Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KarolinaS

Oj dziewczyny co prawda nie udzielam się ale tak na poprawę nastroju napisze Wam trochę tekstów facetów w mojej rodzinie dotyczących ciąży i tego jakie większość facetów ma pojęcie o tym stanie;) zacznę od mojego ojca, który ' blysnal' inteligencja gdy mama poinformowała go ze jest w ciąży z moim bratem (brat jest najmłodszy z naszej czworki) tata zapytał mamy: "Jak to się stało? " .....
Mój maz po spotkaniu ze znajomymi , gdzie koleżanka tez jest w ciąży i rozmaeialysmy na różne tematy z tym związane w domu zapytał co to jest łożysko i do czego służy. .. oczywiście mu wszystko wyjaśniłam i musiałam pokazać w necie jak to wygląda , powiedział ze myślał że dziecko jest połączone pepowina z moim pepkiem; )
Maz mojej koleżanki gdy była w ciąży ( urodziła w listopadzie) jak mu powiedziała ze mały ma czkawke to na nią nakrzyczal żeby się napila wody bo myślał że jak ona się napije to dziecku w brzuchu tez przejdzie;)
I ostatni hit -mój szwagier. Moja siostra ma termin na lipiec i gdy byli na usg, 3 bodajże, lekarka powiedziała ze maleństwo ma 7,5 cm na co mój szwagier ' ALE WIELKI!!!' , siostra mówi ze spojrzała na niego jak na kretyna a on na to ' no co? Przecież jak się dziecko rodzi to ma 15cm!!!'
To tak na rozweselenie przy tych wzystkich chorobach i niemiłych sytuscjach;)

Odnośnik do komentarza

Vena, malaga te oczki to moja świąteczna misja, może coś się uda. Czuję, że oczy są bardzo ważne w moim misiu. A zaawansowany początkujący brzmi tak dumnie;) Ale za cholerę nie wiem co to półsłupki i oczka ścisłe;) Jakby co, będę się Was radzić, a później pochwalę się efektem oczywiście. Gdyby nie to forum, w życiu nie wpadłabym na to, że i ja mogę coś zrobić sama.
KarolinaS mój mąż niby wszystko wie, ale zdziwił się, że trzeba urodzić łożysko. Nie wiem co on sobie myślał;P

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaS

a jak usłyszał kiedyś o vacum to od razu sprawdzał jak to wygląda i na drugi dzień pytał czy nie wolałabym jednak cc ( czego bym nie chciała ale jutro kończę 37 tydz i mały dalej głową do góry siedzi, wiec muszerokość się liczyć z ta opcja) . Mój mąż to zgrywa takiego chojraka ale jak tylko coś powiem ze coś nie tak to już mnie po lekarzach chce ciagac;)

Odnośnik do komentarza

Karolina rozwaliłas mnie na łopatki ;) ;) ;) oj... takich rzeczy nie robi się kobietom w ciąży bo ze.smiechu urodzić można ;) ;) ;) chociaż u nas to już nie jedna by chciała (ja też ). Faceci są... hym powiem niesamowici w tej kwestii :D najlepszy tekst faceta w tym zakresie to nasz znajomy palnoł zanim dowiedział się ze jestem położna ;) chciał zabłysnąć wiedzą z medycyny i powiedział ze dzieci w życiu plodowym oddychają skrzelami :) i ze w każdej książce to przeczytam ;) a inny to teks męża pacjentki na porodówce ;) pytał czy jak odejdą wody to czy kobieta może jakoś zassac powietrze do macicy i dziecko zacznie oddychać w brzuchu a potem rodząc się zaczną się dusić bo mu braknie tchu ;)
Vena oczy super !! Jak dobrze ze juz u ciebie lepiej oby tak dalej i nie popuszczaj tym z szpitala !!
Miszka te oczka od Veny na pewno będą genialnie wyglądały. Ja poszłam na łatwiznę i wyszłam czarne kropki ale mam zamiar zrobić jeszcze zajączka i na pewno zrobię takie oczka bo wyglądają oblednie.
Nat jak ja cie rozumiem z ta huśtawka ! To jest jakiś żart poprostu. .. raz się śmieje i żartuje z mężem a dosłownie po 5 min zaczynam płakać czy moja córka na pewno będzie szczesliwa i jak ja to zrobię żeby miała radosne dzieciństwo i wyrosła na pewnego siebie człowieka, albo z tak prozaicznego powodu jak to ze nie wiem co dodać do sosu bo " czegoś mu brakuje"... masakra jakaś. Juz mam powoli dość ciążowego stanu... strasznie dzisiaj mi ciąży brzuch, wydaje mi się z jeszcze bardziej się obniżył a najbardziej denerwuje mnie to ze jak siedzę to brzuszek leży mi na udach i się przykleja !! Jeszcze z 2 tyg max :) :)
Co do tego śluzu to czasem jest to zmiana konsystencji przez zmiany hormonalne. Cytologia niby nie od tego ale w rozmazie wyszczegulniaja jeśli jest jakaś bakteria albo grzyb w próbce.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Karolina jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji tylko ze ja parę dni do przodu jestem ;) tez bardzo nie chce cc ale mała głowa do góry i mój mąż też panikuje stasznie jak tylko wspomnę ze coś jest nie książkowo. .. ;) juz tacy są ci nasi twardziele, niby tacy odważni i życie za bary biorą ale jeśli chodzi o ich kobietki to wychodzi z nich miękkie serducho i mnóstwo obaw o nasze bespieczenstwo

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Mnie jakos dziwnie brzuch na dole pobolewa. Prysznic srednio pomógł. Moze sen pomoze... maz walczy z malowaniem i pewnie pol nocy mu sie zejdzie, wiec musze spac sama. A nie znosze tego.

