Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Vena ja Cię podziwiam :) troje dzieci, jesteś super twarda babka.

u mnie też cycki większe i aż dziwnie to wygląda, muszę ogarnąć jakieś staniki do karmienia, ale to trzeba mierzyć, a teraz ciężko o wypad do galerii przy żółtaczce małego i tym cholernym naświetlaniu.
Seks - ja bym chciała bliskości z mężem, ale póki co nie wiem jak to będzie z brzuchem i nawet te piersi, leci mi pokarm z nich czy tego chcę czy nie, najwyżej seks w staniku choć to słabe strasznie.

Ataa, Zonia no taka kolej rzeczy, że przychodzi ten czas, czas porodu po 9ciu miesiącach, ale uwierz, że nie masz czego się bać i stresować, będzie tylko piękniej :)

Kodomo słodziak straszny :)

Ramajani gratuluję!!! kawał dziewczynki :)) przykro mi, że przeszłaś tak na prawdę prawie 2 porody, ale myślę, że teraz tulisz swoje serduszko i zostało Ci to w pełni wynagrodzone :) cudna maluszka :*

Paula92 gratuluę z całego serca! śliczna dziewczynka, dbajcie o siebie :)

Dziewczyny czy malucha KP trzeba po jedzeniu odbijać? mój nie odbija, ale też nie ulewa i nie ma z tym problemów, więc przestałam go wykładać po jedzeniu na ramię i przynajmniej mi się nie budzi, co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Hej wam!
Gratulacje dla swiezo upieczonych mam.
Ja od wczoraj jestem w szpitalu. Wczoraj robili mi test oksytocynowy. Mialam chwilami skurcze co 3 minuty. Ale po odlaczeniu oksytocyny wszystko sie wyciszylo. Jedyny plus to ze szyjka zrobila sie miekka.
Najprawdopodobniej dzis dadza mi odpoczac i jutro beda probowali wywolywac.
W noc prawie nie spalam. Na sali leza 2 strasznie chrapiace dziewczyny.

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Paula gratuluje corci! Duzo zdrowka dla Was!

Miila normalnie polozna mowila mi ze po kp nie musi sie odbijac ani ulewac, oznacza to ze idealnie przystawiasz do piersi i Jeremi nie łyka powietrza :D gratuluje zatem! No ale wspomniala se lepiej chwile tj do 5min potrzymac dziecko na ramieniu tak dla bezpieczenstwa, ale niczym sie nie przejmować :)

Odnośnik do komentarza

Cathleen to kciuki by akcja ladnie sie rozkrecila :) a chrapulcow Ci współczuję ...

Z tymi stanikami to wychodzi na to zeczle kupilam, ale jakos wtefy tak to wyszlo ze kolezanka mi tlumaczyla jakie kupic, a byla sxybka akcja w sklepie wszystkie mam na 85, przed porodem z tej firmy mialam 75 a w innych kupowalam nawet 70, a miseczki wzielam rozne bo to takie miękkie ze ciezko mi bylo okreslic czy jest ok... najwyzej jak juz bedzie po wysle męża na szybko.do h&m po dwupak.

Odnośnik do komentarza

Ramajani - gratulacje!
Paulaa92 - Laura, cudna! gratuluję!

Ja myślałam, że w nocy coś się zaczęło, bo miałam takie inne skurcze(parę tylko), mocne, w podbrzuszu ściskające i taką lekko krwistą wydzielinę (różowawą), ale na razie się uspokoiło.. pewnie jakieś naczynko, co nie?.. /;
o! znowu taki skurcz..
Trochę mnie to zaniepokoiło, ale kurcze nie chcę niepotrzebnie jechać na IP..

Ja kupiłam ten dwupak biustonoszy z H&M po 36 tc, hm.. nie pamiętam jaki rozmiar..

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Paula gratulacje!
Rajmani współczuje ze tyle musiałaś przejść ale córeczkę masz juz przy sobie i pewnie jestes najszczęśliwsza :) bedzie z niej chyba jakaś siatkarka jak taka długa :) śliczna!
Cathleen trzymam kciuki za rozwój akcji.
Miila ja tez słyszałam, ze dzieciom karmionym piersią nie musi sie odbijać. Moj Wiktor na początku tez nie odbijał ale nosiliśmy go tak dla bezpieczeństwa chwile w pozyzji pionowej, potem cos sie zmieniło i teraz czasami odbija jak 'stary' ohh :D

A u nas od kilku dni trwa 'kryzys laktacyjny' o którego istnieniu nie miałam pojęcia ale zaniepokoiły mnie pewne sygnały, poczytałam i faktycznie. Piersi jak flaczki, mały jada co 1-1,5h i mógłby wisieć przy cycku cały czas. Wczoraj wieczorem to z każdej piersi po 3 razy ciągnął i dopiero zasnął. Ale dzisiaj piersi juz lepiej, nie sa takie miękkie. Szkoda ze nie wiedziałam ze taki kryzys jest i przychodzi około 3 i 6 tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...