Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miszka gratulacje, dzielna byłaś z taką ekspresową sytuacją. Mam nadzieję, że teraz równie szybko wszystko się wygoi. Czekamy na zdjęcia Tymona :)

Paulina przy zmianie ubrania i pieluchy mi pomaga mobil, to że często robię to po karmieniu kiedy mała jest w lepszym nastroju.
A kąpiel zaskakująco zawsze uspokaja moje dzieci … normalnie szósty zmysł kiedy rozbieranie do mycia to banan na twarzy. Klara też tak ma.

Rana i plastry, założyłam po 14 dniach kiedy zdjęłam steri stripy. Jutro dzwonię na oddział, bo czuję ostry ból przy każdym ruchu w jednym końcu blizny i nie wiem czy to normalne :/ dodatkowo mam tylko małe plamienie po karmieniu i boję się czy dobrze obkurcza się macica.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Ramajani ja miałam to samo, łzy w oczach jak łapał, zdzierał je do krwi, robiły się strupy, potem je zrywał i tak w kółko, mleko z krwią.. ale teraz mnie nie boli jak ciągnie, jedynie nieprzyjemny jest laktator. Upewnij się, że mała łapie wystarczająco głęboko. Trzymam kciuki :*

Miszka gratuluję!! :) czekamy na zdjęcie! dbajcie o siebie.

Julka cudownie! mój mąż też przewija, a mówił, że nie będzie :P

Vena daj znać, mnie też bolała bardziej jedna strona, ale przeszło. Nasz mały lubi się kąpać, jedynie przy wyciąganiu na ręcznik płacze, ale potem zaraz cyc i mu tak błogo.. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Miszka, gratulacje! Kawal dobrej roboty i jak szybko :)
Ja dzisiaj mam gorszy dzien, psychicznie i fizycznie, skurcze przepowiadajace jeden za drugim caly dzien,ale nic z nich nie wynika. Do tego jakis taki dziwny smutek mnie ogarnal, glupie hormony! Wciagam ostatnio olbrzymie ilosci slodkiego i wylaza mi syfki na szczece i szyji, nie podobam sie sobie. ..
Poszukam moze jakiejs komedii na wieczor coby troche odetchnac, jutro rano wizyta w szpitalu, zobaczymy co powiedza.
Milego dziewczynki
Marta 28t6d

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. ja sie ciesze ze weekend juz sie konczy. w tygodniu dni mi szybciej leca, moze dlatego ze jest jakis rytm juz narzucony. Jutro czeka mnie wizyta u fryzjera, i mam nadzieje ze wyjde wygladajac nie gorzej niz wchodzac... a we wtorek lekarz... :)) i mam nadzieje ze jeszcze maks tydzien i urodze. do terminu mam troche czasu ale strasznie mi juz ciezko duuuuuzo przytylam i te stopy spuchniete

Odnośnik do komentarza

Miszka ogromne gratulacje!! Naprawde ekspresowo poszło ;) jestes bardzo dzielna! Ucaluj Tymona od ciotek z forum :D

Patrze ze brzuchatkom hormony szaleja i troche psycha siada... albo takie dni. U mnie wczoraj tez dolek byl ale na szczęście dzis troche lepiej.

Zauwazylam ze zaczely puchnac mi stopy - zwlaszcza prawa.
Powinnam sie przejąć tym ze jedna bardziej?

No i na duchu podtrzymuje mnie ze jutro rano wizyta i moze dowiem sie czegoś więcej o tych moich wodach plodowych co to ich niby za duzo :/

