Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Heltinne bo wody to mogą tak lunac albo sie sacza tak powoli ze ciezko sie upewnic samemu a to jest w sytuacji kiedy glowka dziecka jest wstawiona i przyblokowuje ten mocny odplyw. Chyba napiecie z Ciebie zeszlo bo mama przyjechala. A skurcze masz od dawna. Tylko ten szpital daleko. Powodzenia, zebys zdążyła do szpitala.

Jakub Piotr urodzony 19.04.2016r. :)

Odnośnik do komentarza

Heltinne ja tak obstawialam ze ten porod to wstrzymujesz siła woli.. dobrze ze mama juz jest, trzymam kciyki hy w raxie co sprawnie i dobrze poszło, moze meza uda sie muec przy sobie :) ciesze sie tez ze partner mamy to taki swój człowiek, zawszecbedzie Wam milej i razniej :)
Anawee dobrze ze masz wsparcie, pamietaj by zajac sie sobą dla dobra dziecka! Tezymaj sie ciepło!
Ja męża wyprawilam namecz a sama relaksuje sie na kanapie z robotka, maz jak sprzatal krecil mi tu tylkiem i mowie mu ze moze bysmy sie tak pokochali a on na to ze musimy wytrzymac do wtorku bo ma jeszcze kilka ważnych rzeczy do zrobienia w pracy a chcialby to ogarnąć przed porodem :)

Odnośnik do komentarza

Uparłam się po 8.kwietnia....no i zaczęło się tuż po północy.
Ale wydawało mi się to zbyt dziwne żeby wziąć to na serio.
Jak do tej pory wyleciała maks tyle ze podłożona chusteczka była cała mokra, wkładka jest wilgotną.
Trochę to dziwne bo ani śluz ani woda,taka ciut lepka woda...
Brzuch delikatnie się spina co ok.10 min. ale to ciężko nazwać skurczem...
Eh,ciężko wyczuć...
Która malpiatka mi pisała ze się odblokuje 8.04, he?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Anawee korzystaj jak najwięcej z pomocy, kiedy Ci smutno rozmawiaj z kimś, dzwoń, wchodź na forum nie duś tego w sobie. Każdego dnia powinno być lepiej.

Czarna wszystko powoli się unormuje. Jesteś super mamą i robisz wszystko co trzeba.

unatu mocne kciuki :*

Miila fajnie, że masaż pomaga. Też widzę różnicę od kiedy go robię.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Heltinne trzymam kciuki i czekam na wieści
Ataa dopiszesz mnie do tabelki??? Syn Szymonek ur 20.03 2590 i 50 cm .Termin miał być na 15.04

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Ramajani, Paulaa gratuluje pociech:)))

Heltine trzymam kciuki za szybką akcję, obyś wróciła na forum z dobrą nowiną.

Ja dziś w końcu ruszyłam się z domu po 2 tyg chorowania. Nadal kaszle i boli mnie gardło, mimo antybiotyku i siedzenia w domu. Nie wiem co to za cholerstwo tak długo trwa.
Od kilku dni mnie boli brzuch w różnych miejscach więc mój plan rodzenia po terminie może nie wypalić. Na szczęście zostały tylko drobne zakupy do porodu i spakowanie się.
Widać że dużo już maluszków się urodziło i mamy mają mało czasu, bo łatwo nadrobić dzień zwłoki w czytaniu.
Co do piersi to o dziwo w tej ciąży nie bardzo mi biust urósł, rzekłabym że prawie wcale...może po porodzie coś urośnie?

http://fajnamama.pl/suwaczki/9u3qma8.png

Odnośnik do komentarza

Elaiss a ile czasu karmilas piersia? Ja 10 miesiecy a jak corka skonczyla 12 to juz zaszlam wiec ten biust tyle co zmalal a raczej przestal byc twardy i pelny z braku pokarmu ale nie wrocilo do stanu sprzed ciaz. Teraz robi sie pelniejszy.

Tez o tym pomyslalam, ze my w dwupakach dopinamy wszystko na ostatni guzik, a mamusie sa zajete. Pewnie jak urodzimy to forum ucichnie.

Moje uroki.mieszkania z tesciowa, wszyscy przyjda niby do niej a zobacza dziecko, yh zero ludzie maja wyczucia. Ja do wlasnej bratanicy szlam po miesiacu.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Heltinne trzymam kciuki najmocniej! :*

U nas po kontroli pediatrycznej. Bilirubina 11.5 w mierniku. Naświetlamy się do poniedziałku.
Dziewczyny mój mały je cyca i śpi na rękach, jak odłoźe to Płacz i znów chce jeść, co robić? Nie mogę mieć go na sobie całą dobę.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

A mnie czeka kolejna noc na laktatorze. Minimum co dwie godz po 30 min ściągania. Do tego karmienie piersią. Oj raczej sobie nie pośpię:) ale Male prawdopodobieństwo że jutro popołudniu do domu dodaje mi sił.
Wiem już mniej więcej na czym stoję, że muszę dużo pracować nad laktacją i trochę dokarmiać mm.

Mąż dziś kupił wagę dziecięcą na allegro. Będę więc miała wszystko pod kontrolą.

Kurczę ja nie mam glowy do tego masażu po cc. Czekam aż wyjdę do domu i biorę się za siebie. Może przyjdą wreszcie w pon moje pasy poporodowe, balsam na brzuch dwa razy dziennie itd. Bo teraz to wyglądam zbyt dobrze. Leginsy i rozpinany sweterek ochlapany mlekiem ;)

Magda1010 kochana nie denerwuj się tak na to że jeszcze nie rodzisz. Dziecko to czuje. Już blisko końca. Ewentualnie Ci wywołają poród. Najważniejsze by było wszystko ok.

Secondtry, Flawia
Mam nadzieję że wszystko ok :*

Vena dziękuję :*
Wychodzisz powoli na prostą ze swoim zdrowiem?
Trzymam kciuki za Ciebie i Klarę.

Odnośnik do komentarza

Leze w wannie z mysla ze to ostatni beztroski wekend. Zajrzalam do marcowek to karmienie i kupy teraz beda glownym tematem. Ciezkie sa poczatki. Boze czy ja to ogarne.
Milla jaki powrot szybki do formy. zazdroszcze.

Robila ktoras ta lewatywe w domu?da rade?:)to wyzwanie przede mna heh zestaw czeka

Mamusie zycze mleczka i odpoczynku w nocy.
A my z brzuchami cieszmy sie ostatnimi chwilami spokoju

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Miila ja śmię twierdzić że może jest nadal głodny?
Najgorsze że przy naświetleniu nie można go ciągle wyjmować.
Kurczę u nas bilirubina z krwi w czwartek 15.17 w piatek 14 cos tam i nie naświetlany. Pewnie jeszcze jutro będą badać.
Lekarka mówi że to nic że jest żółty bo najważniejsze wyniki i że to jest w normie, a żółty może być do 6 tyg.
Nie wiem tylko jak ja to wytrzymam. Codziennie będę się zastanawiać czy żółtaczka się nie pogłębia..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...