Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

gavinka a to Ci niespodziankę zrobiła córa… tak do ostatniego momentu potrafiła USG zaczarować :D Gratulacje!

unatu gratuluję synka i życzę więcej snu.

miszka ech też bym taką panią kochała :D

divana olej szwagierkę, jakaś ograniczona… rozpuść wici po rodzinie że specjalnie chcesz w urodziny jej córki, żeby dzieci razem imprezy miały :D

U mnie jest miesiąc różnicy między moim synem, a jego kuzynką i jak tylko będzie okazja to robimy jedne duże dla całej rodziny.

Trzeci dzień "all by myself" i daję radę, oby tylko młodej brzuch przeszedł, bo mam zakwasy na jednej ręce … wczoraj 4h ją nosiłam na przedramieniu … czekam paczki z Polski jak zbawienia: moja Cioteczka krople mi przesyła.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Unatu no prosze, wspaniale wiesci! Gratuluje!
Ciekawe ile jeszcze dziewczyn nie odzywa sie bo wlasnie urodzily :)
Miszka jak mowilas o tej pani to myslalam ze to taka polozna ktira pilnuje Ciebie i dziecka i podpiwiada co i jak a tu normalnie bajka! :)
Divana rozbawila mnie Twoja szwagierka, nie zlosc sie tylko zabaw sie i smiej sie ze faktycznie fajnie by dzieci mialy razem urodziny, hehe, tak to ona sie bedzie wkurzac a Ty smiac, olac ja :) swoja droga moze byc zabawnie jak urodzisz tego 17 :)

Odnośnik do komentarza

Vena Klara to istna Ty :) a ja juz myslalam ze to u mnie na tel,czegos znow nie widac a okazalo sie ze to Tu zapomnialas o fotce :P
Groszek powiem Ci ze pierwsze wrazenie z laktatorem obrzydliwe ale idzie sie przyzwyczaić, stwierdzilam nawet ze fajnie ze wiem czego sie spodziewac, no i faktycznie ze ja tak na początek 5 pociagniec a dzis juz 10 i widze efekty to tez uspokaja, szczegolnie ze warunki mam jakie mam.. tzn słabe

Odnośnik do komentarza

gratulacje dla nowych rozpakowanych żeby się bombeliki zdrowo chowały burza hormonów to mnie dopadła dopiero po porodzie masakra jak mnie wszystko denerwuje a mój króliczek mały w dzień śpi jak aniołek jak bym dziecka nie miała a nocki wszystkie nieprzespane

ach jakie słodkie te kwietniowe bobaski
jeszcze raz dużo zdrówka i przespanych nocy

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j81ysxl6n.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Pralinka, sliczny maluch, jeszcze raz gratulacje.
Vena, zgadzam sie z dziewczynami, ze Klara jest bardzo podobna do Ciebie.
Moje ustrojstwo sie nie goi, szczypie i na papierze ciagle troszke krwi. Zadzwonilam jeszcze raz do szpitala i na szczescie jakas inna polozna ze mna rozmawiala. Powiedziala zeby przyjechac bo nawet jesli to infekcja to na tym etapie roznie bywa i lepiej sprawdzic. Chcialam czekac do jutra, ale powiedziala zeby przyjechac dzisiaj. Czekam zatem za malzem, powinien byc za niecala godzinke i pojedziemy, trzymajcie kciuki zeby to nie bylo nic powaznego.
Do pozniej
Marta

Odnośnik do komentarza

Unatu gratulacje , śliczny synio ale sie wszystkie powoli kwietnioweczki rozpakowuja ;)
Divana no waga niby spora , tyle ze tak jak mówisz to moze być i więcej i mniej.
Olej sobie te teksty bo wogole jak mozna tak myślec.
Marta ja tez ciagle owoce wtryniam ;) dokładnie takie zakupy jak ty robię . Ale ostatnio ciastka doszły i już mnie wypryszczylo niestety :(

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Marta kciuki są!!!

Heltinne och bidulka jesteś, dobrze że mama już w okolicy. Ostanie dni w ciąży myślałam, że zwarjuje z tymi skurczami i sama sobie Klarę wyciągnę, tak więc rozumiem dobrze i łącze się w bólu.
Już wolę ten po porodzie, przynajmniej każdego dnia jest trochę lepiej, mam nadzieję że Marcel niedługo pojawi się po tej stronie brzucha.

Co do podobieństwa to na początku w ogóle tego nie widziałam, choć pielęgniarki mówiły, że cała ja … dopiero teraz to jeszcze bardziej wychodzi.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie. Czytam was od dawna ale nie zbyt się udzielałam z wpisami. Widzę, że powoli dziewczyny się rozpakowują :) i bardzo wszystkim gratuluję. Cieszę się razem z Wami. Dzieciaczki są prześliczne a ja patrząc na zdjęcia nie mogę doczekać się swojej córuni. Jestem w połowie 39 tc i po wczorajszej wizycie u lekarza, który stwierdził już 3 tyg. temu że możemy się nie zobaczyć bo mam skróconą i miekką szyjkę nadal nie urodziłam. Bardzo bym juz chciała a lekarz mówi, że to natura i jak totolotek. Może nic nie wskazywac na poród i nagle się zacznie albo odwrotnie. Dziewczyny czy tylko mi się dłużą te ostatnie dni gorzej niż miesiące, które zleciały?
Dzisiaj brzuch napina mi się bardziej niż zwykle ale za to mała jest bardzo mało aktywan. Czy Wy też w ostatnich tygodniach słabiej czujecie ruchy maleństwa?

