Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Vena no tak, rozumiem, też bym zrobiła już po wszystkich ciążach, żeby mieć ładnie i się nie martwić czy efekt zostanie czy nie. Będziesz to robić w Stanach? ja ostatnio ciągle oglądam programy o operacjach i medycynie estetycznej i jakoś mnie to nie rusza, nawet te filmiki z operacji czy coś, gdyby mi się coś skopało konkretnie to na pewno też bym sięgnęła do takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Anawee dzieki za polecenie ksiazki , właśnie szukałam czegos dla męza :)
ja nie mam tulika ale bardzo mi sie podoba , ja kupilam otulacz z whishbear wiec narazie to bede testowac.
Milla a moze zakup ebooka to opcja dla ciebie ? http://www.gandalf.com.pl/e/jak-byc-wystarczajaco-dobrym-tata-a/
Vena a oprocz wystajacego pepka jakies inne objawy mialaś ? bo mi jakos dziwnie wystaje ;/

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Pozazdrościlam naszym dzoewczynom pieknych robotek i w ramach relaksu przysiadlam do nauki robienie na drutach :) piersze efekty sa, na razie mam takie klasyczne dlugie druty i sa bardzo niewygodne..
Poza tym zaliczylam stres a propo ruchow dziecka, stwierdzam ze brak lodów to slaby pomysl :( no ale udalo, mi sie go,oddychaniem rozruszac i juz jest normalnie.. widocznoe spal i ułożył sie na tyle wygodnie ze nie musial sie wierzgac..
Jutro czekaja mnie badania kontrolne przed wizyta a później wizyta w ikei po łóżeczko :D
Dzis przyszly mi gwiazdki na ścianę i maz skwitowal ze szkoda ze nie sa fluorescencyjne :) wiec juz zapomnial nawet ze byl przeciwny.. caly on :D
Ogarnęłam szafę i komode ale okazalo sie ze dwa pudla mi sie nie mieszcza po upchaniu w niej spacerowki :/ nie mam tez pomyslu gdzie podziac krzeselko do karmienia co dostalam od koleżanki.. normanie brak piwnicy to problem..

Dziewczyny jutro badającej sie trzymam kciuki za pomyslne wieści dla Was! Dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza

o kurcze Vena, to masz już wszystko porządnie przemyślane.. ja pewnie bym cykora załapała przed samym zabiegiem, ale to ja taka jestem.. zazwyczaj sobie coś wkręcam, sama się nakręcam negatywnie i dupa wychodzi ;P

Dziewczyny, mój maż od 30 minut w pracy, trzymajcie kciuki by mi się nic w nocy nie zaczęło dziać, wolałabym jakby był w domku w razie W[;
mlask mlask.. właśnie ukończyłam pół pudełka lodów ;P

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Heltinne wiem ze teraz ma prawo wystawac , ale kurcze dziwnie to wyglada ;/
mam nadzieje ze jutro uslyszysz uspakajajace informacje.
ja chyba pojde jeszcze na prywatne usg , tak dla spokoju :)
a jak ci dzisiaj szycie idzie ? przescieradełko do kosza jesli dobrze pamietam ?
mialaś racje znalazlam to zawijanie w otulacz na youtube.
Mąż powiedzial ze mu sie to nie podoba , bo dziecko sie ruszac nie moze i ze mu bedzie niewygodnie :)

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Groszek pępek może trochę i dziwnie odstawać, ale u mnie było bardzo … i pojawił się taki guzek nad nim. W necie zjedziesz foty. Miałam tzw przepuklinę pępkową i ona jest bardzo bolesna ostanie tygodnie ciąży to nosiłam pas, żeby uciskał przepulinę, bo ból był okropn, nie mogłam nawet dotknąć tego miejsca. Jak tylko było to możliwe poszłam nas operację.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Dziewczyny, Nat, Miszka, Groszek dzieki za odpowiedzi.
Za wszystkie jutrzejsze trzymam kciuki.
Ja powoli sie szykuje do wyrka, jakis slabszy dzis humor mam i wszystko mnie denerwuje. Nos na wieczor znowu zatkany, nogi swedza cholernie... Ech ta ciaza mnie obciaza.
Dobrej nocy
Marta 37t 1d

Odnośnik do komentarza

GroszekNo dzięki, ale wolałabym (i On) wersję klasyczną, lubimy książki :) może jakby mi jutro wysłali do do weekendu kurierem dojdzie.

Ja mam otulacze Lodgera, takie jak pieluszki, uznałam, że to praktyczniejsze, bo potem choćby można maluszka tym przykryć w wózku latem czy coś :)

Vena wierzę, że u Was koszta straszne, w PL najpopularniejsza chyba klinika dr Ambroziaka i Szczyta, ale nie orientowałam się nigdy jakoś specjalnie, przyjaciółka w styczniu przyszłego roku ma w końcu termin do dr Szczyta i będzie robić nos.

