Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Vena strasznie jestem zdziwiona ze w USA nie wprowadzili wobec Ciebie procedur w postępowaniu po porodzie powikłanym nadciśnieniem! Czyli leki plus pompa z magnezem 48h....ja co prawda jeszcze na lekach 3 dziennie ale ciśnienie 120/70. Nie dziwie się ze jesteś wściekła!!!
ZDROWIEJ!

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ładnie sie tu wirusy rozprzestrzeniły na forum. Zdrowiejcie!
Vena po twoich postach to aż ciarki miałam, co za ludzie.. Mam nadzieje ze wyjdziesz spokojnie juz do domku i żadnych problemów czy tłumaczyć sie nie bedziesz musiała jakiejś głupiej opiece.
Secondtry gratulacje! Śliczna córeczka:) mam nadzieje ze juz razem jesteście i cieszycie sie swoim towarzystwem a i wkrótce maz do was dołączy.
Heltinne oby choroba ominęła Ciebie, a rodzinka szybko wyzdrowiała. Cóż za paskudny wirus.

U nas dzisiaj mały kończy dwa tygodnie! Jak ten czas leci, nie wiem kiedy! Dobrze ze mama jest, wiec jakoś ogarniamy we trójkę.
Maz bardzo zaangażowany, co bardzo doceniam. Mam nadzieje ze po mamy wyjezdzie jakoś damy sobie radę.
U małego zaczęły sie gazy w jelitach co bardzo mu przeszkadza spać. Działamy na wszystkie sposoby zeby mu ulżyć. Może jakieś sprawdzone metody? Chętnie przyjmę.

Odnośnik do komentarza

Vena dobrze czytać ze u Ciebie lepiej. Martwilysmy się ogromnie. Oby teraz już nie było podobnych akcji. Wracaj szybciutko do pelni sil i zrób porządek z tymi kretynami ze szpitala!

Bbbb prosze bardzo klik
Ja mam ten,daje rade :)
PaulinaNo super ze u Was się układa. Bidus Wiktorek z tymi gazami. Spróbuj nosić go z na przedramieniu,brzuszkiem w dół,do tego masaż brzuszka.
Masz jakieś kropelki?
Magda1010 z opisu wygląda to na jakąś infekcje..

Nat obyś miała rację...
Maluje właśnie pòłeczke,tak sobie wymyśliłam ze jak wirus zobaczy ze mu się nie daje to sobie odpuści ;)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Heltinne, taki śluz juz mam od połowy ciąży ale z cytologii nic nie wynika a i nawet mnie nie swędzi ani nic. Lekarz ni mówił ze po prostu tak mam i juz, 3% kobiet w ciąży niby ma śluz przez cała ciąże. Tylko myślałam ze jak zmieniła sie jego konsystencja to noże być ten cały czop bo w sumie nie wiem jak on wyglada

Odnośnik do komentarza

Vena uff kamień z serca, że trochę lepiej. Masz rację, tez bym złożyła skargę, także kibicuje Ci mocno w tym temacie!

Nat zaczęłaś 40 tydzień to już masz prawo mieć dość, ja stękam a Ty wyżej w ciąży ode mnie pełne 2 tyg. .. Trzymam kciuki za zajączka, może coś się wyklaruje :)

Heltinne o nie! U mnie pierwszy objaw to gardło i szybko poszło do tej lipy, która mam. Działaj! Trzymam kciuki żeby Cię nie rozłożyło.

Wszystkie dziewczyny chcące juz rodzic trzymam mocno kciuki żeby jeszcze momencik i to był ten czas :*

PaulinaNo super, że dajecie radę, te problemy z brzuszkiem chyba są jednak częste, ja na wrazie W. Mam właśnie ten Biogaia o którym dziewczyny mówią. Czekamy na zdjęcie Wiktorka ❤

Flawia pochwal się ta swoją Calineczką!

Odnośnik do komentarza

Paulina poza tym co mówiła Heltinne to dobrze robi ciepły kompres na brzuch, gimnastyka nóżek: doginamy nóżki do brzuszka liczymy do 10 i odpuszczamy, możesz też robić na zmianę taki rowerek. Z łagodnych- naturalnych kropli to te, gdzie w składzie jest imbir i wyciąg z kopru włoskiego.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

bluzki pierwsza
druga

Puerwsza taka zwykla szyfonowa, z tyłu zwykla, druga koszula ale z ldjacego delikatnego materialu, ta z nysla o karmieniu :)
Z takixh do karmienia mam heszcze dwupak klasyczny z krótkim rekawem granatowa i biala wgranatowe paski, kupilam na wyprzedaży w grudniu, tak to licze jeszcze na koszulki na ramiaczkach i koszule rozpinane, mam kilka sztuk, takich nie do konca eleganckich a wygodnych, a jak bedzie malo cze zle to będę szalala z zakupami dla siebie :D

Dzis pomalutku sobie dzialam, korzystam ze humor mi dopisuje i wyjatkowo nie narzekam na ból wszystkiego..

Co do infekcji ja uzeram sie z kolejna, nie dokucza mi ale maz masujac zwrocil uwage ze mam duzo gestego śluzu, no i musze leciec na globulkach.. no i przez to masaz tez zawieszony..

Paulina ja jeszcze nie mam doswiadczenia z kolkami ale trzymam kciuki zebyscie nauczyli sie radzic sobie z nimi..