Kiedys wydaje mi sie, ze byl poruszany temat ciekawych ksiazek nt niemowlakow i wychowania. Czy mozecie mi jakies polecić?

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Anawee sięgnij na początek po Tracy Hogg "język niemowląt" i "jak rozwiązywać problemy wychowawcze"

Karolina faceci wymiatają :) dobrze że miałam rogala do karmienia przy brzuchu bo śmiech wciąż boli … :D

Wy tu pisanki a ja wciąż w szpitalu może do 10 wieczór wyjdę … tak więc święta będą skromne, ale mam nadzieję że w komplecie i szczęśliwi że powoli wszystko zaczyna wracać do normy. Rany jak tęsknię za moimi chłopcami.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Kurczę cała ciąże byłam zdrowa, broniłam sie na wszystkie sposoby jak inni byli chorzy a teraz co ? Wyskoczyła mi opryszczka i to jeszcze gdzie... Na BRODZIE ! Wyglądam jak jakis paszczur ... Masakra.
To w takim razie albo ja mam taki duży ten brzuch albo nie wiem bo mi sie podobno nie obniżył a jak siadam to muszę być w rozkroku no mi leży na udach..
Wczoraj kupiliśmy farby do naszego domu, dzis ma moj malować :) jeszcze tylko dokończyć łazienkę, kuchnie i położyć podłogę ! Nie mogę sie doczekać kiedy wrócimy do siebie. WiAdomo ze mi u mojej mamci dobrze no bo wiadomo ale maz odkąd do technikum zaczął chodzić to mieszkał sam i musi mu byc cieżko trzymać sie ram wyznaczanych "z góry". Jednak pokoik mojego malucha bedzie zielony a jedna ściana w niebieskie pasy :)) ale mimo wszystko to gdzieś od roku bedzie całkiem jego pokój bo póki co łóżeczko stawiam w sypialni ;)

Odnośnik do komentarza

Szczepionka na wzwb dziewczyny w szpitalu położna od szczepień powiedziała mi ze teraz już nie ma różnicy między Euvaxem a Engerixem bo Euvax juz od 2.5 roku nie jest konserwowana rtęcią. Wiec jeśli w waszym szpitalu nie ma wyboru lub nie chcecie dopłacać to nie ma się czym martwić.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Flawia te włoski to ma niesamowite! Rozczulają mnie te zdjęcia Waszych Pociech.
Ja też chcę!

W nocy często się budzę bo jak nie siku to ból nadgarstka i palców, ale ruchów to wtedy praktycznie nigdy nie czuję..
One w ogóle są już tak delikatne, że zwariować można. Jeszcze przecież te zapiski z ruchami muszę prowadzić.
Następną wizytę mam 4 kwietnia dopiero (dzień przed terminem), ale jak nie urodzę do tego momentu to chyba będę błagać żeby mi wywołali poród.
Czasem patrzę na Męża i płacze że tyle rzeczy ominie go przez ten wyjazd. On zachowuje zimną krew chyba tylko dlatego, żeby mnie dodatkowo nie zamartwiać..

Vena ja właśnie czytam ten Język niemowląt. Bardzo dobra książka, tylko czy będę umiała racjonalnie myśleć i wprowadzić pewne rozwiązania w życie?

Magda2600 też płaczę z dokladnie tak samo"poważnych" powodów. Mam wrażenie że przez tą ciążę moje zdecydowanie czy życiowa siła gdzieś uleciały. Oby tylko wróciło do normy, bo mam juz dość takiego płaczka.

Odnośnik do komentarza
Gość Angeletta

Dzień dobry moje drogie. Nadrobie was później, a tymczasem chciałam się pochwalić, że wczoraj 25.03 o godz. 22:05 przyszła na świat moja kruszynka Pola. Waży 2,5 kg i ma 50 cm długości. Od odejścia wód do narodzin minęło jakieś 50 minut :-)

Odnośnik do komentarza

Jakie cudne wieści od samego rana !!
Angeletta gatuluje świeżo upieczone mamie ;) ;) no to teraz jak bedziesz miał chwilkę to koniecznie musisz pochwalić się córeczką i napisać nam jak to się robi żeby tak expresowo sprowadzić nowego człowieczka na świat :) naprawdę super ;) z będzie miała na imię Pola czy Apolonia ?
Czarna no ja mocno liczę ze razem.z narodzinami małej wrócę do stanu " poczytalnosci" emocjonalnej bo wczoraj płakałam tez na reklamie budyniu...
Flawia ale będzie zdobywczyni męskich serc z twojej malutkiej. Jest śliczna ;) i te czarne włoski no dziewczyna jak marzenie ;)
Vena świata mogą być skromne ważne że razem z rodziną.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...