Tak jak tydzień temu nie bylam jeszcze psychicznie nastawiona tak teraz mogę smialo powiedziec - mogę rodzic :D pewnie dlatego tez ze juz powoli lista "to do" sie konczy ;)

heltinne patrze ze obydwie hodujemy w brzuchach kluseczki bo u mnie wnoiatek tez 3500 wyszło no i wymiary o ponad tydzien do przodu. Wierze jednak ze to dlatego ze dzidzius jest zdrowy i dobrze sie inkubuje ;)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Miszka wielkie gratulacje , przykro mi z powodu szycia tego ale za to synek juz z Wami jest !
Dużo zdrówka i odpoczynku . Kurcze dzielna bardzo byłaś .
Troszkę spokojńiej na forum , ja czytam wasze opisy pierwszych dni z maluszkami i troche zagubiona jestem .
Rozmyślam jak to bedzie u nas. O porodzie nawet nie myśle bo od razu paralizuje mnie strach ze bedzie bolec .
Wszystkim mamom gratuluje ze tula juz swoje kruszynki i trzymam mocno kciuki za dwupaczki .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Groszek mam to samo, niby rodzilam i wiem co i jak, ale noe.ogarniam.im.blizej. Codziennie sie.lapie na tym, ze to juz w kazdej chwili. Mam.do spakowania kilka.drobiazgów a boje sie ze jak.spakuje to sie zacznie;D Jutro wizyta a ja sie.nastawiam, ze albo.szpital albo sie rozkreci, a mam tyle do.zrobienia.

Eh ostatnio corka nardzo chce do mnie i juz nawet nie chce zeby maz.ją usypial a usypial, az sie.boje, ze bedzie plakac jak sie obudzi a mnie.nie bedzie. Eh niech urodze, bo jiz mam.dosc tych dylematow.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Nie potrafię sklecic ani jednego sensownego zdania, dlatego choć cały dzień leżę, nie udzielam się zbytnio. Chyba chce juz bardzo urodzić z dość egoistycznego powodu, jestem fizycznie wykończona.Mam wrażenie ze rodze juz kolejny dzień.... Skurcze są dzis wyjątkowo silne i bardzo bolesne,nic nie pomaga. Liczyłam serie kilka razy z nadzieją ze idzie to we właściwym kierunku,ale nic z tego :( Wybaczcie ze jestem taka monotematyczna... Musze się teraz nad sobą trochę pouzalac, za to od jutra nie będę taka "miętka" ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Ataa :*
Miszka gratulacje
Ja jestem wykończona mój Szymuś w nocy non stop się budził,nie wiem czy mam mało mleka czy rośnie mi mały terrorysta który tylko na rękach by wisiał.Efekt tego taki że nie mam jak się zająć starszakiem i obiadu ugotować.Oby dziś było lepiej.Włączyłam na You Tube dźwięk suszarki i śpi ale zobaczę jak długo i co będzie po cyckaniu.A wczoraj go zważyłam na wadze kuchennej i jest ponad 2900 :)
Dziewczyny z brzuszkami ja bym jeszcze chętnie pochodziła z brzuszkiem i się spokojnie wysypiała :)

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Miszka gratuluje naprawde szybkiej akcji :)
Heltinne no jeżeli tylko masz ochotę to może i podziała a i mężu bedzie zadowolony :)
Miila Vena u mnie brak odchodów poporodowych od dwóch dni, a od tygodnia były skąpe, używam juz tylko cienkich wkładek. U nas vena jest tydzien różnicy a Ty jeszcze podczas karmienia masz krwawienie? Jutro ide na wazenie małego wiec zapytam i ew. poproszę o skierowanie do ginekologa. Obym nie zapomniała bo zawsze sie skupiam na Wiktorze a juz tydzien temu miałam pytać.
A co do tego mobila to chętnie bym cos zamontowała ale tutaj sam badziew i nic ciekawego. Musze popatrzeć na Allegro. Staram sie tez go po jedzeniu przebierać wtedy troche spokojniej ale tak to krzyk przeraźliwy.. Przytulam, pochylam sie, mowię, śpiewam, nic nie działa..

Odnośnik do komentarza

Heltinne na pewno nie będzie mąż narzekać ;) za to jeśli komuś ma sex pomóc to jak pamiętam, co mówiła Magda to właśnie w takich sytuacjach jak Twoja, że już się zaczyna i trzeba tylko trochę pomóc.

kodomo witaj w klubie tylko u mnie dodaj bunt 2latka i chęć dyskusji o wszystko i zawsze tak dla zasady 4 latka. Od jutra koniec mojego okresu ochronnego, mąż do pracy…

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...