Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

No prosze,jaki ruch na forum sie zrobił,widać poswiateczne powroty...

Miila dzieki, bywało lepiej ale gorzej tez wiec nie ma co narzekać. Tylko kaszel upierdliwy :/

Kurcze,6 dni....

Coraz bardziej uświadamima sobie ze docieramy do celu,po tylu miesiacach...

Czarna zostaniesz w szpitalu aż do porodu? Bo z tego co piszesz to nie wynika ze to juz..a może?

Nata w jakich godzinach trzymać kciuki, bo w planach mam szycie, muszę to jakoś zaplanować ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne ciesz się Kochana, że obeszło się bez antybiotyków (w przeciwieństwie do mnie), trochę się o to martwiłam, bo jednak w ciąży antybiotyk.. ale gdyby nie on to bym chyba umarła, mówię poważnie.
Co tam zostało jeszcze do szycia? jak dzieciaki? lepiej?

Nat to trzymam kciuki o 14, odpoczywaj i jak znaka jutro co i jak :*

Flawia ale cudnie! chyba maluchy na zewnątrz są więc w stanie przybrać przez tydzień więcej niż w środku, liczę, że podtuczę mojego małego jak tylko się urodzi :)
Trzymam kciuki, żeby Ci się ta rana pięknie zaczęła goić.

Ja mam problem z materacem do łóżeczka, no szlak mnie trafi. Przyszedł, mąż wsadził do kołyski i okazuje się, że mam w niej 4 dziury na wierzchołkach materaca, bo ten ma ZAOKRĄGLONE rogi, co za idioci w tych aukcjach, no nie wytrzymam po prostu, na zdjęciu zupełnie inny materac, inny pokrowiec i przede wszystkim prostokątny, a ja dostałam.. jajowaty. Napisałam maila z reklamacją, ciekawe czy chociaż odpiszą. Ostatnio wszystko mi przychodzi nie takie - właśnie odesłałam buty, które miały być granatowe a nie czarne i znów na kurierów -30 zł, bo zapłaciłam za to by wysłali i za to bym mogła im oddać. Ech.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

heltinne pojęcia nie mam jak to będzie. Robią mi właśnie drugie ktg. Pytają się czy ruchy zawsze takie gwałtowne były. A ja przyrzekam, że nie czuję jakieś nadzwyczajnej gwałtowności.
Myślałam, że rano mnie wypuszczą ale po minach wnioskuję, że niekoniecznie.
A co jest najlepsze, przyszłam na IP bo mama mi tak doradziła jak powiedziałam jej że bardzo spuchłam. Sama spokojnie ułożyłabym sie w domu.

Nat trzymam kciuki za Małą. 1 kwietnia tuż tuż :)
Flawia super, że wszystko się jakoś układa

Odnośnik do komentarza

Czarna dobrze, że posłuchałas mamy, nawet jeśli nic szczególnego się nie dzieje to lepiej dmuchać na zimne. Teraz wszystko pod kontrolą :)

Jak ja ostatnio dzwoniłam na położniczy do szpitala, bo mały przez długi czas tlukl sie jak szalony w brzuchu a do tego miałam silne bolesne skurcze to mi położna powiedziała ze jak się dużo rusza to dobrze a jak bardzo mało to niekoniecznie...
No cóż,Norwegia...

Miila pokrowiec do kosza mojżesza będę szyć :) Niby ten co mam jest ok, ale nie do końca pasuje do mojej wizji ;)
Dzieciaki lepiej,choć dalej kaszel je meczy. Takiego szczekajacego wirusa przygarnelismy ;)

Na tym etapie antybiotyk może więcej pomoc niż zaszkodzić,najważniejsze że Ci pomogl. Nie będzie problemu z cc itd. :)

Duże sa te dziury w rogach kołyski?

