Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Melly ja karmiłam 9 miesięcy, i od początku ciąży i niedługo po porodzie miałam wielkie, ogromne cyce, strasznie mnie bolały, były nadwrażliwe i gorące, musiałam kupić ogromne staniki, potem w trakcie karmienia się zmniejszały a po zakończeniu zwisały smętnie, małe i takie jakby wysuszone i wyciągnięte. 2 miesiące po zakończeniu karmienia znów zaszłam w ciąże i zrobiły się troszkę pełniejsze, ale nie przypominają w żaden sposób tych z pierwszej ciąży. Staniki które myślałam że wykorzystam są za duże i tak muszę kupić nowe:/ a szczerze mówiąc nie dowierzałam że ciąże mogą się różnić między sobą. Jakoś wydawało mi się że z grubsza będą przebiegać tak samo, ale u mnie jest duuużo różnic.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9u3qma8.png

Odnośnik do komentarza

Miila moglas zapytac dzisiaj polozna;) ja mysle, ze nie powinno jesc ciagle, a moze wlasnie sie przejada i szuka wtedy ukojenia w piersi a co za tym idzie, znowu je. Na zadanie ok ale nie non stop, a smoczek? Mi mowili ze dziecko ma nie spac przy piersi a zjesc i spac dopiero, bo bedzie traktowac piers jak smoczek,ale nie jestem polozna i musisz zapytac profesjonalisty.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Elaiss u mnie pelniejsze i tylko wieksza miseczke kupilam a te co przed ciaza nosilam to byly za male ale trzymam moze zmaleja po tej ciazy.
No na pewno idealne te piersi.juz nie beda po 2 ciazach i karmieniach. szkoda.
Ja jak karmilam na poczatku z prawej to az mi nogi wykrecalo, pozniej juz ok ale tez wrazliwe, a teraz jak mi sie corka tuli a nie mam stanika to umieram z bolu.
Strasznie to u nas swieze, wiem ze dam rade, ale jakim kosztem, pewnie moim.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Mila u mnie było podobnie i dałam smoczek którego za chiny nie chciał. Teraz już daje sobie wcisnąć. Zasypiał przy jedzeniu i za chwilę znów był głodny. Co 2 h go budziłam na jedzenie(ze względu na niską wagę )
Położna mi też mówiła że raz na jakiś czas dzieci tak pobudzają laktację bo mają coraz większe potrzeby.To drugie moje dziecko ale pierwsze na cycu i też mnie to jakoś stresuje że nie wiem ile wypija.

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Miila z tego co pamiętam to Jeremi ładnie przybiera na wadze, prawda? Myślę, że jeżeli aktywnie je (czyli słyszysz przełykanie, pierś jest miękka i opróżniona) to może jest z tych, co lubią być chuśtani i tuleni?... wtedy na Twoim miejscu spróbowałabym otulaczka i bujaka. Moja Klara ma tak, że po odłożeniu obudzi się do 20 minut jeśli nie włożę jej do woombie i becika... alternatywa to w kocyku do bujaka. W przciwnym wypadku płacz i szukamy cyca, zje trochę, uspokoi się i śpi najlepiej na rękach.

Melly jak wszystkie porodzą to na forum będa inne tematy królować: kupy, krmienie, później jak wprowadzć posiłki...może nie umrze nam forum ;)

Czarna dzieki wychodzę na prostą. Gdyby tylko jeszcze blizna nie ciągnęła z jednej strony byłoby całkiem nieźle. Przez to wciąż biorę przeciwbólowe, bo nawet drobny ruch sprawia duży ból, ale uprzedzali, że tak będzie bo kawałek starej blizny usunęli. Klara odrobinę lepiej po biogai, ale wciąż gazy ją męczą. Przez to jest niespokojna i dużo czasu muszę jej poświęcić.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Czarna, Melly, Malaga, Kodomo jadł przed kąpaniem - 30/40 min cycek, wykąpaliśmy, ciamał 30 min ode mnie, wsadziliśmy do lampy i mąż daje mu właśnie ściągnięte moje 60ml, nie wiem czy wypije wszystko, ale to jedyny sposób, żeby został w miejscu w którym je, nie jest łatwo ;s smoczki mam 3 różne i średnio mu to pasuje niestety.

