Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

anawee pierwszy spacer to dziecko ma jak wychodzi ze szpitala. Nie daj się zwariować i idź na spacer wtedy kiedy będziesz się czuła na siłach. Od tylu już położnych słyszałam, że to jest bzdura z tym werandowaniem. U mnie przez ostatnie dni było 5°C ale słońce i mała już była 4 razy na spacerze …

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Heltinne a no tez slyszalam o tych fontannach. Corcia tyle razy osikała mnie meza bo wietrzylysmy pupe ale jesli chodzi o przelatywanie to kupa czasami przelatywala jak spala, ale u nas to dupka drobna i na poczatku nie moglismy dobrac pampersow.

Z tym werandowaniem to ja dwa dni werandowalam przy oknie a potem juz szlam na coraz dluzsze spacery. Faktycznie pierwszy spacer to ze szpitala do auta.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Vena hehe :* ja dalej nie wierzę, że zostało 6! dni :)

Od trzech dni znów mnie boli strasznie skóra na brzuchu, zwłaszcza jak stoję, smaruje się na potęgę, ale nie wiem czy to od słabego nawilżenia czy po prostu mały się już tak pcha i rozciąga skórę.

Kumi na 4tego jest jeszcze Anawee, także jak się zbierzemy do kupy to będzie niezły dzień :)

Nat kciuki są! ja tam liczę, że Ty już ostatki, czekam na tą Hele i czekam :)

Melly na szkole rodzenia położna mówiła, że chłopcu można kłaść pieluszkę tetrową na brzuszek, żeby się nie osiusiał :)

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo poświątecznie :D
Secondtry śliczna córeczka, wszystkiego dobrego dla Was, zasłużyliście na wszystko co najlepsze teraz!

Ja juz miałam nadzieje, ze moja pisaneczka wyjdzie na świat. Od wczoraj od 18 juz kilka sesji 2-3h coraz regularniejszych skurczy, dzisiaj od 16 coraz mocniejsze, o 19 trzymaly juz minutę, co 7 min z zegarkiem w ręku, no i co? Po prysznicu przeszło :(

W sumie czop siedzi i ani myśli wyjsć, chyba nie mam co liczyć na najbliższą dobę :( za 3 dni się przeterminuje :P

Odnośnik do komentarza

Takaona,Anawee tez sie czaje na ten leżaczek, wg mnie jest bardziej funkcjonalny tj od raz dziecko moze lezec na płasko ala taki kosz mojzesza, nie zajmuje duzo miejsca i moge go postawic gdzie chcę, za chwile mam funkcje bujaczka z fajnymi zabawkami, a pozniej robi jeszcze jako krzeselko dla malucha, a tak to sa same bujaczki w cenie 100-200 zl i te ktore widzialam na zywo to tylko te fisherprice mi sie podobaja a te juz sa z tych drozszych i do 9kg czyli krotki okres uzytkowania, ok 3-4 miesiace? Moze Flawia zauwazy ten watek u nam cos podpowie jako doswiadczona mama i uzytkowniczka tego tiny love 3w1

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Hej Kochane.
A ja święta kończę w szpitalnym łóżku..
Bardzo opuchłam w ostatnich godzinach, ruchy byly jakieś slabe wic przyszłam na IP.
oczywiście jak tylko przyszłam to mały zaczął się ruszać.
Mimo to odrazu stwierdzili że mam zostać na oddziale. Jestem juz po ktg. Za dobrze mi nikt nie wytlumaczyl co i jak ale wyszło, że maly za bardzo się rusza? Ja aż tak tego nie odczuwam, ale sama już nie wiem.
W każdym razie szyjka prawie zgładzona.
Eh, chciałabym już urodzić i super by było...

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Ja kupiłam ten leżaczek 3w1 TL, używany ale w świetnym stanie. Mąż się uparł na niego bo rozkłada się na płasko. Ogólnie wydaje się być fajny, a jak będzie w praktyce to zobaczymy. Trzeba pamiętać jednak, że on ma tylko wibracje i nie będzie bujał/huśtał dzidziusia w pozycji półleżącej

Odnośnik do komentarza

leżaczek tiny love u nas to strzał w 10.Gabi w nim śpi w dzień w salonie i mamy na nią oko.jest lekki i wszędzie go można przenieść. Super opcja dla kołyski czy łóżeczka. Kołyske mamy w innym pokoju gdzie śpię z mala w nocy.

czarna trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród.

Ogłaszam ze otwieram mleczarnie!
Laktator to mój przyjaciel.....mam Calpol easy start i sprawdza się świetnie. Za jednym podejściem ściągam nawet 200 ml.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Dziś byłam na kontroli rany. Sączek wypadł i ma się zagoic samo. Jak nacisne brzuch to leci juz sam płyn otrzewnowy z odrobiną krwi wiec luz. No i zakaz dźwigAnia przez 3 miesiace.

W sobotę byliśmy tez u pediatry. Wszystko ok. Z bioderkami tez bo mala juz ładnie rusza nóżkami wiec to dziwne rozkładanie nóżek po porodzie to na szczęście było z powodu ułożenia w brzuchu. I waży juz 3150g. Co przy spadku po urodzeniu do 2900g w tydzień przybrała 250g!

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...