Nat ok,punkt 14 rzucam wszystko i trzymam kciuki :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ale miałam dzisiaj dzień ciągle w rozjazdach :) trzeba było nakarmić kotki znajomych i wyprowadzić psa kolegi 2 razy a i mój psiak po świątecznych przysmakach jakoś ciągle chciał na zewnątrz ;)
Czarna zostawili cie pewnie dlatego ze liczą ze coś się rozkręci skoro szyjka zgladzona ( przygotowana do rozwierania ;)). Moja malutka tez nad aktywna przez ostatnie 2 dni, troche sie niepokoje ale podejrzewam ze to tez dlatego ze mam zatwardzenie ( sorry za temat) pewnie to za dużo dobrego przez święta ;) jutro musze kupić sobie śliwki ;) w sumie w sobotę byłam na szybkiej wizycie i było ok ( chociaż usg to tylko sprawdzenie szyjki). Tak czy owak w piątek wizyta i ustalimy termin cc.
Przez świata skończyłam sukienkę i zrobiłam sweterek dla malej :) pochwale się jutro jak zrobię zdiecia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Poswiateczne dzien dobry :)

Nat trzymam kciuki o g. 14.00. Obys usłyszała ze za chwile możesz rodzic ;)

Ja dzisiaj mam wizyte na g. 13.00 wiec tez prosba o kciuki :)

Miila super ze zdrówko juz podreperowane. Teraz maksymalne skupienie sie na tym by zyskac jak najwiecej sil bo juz niedlugo.... ;)
Kumi, Anawee tez tam uwazajcie na siebie :)

Ach, jak ten czas szybko leci. Przyznam ze co raz bardziej obawiam sie co to bedzie... dobrze mi w ciazy - mimo pewnych niedogodnosci...
no i w momencie gdy juz dosyc dobrze sobie ogarnęłam wszystko, wyskoczy niedługo zajaczek i na nowe atrakcje przyjdą ;)

Magda pokaż koniecznie co Ci wyszlo :) te urbanka szydelkowe to istne cuda :)

heltinne super ze Twoje sanatorium juz w lepszym stanie. Ale tez uważaj na siebie :* kaszel i skurcze brzmia ja mieszanka wybuchowa.

Czarna trzymam kciuki aby akcja szybko się potoczyla i abys.mogla obserwowac ruchy maluszka gdy jest obok Ciebie :)

secondtry dla Ciebie kciuki za wypis dzisiaj :)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

ramajani tak doskonale Cię rozumiem.. Oby dzidziuś się zdecydował i nie trzymał Cię dłużej w niepewności :*
Ja dziś już. 3 ktg. Wychodzą jakieś skurcze i coś niepokoi w ruchach Szymka.
Miałam usg i lekarka ma wątpliwości co do przepływów. Mam nic nie jeść i nie pić bo nie wyklucza cc.
Żałuję że nie mam żadnej wiedzy żeby rozumieć co się dzieje.
I pomyśleć że wczoraj trafiłam tu przypadkiem.
Denerwuje się Dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Nat normalnie snilo mi sie ze urodzilas :D i tego Ci zycze no i kciuki za Twoja i Ewee wizyty.
Czarna i Ramajani obyscie obie juz niedługo mogly tulic dzieciaczki!
Flawia widze same dobre wiesci i masa radosci od Ciebie plynie! To jest piekne! Co do lezaczka to bylam przekonsna ze mozna w nim bujac :( a nie ze same wibracje.. wlasnie mnie tez kusi ta opcja zeby postawic w salonie.. chociaz teraz rozwazam ze nie postawic po prostu samej gondoli z wozka.. i tak musimy miec ja w mieszkaniu gdzies..
Miila dupa z tymi zwrotami.. no ale jakby jest to ryzyko.. zawsze mozesz oddac i oni powinni Ci oddac za przesylke w jedna stronę, takie prawo.