Odnośnik do komentarza

Vena chyba nie bede zdjęc ogladać bo jeszcze cos wypatrze :)
fajnie ze tak sprawnie wam z pępuszkiem Klary poszło , ja troszke sie obawiam jak to bedzie
Milla ja wole ksiazki niz pdf ale u mnie chyba juz za pozno na zamawianie takie tradycyjne ;/ no zobaczymy
kciuki tzrymam za wizyte
Dobranoc wszystkim
aha bym zapomniala jakby ktos chcialby kupic welede to znalazlam taki sklep apo-discounter.pl moze komus sie przyda

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

GroszekNo większość maluszków lubi być tak zawinietym, przypomina im to co znają najlepiej tzn.ciasnote w brzuchu mamy.
Jest wiele zalet zwijania w takie kokoniki czy wkładanie do kiszkowoombie.
Sporo o tym przeczytasz na necie,dziewczyny tez tu się dużo na ten temat wypowiadały.

Najlepiej pokaż pępek położnej jeśli uważasz ze coś jest z nim nie tak..

Miałam robić pościel do kosza a ostatecznie szyję zajaczka...Musiałam sobie poprawić nastrój.

Mam już mała obsesję. Gapie się co chwile w sufit i próbuje nie widzieć tych głupich paprochow. Może każdy w ten sposób widzi tylko ja dopisałam
temu jakieś specjalne znaczenie...
Ataa no proszę, koniecznie pochwal się pierwszymi efektami.
I kup sobie lepsze druty :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Hej,
Ja tylko na chwilę:( nie zdaze Was nsdrobic dziś.
My do minimum czwartku w szpitalu. Zuza zaczela dzis fototerapie. Bilirubina niby w gornych granicach normy ale ciut wieksza niz wczoraj, do tego Moja Kruszynka slabiuto zjada, dużo ulewa, spi zoltaczkowo - czyli ciexko ja wybudzić. Nie bylo na co czekać:(((
Trzymajcie kciuki zeby po fototerapii bylo lepiej, jakies mam zle przeczucia, ze to nievtylko zoltaczka:(((
Padam na twarz, od cesarki jeszxze nie odpoczełam, a dzis w nocy sen nie bedzie zbytnio mozliwy (((

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Secondtry będzie dobrze, nie martw się. Poplażuje sobie Kruszynka, może ciut dłużej niż przeciętnie maluszki muszą. 3 mamy za Zuzie rzecz jasna :)

Malaga nie zaniepokoilo Cię to nigdy? Miałaś robione jakieś badania? Widzisz te paprochy tylko na jasnym tle i zawsze takie same czy różnie?

unatu hm, nie zwróciłam uwagi szczerze mówiąc...Nie pamiętam...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Vena dr Furmanek fajny jest, byłam u niego na konsultacji, i bardzo ładne brzuchy robi, widziałam na własne oczy;) Cena też jest wręcz śmieszna, na termin czeka się nawet 10-12 miesięcy. Sama się wybieram z biustem, ale to trzeba spokojnie odczekac po karmieniu minimum pół roku. Ponawiam swoje pytanie nt. książek Tracy Hogg, pewnie przegapiłaś, bo już Klara była po właściwej stronie brzucha :) Mam "jak rozwiązywac problemy wychowawcze", myślisz, że jest sens zamawiac jeszcze "język niemowląt"?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Unatu z tym ruchami to różnie bywa. Jak główka jest mocno przycisnieta do miednicy mamy albo już się w niej obniża to raczej nie czuć juz ruchów ewentualnie bardzo delikatne. A jak jest jeszcze trochę wyżej to będzie się mocniej kręcić i przeciągać żeby się dopasować. Kwestia indywidualna ;)
Kurcze tak chciała zrobić małej taki płaszczyk na szydełku i wzory na youtube są albo po hiszpańsku albo na druty... eh... musze czego jeszcze poszukać albo zacznę od sweterki i nadbuduje resztę...
Kolorowych snów ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

miila naprawde polecam tę ksiazke jako prezent dla meza. Moze poszukaj w empik.com z odbiorem w salonie u ciebie w miescie. Powinno dojsc w ciagu max 2 dni.

Wiem, ze to pytanie moze wydac sie glupie, ale czy w ciazy mozna jesc makowiec? Mam od babci i mam na niego ogromna ochote, ale ten mak mnie niepokoi. ..

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dziewczyny.
Hm..ja nic nie słyszałam, żeby nie można było jeść makowca.
Już po północy, więc mogę śmiało powiedzieć, że zaczął się 40 tydzień. W sumie to zauważyłam, że ma źle suwaczek mam źle ustawiony.. termin mam na 6 kwietnia a wg. niego tyle dni zostało.. ;P
Dobra meliska wypita, więc czas do łóżka. Dobranoc!

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Anna dzięki za info o Furmanku. Przepraszam a propos książki musiało mi umknąć …nie ma sensu zamawiać "języka niemowląt"nie miałam dwóch w rękach w tym samym czasie żeby porównać ,(czytałam w odstępie półtora roku), ale moim zdaniem " jaki rozwiązywać " pokrywa w dużej mierze "język"

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Anawee poszperalam trochę w internetach o makowcu w ciąży , rzeczywiscie odradza się ciężarnychmjedzenie ze względu na ciezkostrawnosc, kaloryczność, poza tym mak jest potencjalnie alergenem i podobno zawiera niewielkie ilości opiatów, co może działać usypiajaco...
Nie wydaje mi się aby mały kawałeczek mógł zaszkodzić

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...