Odnośnik do komentarza

Unatu serdeczne gratulacje! Dużo zdrówka dla mamy i maluszka!
Vena super fotka, Klarunia ksero mamusi! Fajnie mieć taką miniaturkę siebie:)
Ewee, zapomniałam wcześniej - piękny ten organizer!
Pani do pomocy. To rzeczywiście ekstra sprawa, zwłaszcza jak ktoś ma inne dzieci, to ona się wtedy też nimi zajmuje, bo wiadomo, że nie musi uczyć takiej mamy opieki nad noworodkiem. Choć jak pisze heltinne, należy mi się:)

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Vena jak ładnie Klarunia pozuje do zdjęcia :)
Szkoda ze brzuszek ja meczy , a na które kropelki sie zdecydowałaś ?
Mój maz tez wymyśla co chwile rzeczy które będzie robił z synkiem , choć on jeszcze w brzuchu jest ;)
Kingulek ja tez chce zacząć szyć jak sie mały urodzi , ciekawe jak nam to wyjdzie ;)
Miszka fajnie to jest tam zorganizowane , fajnie ze możesz skupić sie na sobie i dziecku a pani coś ogarnie w domu.
Aga779 ja dziś zaczynam 39 tydzień i mój maluch już duzo mniej sie rusza , bardziej tak szura pupka po brzuchu moim ;)
Pralinka fajny kubraczek , słodki dzidziuś ;)
Marta trzymam kciuki ze to tylko obtarcie nic więcej
Ataa kurczę jakoś nie moge sie przekonać do tego laktatora , Eh

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

pralinka jaki śliczny maluch, super wygląda w tej owieczce :)

groszek na Delicol (pomagał przy obu synach, więc liczę że sprawdzi się i tym razem) i na Espumisan 100.

Wróciłam do szycia i robótek Dziewczyny właśnie jak mi się dzieci urodziły … zaczęło się od naprawy i poprawek ich ubrań, a później do większych projektów.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

GroszekNo - no właśnie z tymi ruchami to ja już nie wiem. Czasem tylko wypnie mi pupę z prawej strony i tyle. A jeszcze kilka dni temu to czułam jak nogę wyprostuje albo rękę a dzisiaj nic prawie cały dzień. Moze ktoś uznac że wariuje i jestem jakaś nienormalna ale znajoma powiedziała mi, że jak masz lekarskie słuchawki to można usłyszeć bicie serduszka maleństwa. No i ja chyba już do jakiejś paranoii dochodzę bo sprawdzam co chwilkę czy jest ok. Wprawdzie wczoraj miałąm wizyte u lekarza i powiedział, że jest w porządku ale i tak dziwnie mi tak, że słabo ją czuję.

Odnośnik do komentarza

Aga779 to nie paranoje, kazda z nas martwi sie o swoje malenstwa, u mnie caly czas ruchow jest duzo, czasem sie martwie ze za duzo, a jak maly sie wyciszy to martwie sie ze sie nie rusza i tak w kolo codziennie.
Moja lekarz dzis stwierdzila ze za tydzien sie zobaczymy. Czyli bede juz przeterminowana. A bardzo tego nie chce bo moj syneczek jest dosc pokaznych rozmiarow.

Odnośnik do komentarza

Vena dziekuje za odpowiedz , bo pewnie tez z polski będę coś ściągać. Moja mama przyjeżdża 10 maja to moze od razu jakieś kropelki mi przywiezie.
No tak nie pomyslalam , ze przy dzieciakach tez będzie mozna szycie trenować ;)
Agaa ja tez świrowałam z tymi ruchami , ale w końcu zrozumiałam ze jest duży i nie ma tak miejsca duzo . Ostatnio jest spokojniejszy ale sie rusza wiec napewno jest wszystko ok ;)
Ataa mam taki z canpol babies , ale ja sie nie przemogę to podłączenia teraz chyba.

monthly_2016_04/kwietnioweczki-2016_46533.jpg

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Divana - no właśnie mam podobnie jak mała się mocno ruszała to się amrtwiłam ze za bardzo się rusza i coś nie tak a jak za mało to że za mało i tak jak piszesz w kółko.

GroszeekNo - może i masz rację, dzieciątko już duże (u mnie ok. 3100 więc nie tak za bardzo jest duża jak na 39 tc) w porównaniu z moim niezbyt wielkim brzuchem. Po prostu jak jutro będzie tak samo to dla świętego spokoju pojadę i zrobię odpłątnie KTG - tam nikt nie będzie na mnie patrzył jak na panikarę, która przesadza.

Odnośnik do komentarza

Agaa ja nie wiem ile mój wazy bo już baaardzo dawno miałam usg . Z miesiąc temu spanikowałam bardzo bo w ten dzien był bardzo spokojny. Zadzwoniłam do szpitala i powiedzieli zeby szklankę wody z lodem wypić Albo lody zjeść . No i po wypiciu wody strasznie sie rozchulał;) . A teraz jak jem lody to już tak nie firga . Ale czuje ze sie rozpycha w środku .
Nic sie nie martw bo sie tylko nakręcasz , i dzieciątko tez czuje ze jesteś niespokojna .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...