Ja po nocy msm obolaly brzuch jakbym troche zakwasy miala wiec chyba sporo sie musial napinac.. za oknem jeden wielki deszcz, ale dzis musze ogarnac sypialnie bo przed swietami nie zdążyłam, tj ubrznka malego poskladac i posegregowac, odlozyc te do szputala, przepakowac torbe, postanowiłam ze biore czesc rzeczy a pozniej maz bedzie mi donosil paczki ktore przygotuje, bo nie usmiecha mi sie tam jechac z mega ogromna waliza..

Odnośnik do komentarza

hej Dziewczyny!
Człowiek wstał obudzony słoneczkiem, to ręczniki nastawiłam do prania a tu co? deszcz! eh! ;P

Magda-a jak tam z tą czapeczką, będziesz podejmować wyzwanie, udało Ci się wzór znaleźć?
Nat - trzymam kciuki o 14 [;
Czarna - jak tylko coś będziesz wiedziała dawaj znać.
Vena - wspominałaś, że masz już spr sposób karmienia proponowany przez Tracy H. od początku robiłaś tak jak pisze? , że najpierw około 5 minut, później 10 itd.? Bo ja nie wiem niedoświadczona jestem i mi się to wszystko takie nierealne wydaje ;P

Wczoraj piękny dzień i udało nam się z mężem wybrać na cudną wycieczkę[; Niestety koniec laby mąż ma i wraca dziś do pracy - na nockę.. i znowu mi się jego słowa przypomniały - "Ja i tak wiem, że w nocy zaczniemy rodzić" eh! Tak sobie siebie obserwowałam i myślę, że mi chyba czop wypadł, w kawałkach ale chyba to był on, chyba.. ;P

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Czarna bardzo się ciesze ze jesteś w szpitalu, ale nie dlatego że miałaś takie powody by tam trafić, ale jesteś pod opieką lekarzy którzy są gotowi w każdej chwili interweniować gdyby okazało się to konieczne.
Nie denerwuj się Kochana,choc to zrozumiałe w tej sytuacji, napewno wszystko będzie dobrze....
Daj znać,jak będziesz coś więcej wiedzieć.
ramajani czy Ty też jesteś w szpitalu? Coś nie mogę się doczytać. ..

Ewee mówisz ze Ci dobrze w ciąży. ..? No,to dosc oryginalna jesteś ;)
Masz rację z ta wybuchowa mieszanka,czuje jakbym siedziała na bombie. .. Mąż powtarza juz kolejny raz abym wytrzymała jeszcze parę dni,bardzo chce,ale czy dam radę?
Ten wirus w ciągu paru dni pozbawił mnie resztek sił :/ Zły czas sobie wybrał
Trzymam o13 za Ciebie i pozytywne wyniki badan

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ataa leżaczek ma opcje b bujania. Tylko trzeba złożyć ograniczniki. Z wibracji jeszcze nie korzystałam.
Ja gondole będę trzymać razem z wózkiem.

Czarna wiem co czujesz bo ja miałam tak samo.4 razy dziennie ktg.a to 120 a to 200 tetno małej. Strasznie się denerwowałam i prosiłam o cc jak tylko skończę 37tc. Myślę że dziś juz się wszystko u Ciebie wyjaśni i będziesz tulic swojego Szymona.

Dzieki dziewczyny za wsparcie!

Na wadze -10kg;)

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Ramajani mysle ze horminy juz daja nam sie mocno we znaki, niedługo wizyta wiec jakby co lekarz zareaguje, a mysle ze masz juz dosc ciąży i dzidzia czuje ze nie masz humoru i odbiera Twoj nastroj, staraj sie byc dobrej mysli, sprobuj sie zrelaksowac. Zobaczysz ze bedzie wszystko dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie martwcie się, dziś jest chyba jakiś kiepski dzień po prostu. Ja wstałam bez humoru cala obkopana i obolała po wczorajszych harcach mojego Synka i teraz jak czytam relacje Czarnej to sie trochę martwię, bo mój Synek napewno był wczoraj nadaktywny, ale tłumacze to sobie mocą doznań po świątecznym jedzeniu i ilości cukru z wszelkich słodyczy, napojów i ciast na jakie sobie przez ostatnie dwa dni pozwoliłam. Staram się nie panikować, wizyta jutro, już ostatnia przed CC, mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.