Czarna mi też dziś mówili, że nie ważne jak wygląda skóra, a to jakie wyniki z krwi i tego ich urządzonka. Ponoć do 15 nie ma potrzeby naświetlać, ale oni nam to dali, żeby się nie rozhulało, bo sami możemy nie wiedzieć, że jest wysoko i potrzeba sprawdzić. I piąteczka, też chodzę pochlapana mlekiem, choć jak wychodzimy to się ogarniam :)

Ech, mała kłótnia z mężem, tak na prawdę nawet nie wiadomo o co.

Odnośnik do komentarza

Kodomo tzw skoki.rozwojowe i dzieci jedza wiecej ale to chyba nie tak juz odrazu. Nie.wiem ja budzilam.tez corke.co.2 h bo zoltaczka i miala.nadrabiac wage ale pozniej.w.domu padalam.na.twarz i albo.ona.mnoe.budzila albo ja ja co 3h ale nie mialam jak.jej trzymac non.stop.
Takaona jeszcze do dzis maz pyta w smsach czy corka zrobila.kupe hehe. Powiem, ze kocham.corke.nad zycie.ale.fajnie.byloby.gdyby ktos zadzwonil.i gadal.trzy po.trzy a.nie.odrazu jak corka przespala noc, czy Maly.mnie.kopie.i ciagle.o dzieciach ja.kocham ale wystarczy.ze ja tym.zyje a reszta nie.musi. Kiedys.mnie.straszyli, ze przyjdzie.taki.czas ze.bedziemy z.mezem.gadac tylko.o.rachunkach. Teraz byl etap kupek i.jedzenia, ubierania itd. Na szczescie.mamy.wspolne zainteresowania.i cos tam.pogawedzimy az.do czasu kiedy znowu Syn.i. Corka.nas nie.pochlonia.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Vena hmm, może być tak jak mówisz. On je pięknie - widzę mleko u niego w buzi, czasem aż mu wypłynie, słychać przełykanie itd. Z wagą to nie wiem, w czwartek było 3060, dziś 3080 więc 20 gram w dwa dni, troszkę chyba mało..

Odnośnik do komentarza

Kodomo pistaram sie Cie wpisać ale to muszę wejść z komputera a dzis juz nie da rady, dane sibie zapusalam na kartce :)
Magda1010 rozumiem ze jest Ci ciezko, ale te terminy z usg poznuejszych sa bardzi malo wiarygodne i nie powinnysmy sue nimi sugerować, po prostu dzidzius jest duzy.. troche lipa ze w karcie masz wpusane om na 8.04 ale powinnas tez miec wpusany ten termin 5.04, mysle ze we wtorek mozesz sprobowac sie domagac by wzięli Cie na szpital, najwyżej sciemnij ze cykle mialas 26 dniowe jakby sie czepuali tego 8 i niech wywołują Ci poród, jeszcze chwilę wytrzymasz, a nuz akcja sie jednak riszy do tego czasu, sprobuj raz nic nie robic i wyluziwac bo Ty sie stresujesz ze nie rodzisz i bousz sie ze nie dasz rady i ze Cue boli wszystko bo dziecko duże, a to produkuje kortyzol ktory hamuje Ci poród! Musisz zrobic wszystko by oszukac organizm i pokazac mu ze jestes wyluziwana gotowa i szczęśliwa, spróbuj z melisa bananami i czekolada, mize jaks aromaterapia, nie wiem cos co Cie na maksa moze zrelaksowac..

