Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Vena ja mam male piersi i bardzo je lubię, a przy Twojej szczuplej sylwetce takie gigantki fakrycznie moga byc utrapueniem, picieszajace jest to ze to przecież nie na zawsze..

Alez dopadla mnie fala stresu... musze sie jakos ogarnąć.. i widze ze wszystkie dziewczyny ktore zapiwiadaly akrywny dzien umilkly... czy to oznacza ze jednak cos u niektórych ruszylo? Eh...

Odnośnik do komentarza

Ataa w końcu zmniejszą się, jak skończę karmić, tylko poza estetyką to mnie zaczyna boleć kręgosłup w odcinku piersiowym, one kurde nie mało ważą… zawsze widziałam, że ciężko funkcjować z dużym biustem teraz przekonuję się o tym na własnej skórze.

kodomo jaki śliczny Szymonek!

Paulina rodziny w okolicy brak, w taki czy inny sposób trzeba sobie radzić…

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Hejka po zabieganym dniu (nawet podlogi pomylam). A wiec u mnie nic. Jutro sie biore za pieczenie cebularzy. Moze jak troche pougniatam ciasto to kto wie? Chociaz moze ptysie bylyby lepsze? Na razie probuje skonczyc sweterek bo moze mnie to blokuje hehehe:) kodomo sliczny synus. Chyba nie ma cie w naszej tabelce?

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Nat prześliczna córa doczekałaś się szczęścia ale było warto:)
dziś strasznie cicho na forum więc się odezwę a nie tak z ukrycia jak zwykle:). Moja Kinia siedzi w brzuszku i nie chce się ruszać jutro mam termin z usg a 12 lub 11 z ostatniej miesiączki bo to przecież rok przestępny a gin mówił że powinnam szybciej urodzić lub Kinia będzie spora i wychodzi na to że dobije 4 kg. Im bliżej terminu tym stres okrutny związany z porodem a stres mnie paraliżuje i boje sie strasznie bólu ale mam nadzieje że jakoś dam rade.

Odnośnik do komentarza

Divana niestety nie mam pojecia co to moze byc :( ale glosny trzask to jakos zle brzmi.. moze wez wybierz sie na ip?? Nie mam pojecia co to moze byc.. a tu jeszcze jak na zlosc takie pustki..
Zonia i ja dzis poczulam ten stres.. gdzies jakos musimy luzowac i szukac pozytywnego myślenia, no jakos juz nie mamy wyboru przecież.. no i musi byc dobrze..

Odnośnik do komentarza

Co do stanika to ja mam dużo mniej w obwodzie a miseczka się chyba nie zmieniła ale ja prawie nie przytyłam w ciąży a zeszło po 9 kg więc schudłam. Tylko taki flak na brzuchu wisi i nie wiem kiedy i czy w ogóle to zniknie. Co do jedzenia jem banany jabłka za to nic smażonego lub wzdymajacego. Na razie u Szymonka spokój z brzuszkiem choć raz dziennie daje mu Enfamil bo żelazo musi dostawać a ja nienawidzę laktatora. Widzę jednak że muszę to zmienić bo zawsze po tym się preży i jest niespokojny.
Vena podziwiam Cię.
Ja bym chciała Dawida dać do przedszkola ale poczekam do maja i zobaczę jak to wypadnie.Strasznie się boje kolejnych antybiotyków zapaleń płuc oskrzeli i szpitali. Mam dość.
Divana niestety nie pomogę bo nic takiego.
Nat śliczna córeczka

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Co do stanikow to kupie najpierw ten najtanszy 2pak z HM a później bede inwestowac w cos ladniejszego jak sie miejsce pod cyckami zrobi. Ja nie lubie jak mnie cos gniecie i uwiera, więc pewnie ciezko teraz cos mi bedzie dobrac na potem, a musze dokonac zakupu przed szpitalem. Wiec raczej jestem skazana na podwojne zakupy, bo bez przymierzenia nie kupie a nie mam sily biegac po sklepach.
Dobrej nocy życzę :-)

Jakub Piotr urodzony 19.04.2016r. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Ramajani, gratulacje, Zosienka dlugasna dziewczyna.
U mnie cyc tez jakos specjalnie nie urosl, pod biustem - owszem, ale miseczka to chyba minimalnie. Tylko, ze ja mam E wiec niestety w H&M ani Primarku nie kupie I musze wydac troszke wiecej kasy. Kupilam tez jedna bluzke do karmienia, nawet jesli cos bedzie nie tak z kp i jej nie wykorzystam to mysle, ze bedzie fajna zeby ukryc skore na brzuchu przez kilka pierwszych miesiecy.
http://www.mothercare.ie/maternity/maternity-tops/green-wrap-front-nursing-top.html
Dobranoc dziewczyny
Marta 38t4d

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...