i zgrabnego no i prexentowal sie jak jakis ekstra mercedes wśród wózków :D na miejscu Marcelka nie moglabym sie doczekac az w nim zasiade :D

Odnośnik do komentarza

magda1010 a moze maluszek potrzebuje bliskosci i traktuje twoja piers jak smoczek.... moj syńcio wieczorami tez wisi przy cycu i nie chce spac do 1 w nocy. Potem zasypia i musimy sami go budzic ok 4 na karmienie. Ale jest bardzo ciezko bo on w ogole wstac nie chce.

Dziewczyny a jak jest z kapielami? U mnie Tymka trzyma mąż a ja go myje i musze przyznac, ze jak dotychczas to tylko raz plakal. Tak rozkosznie macha nozkami w wodzie. Chyba mu sie podoba. Tylko masakrycznie luszczy mu sie skora na szyi, brzuszkuni na stopach. Smaruje oliwka sulveco ale to niewiele pomaga.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Malaga gratulacje! Świetny, duży chłopczyk! Dużo zdrówka.

U mnie dziś kryzys psychiczny. Płaczę na myśl o karmieniu i tak mi wstyd gdy z lękiem patrzę jak moje dziecko budzi się i pewnie chce jeść:( Nie daję rady przez te sutki, zaczynam myśleć o mm, chociaż na jeden jedyny dzień! Mam wrażenie, że on jest ciągle głodny, ciągle się budzi i chce jeść, ale przybiera ładnie, np. od wczoraj 60 g. Moja pani do pomocy mówi, że może jutro spróbujemy z laktatorem. Ech, nie wiem już co robić.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

[]Malaga Marysia gratuluje duże chłopaki.
W takim razie tylko ja chyba na razie zostałam z przeterminowanych. No nic na razie staram się jakoś przyśpieszyć a jak nie to w poniedziałek szpital. Już nie biorę tak do głowy jak weszło to i wyjdzie:) Ktoś mi ostatnio powiedział że człowiek jest tak skonstruowany że dostaje przy porodzie tyle bólu ile może wytrzymać więc się tym ratuje i przestałam sobie wkręcać niestworzone rzeczy:) i już chce poznać moją dame:)

Odnośnik do komentarza

Malaga i Marysia gratulacje
Mój Szymuś łuszczył się mega pomogło Emolium w kremie po każdej kąpieli a kąpiemy się w tej chwili codziennie lub co 2 dzień bo bardzo lubi.
Vena ale kopia mamusi
Ja mam problem bo mały nie uznaje łóżeczka tylko spanie na mnie

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Malaga i Marysia gratulacje,
Miszka biedaczynko trzymaj sie dzielnie, to pewnie tylko chwilowy kryzys i za chwile przejdzie. Nakladki probowalas? Faktycznie moze ma sens ten laktator, nasza mleczna krolowa Nat napewno cos Ci poradzi.
Trzymam kciuki
Marta 39t4d

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...