Odnośnik do komentarza

Vena dzieki za odp. Tętno zmieniało sie wielokrotnie w ciągu pół godziny. Ja miałam kilka "gorek"
Polozna zapytała tylko o to czy czuje te skurcze i jak. Trochę bolesne są i się zagęszczaja... chyba już jestem do tego przyzwyczajona. Chciałabym aby to były te właściwe.... No ale wiadomo, może być roznie

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ataa w karcie mam wpisane dwie daty, ale chyba na podstawie tego 5 go lekarz mi wypisał skierowanie do szpitala na poniedziałek. Powiedziałam mu ze sie boje ze wody bedą zielone a im dłużej sie niej tym bardziej to prawdopodobne..
Stresuje sie tym ze on nie chce wyjsc .. Ze robię wszystko żeby mu pomoc a on nic ... Jak nie czuje ze sie rusza to az tym brzuchem merdam bo wariuje z dnia na dzień coraz bardziej... Fizycznie ale bardziej psychicznie jestem wykończona, chce żeby mały juz był po drugiej stronie, po mojej stronie :(. Ale jak tu sie nie stresować ... Niby z zewnątrz wszystko ok, ale w środku jestem juz coraz bardziej niespokojna. Bije sie oksytocyny, boje sie ze bedzie bardziej bolało niż powinno. U mnie nawet nie ma możliwości zzo, bo w szpitalu jeden anestezjolog. Ale tu nie chodzi o ból, tylko o taki dziwny strach ..

Odnośnik do komentarza

Magda1010 no niestety wpedzilas sie w błędne koło, chiciaz tez to rozumiem.. Twoj strach i niepokoj.. jesli chcesz uniknac oksytocyny to naprawdę musisz sie jakos zrelaksowac moze mysl ze robisz to dla dobra dziecka pomoze. Drugie ze przeciez czujesz ruchy. Wody nie beda zielone, mialas wizyte i z lozyskiem bylo ok a przplywy o tetno tez w porządku, jesli jednsk cokolwiek z ruchami Cie niepokoi to jedz na ip powiedz ze nie czujesz ruchow i niech zrobia ktg, gdzies w głębi musisz miec nadzieje i wiare w to ze bedzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Jak ja wam zazdroszczę... Macie jakieś skurcze itp. A mój organizm to chyba nie planuje porodu. Termin mam na 18 i myślałam że do 10.04 to już po porodzie będzie. A tu brzuch wysoko, czop na miejscu, skurcze tylko raz miałam bo do tej pory to nawet nie wiedziałam jak one wyglądają... Ja już chce córkę po drugiej stronie :-(

Odnośnik do komentarza
Gość Majtynkaa88

CZEŚĆ WSZYSTKIM! gratuluje porodów i dzieciaczków! Powiem szczerze ze ostatnio rzadko wchodzę na forum i nie czytam, z czystej zazdrości i psychicznego doła. .. dziś mija termin z miesiączki. .. i nic a ja już nie mam siły, jestem załamana chodzę i wyje , spać nie mogę jestem okropna dla otoczenia. .. termin z usg za tydz w sobotę. .. boje się wywoływania albo gorzej tego ze coś się stanie i nic z tego nie będzie. ...ze dziecka nie będzie. .. mały się rusza a ja nie mam już siły na to do tego tel od rodziny jak tam... przestałam odbierać. .. chyba mam depresję poporodowa przed porodem. .

Odnośnik do komentarza

Nat dzieki, oby tylko ta akcja była bo
sama wiesz jak fałszywe alarmy wkurzają...
zoniaTobie również dzięki za odp.teraz doczytałam.
Jestem tylko trochę zmęczona, brzuch się spina, wisi na udach, położna pow.ze główka jest bardzo nisko
Magda1010 gdyby to było możliwe to zabralabym Ci parę dni..
Chociaż jeśli to falsk alarm to może się okazać że i ja jeszcze w 2paku pochodze

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...