A co do tętna maluszka, u mnie nigdy nie wyszło dwa razy takie samo i nigdy nie słyszałam że to jakiś zły objaw. Ja do końca nie rozumiem idei ktg, raz jeden jedyny miałam robione chyba z 6 tygodni temu, chcieli mnie po nim zostawić w szpitalu ze względu na skurcze ale nie wyraziłam zgody

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny moje dziecię też przez ostatnie 2 dni jest nadaktywne, jak nigdy. Tlucze sie po brzuchu niesamowicie. A staram sie jak najczesciej zmieniac pozycje by sobie troche ulżyć. Ale z drugiej strony ciesze sie, ze jest aktywne, bo to podobno lepiej niz malo ruchow. Ja jeszcze nie mialam zadnego ktg, moze zglosze sie do szpitala i poprosze, by mi je zrobili za oplata.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Anawee ja bym sobie dała spokój z ktg, jeśli nie masz wskazań i nie skierował Cię na nie lekarz w konkretnym celu to daj spokój bo będziesz schizowac. U mnie w 32 tygodniu wychodziły skurcze co 7 min i jak wychodziłam z oddziału to mi grozili zen jeszcze pewnie tego samego dnia wrócę i urodze, nikt nie chcial sluchac ze takie skurcze to ja mam od 18 tygodnia, dotrwalismy w dwupaku do dziś, połowa 38 tydodnia

Odnośnik do komentarza

Dzięki kochane ❤️❤️❤️

Ja też kibicuję wszystkim oczekującym!

Wiecie co, najbardziej boję się że przegapię ten poród...zbagatelizuję coś i nie będę wiedzieć co robić...Moja koleżanka tak miała, że obudziły ją dopiero skurcze parte dobrze/źle z jednej strony eh kretyńskie dylematy...Moje dziecię też fikające bardzo od wczoraj .

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Ehh a u mnie właśnie skończył sie 39 tydzień i zaczynam 40 .. Jak tak dalej pójdzie to bedzie jakaś masakra. Mam juz 20 kg na plusie i wazę 76 kg.. Dla mnie to jakaś abstrakcja.. Chciałam urodzić jeszcze w marcu .... A tu nic sie nie zapowiada. Jestem załamana. Mimo ze wczoraj cały dzień chodziłam, miałam skurcze ale tylko na dole !!!!!!! Nie wiem, nic mnie ten moj synek nie słucha .. A mówiłam żeby wyskakiwał juz bo jest duży i nie damy rady urodzić ! O opadnięciu brzucha w ogóle juz nie wspominam bo nic sie nie dzieje kompletnie, nawet czop mi sie nie odkleił.. Jestem słoniem i będę chodzić w ciąży jak słoń !

Odnośnik do komentarza

Nat witaj w klubie w takim razie, ja też się boję ze przegapie jakieś symptomy... od wczoraj mnie bolą plecy ale tak na wysokości łopatek I zastanawiam się czy to może byś jakiś ból związany z porodem czy kwestia siedzenia przy wielkanocnym stole. Ehh 8 dni do CC, zwariuje do tego czasu chyba...

Odnośnik do komentarza

Magda1010 a jesteś pewna że masz dobrze wyliczony termin? Podczytuje Marcoweczki i tam była jakaś taka akcja ze dziewczynie źle wyliczył termin, zresztą, mój też słaby, bo ja wiem dokładnie kiedy zaszłam w ciążę, a termin który mi wyznaczyli nie pokrywa się za bardzo z rzeczywistością....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...