Odnośnik do komentarza

Ataafajne :)
Te w kratkę pamiętam, tez tego typu lubie, może tylko inne kolory
Pozarazaj nas tutaj dobrym humorem,bo jak dotąd to zaraz my się wzajemnie wirusami ;)
Magda1010 pisałaś coś o twarozkowej konsystencji, to by mogło wskazywać na infekcje..
Czop wygląda raczej jak taki...hm śluzowaty zbity glut, u mnie był podbarwiony krwią.
Ostatnio tez zastanawialam się czy mi nie odszedł ale nie umiałam się temu przyjrzeć niestety

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

nat miila o tym probiotyku to nawet nie słyszałam. Tutaj chyba nawet nie do dostania.
Heltinne Windi mam i był juz w użyciu, faktycznie działa b.dobrze i nie dziwie sie ze maluszki bolą brzuszki jak tam zalega tyle gazów.
Vena dzieki, masazu i ćwiczeń napewno spróbujemy.
Co do naturalnych metod to herbatka koperkowa poszła w ruch. Ok 20ml miedzy posiłkami o jest 'odpukac' troche lepiej.
Na gorsze dni mam kropelki Sabsimplex.

Zdjęcie puszczę pózniej, a i jeszcze na ostatniej wizycie w środę mały ważył 3405! Czyli 50g więcej niz po urodzeniu w ciagu 12 dni. Mamine mleko najlepsze! :)

Odnośnik do komentarza

Paulina tak w ogóle to jeszcze zapomniałam Ci napisać, że czas na brzuszku dobrze robi na gazy. Klarę już kładę po odbiciu i zmianie pieluchy na 5-10 minut na brzuch w ramach aktywności między drzemkami.
Super że Wiktor przybiera, my na razie bardzo wolno odbijamy, ale wciąż jesteśmy poniżej wagi urodzeniowej teraz jest 3300g.

A to zdjęcie starszego brata z jego baby, jak sam mówi o siostrze. Mama musi rywalizować z braćmi o to kto ci robi przy małej :D

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_45617.jpg

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena jaki obrazek! są po prostu cudni!

Ataa super zakupy :))

Paulina oh cudnie, że maluszek rośnie! :)).

Dziewczyny, bo mi tu Secondtry dala do myślenia z tym laktatorem... jakie elektroniczne macie? Upatrzę coś i dodam do zakładek, jak będzie lipa to mąż bwdzie wiedział co dokładnie ma zamówić. Flawia, Secondtry mówiłyście, że używacie, jakich?

Odnośnik do komentarza

Miila mam Medelę swing i byłam bardzo zadowolona, taraz częściej korzystam z Medeli Advanced, ale w Polsce chyba nie dostępny.

Ta swing jest fajna, bo mała i nawet korzystałam z niej w czasie lotu samolotem do polski jest bardzo dyskretna. Dla mnie nie przypomina dojarki ;)
Jest mi nie potrzebny więc, jeśli będziesz chciała to mogę Ci dać.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena super dzieciaki! Oby zawsze opiekowali się swoją młodszą siostrzyczką:)
Ataa fajne bluzeczki. Ja też kupiłam jedną na "po" i już się nie mogę doczekać aż ją ubiorę:)
Magda2600 postanowiłam zrobić na szydełku takiego misia jak Ty i czy możesz mi przypomnieć jak rozwiązałaś kwestię oczu? Fajnie byłoby mieć takie gotowe jak w tutorialu, ale muszę wymyślić coś innego. W ogóle powiem wam, że z tym szydełkiem super sprawa. Nigdy nic nie robiłam, chociaż pamiętam, że w podstawówce coś tam miałam do czynienia. Włączyłam tutka i początkowo nie szło mi nic a nic, śmialiśmy się z mężem z mojej nieporadności do rozpuku, ale powoli się wciągnęłam i miś już prawie gotowy:) heltinne miałaś rację, że to odpręża i zabija czas (ps: z filcowaniem mi nie poszło, ewidentny brak talentu;P)

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Ojj... patrze ze przygotowania do swiat ida pelna para bo na forum cisza :D

My tez wlasnie w drodze do teściów. Mimo ze nic nie szykuje to troche sie obawiam ze bede zmeczona... bo samo siedzenie przy stole da sie pewnie we znaki.

No ale pozniej zaczynam etap lenistwa, ponieważ obiecałam sobie (i mezowi) ze od kwietnia odpoczywam :P

Co do laktatorow to duzo dobrego słyszałal tez o medeli mini Electric - minus ma taki ze jest glosna (moja bratowa ma i rzeczywiście troche jak odkurzacz). No a lovi prolactis jest podobno porownywalny do medeli swing ale tanszy.
Ja czekam z zakupem na spotkanie z położna laktacyjna w szpitalu. , ktora podobno jest w stanie doradzic przy wyborze laktatora majac na uwadze budowe sutkow itd.

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Ja miałam przed ciąża non stop infekcje. Pózniej jak tylko zaszłam to krwawiłam do połowy a od połowy właśnie mam śluz. Lekarz sprawdzał, w moczu nic nie ma . No nie wiem w sumie juz sie przyzwyczaiłam

Odnośnik do komentarza

Upieklam dzis keksa w formie do tortownicy bo nie zmiescil mi sie w klasycznej formie do keksa :D nie mam pojecia jak to zrobilam,tym bardziej ze nie puerwszy raz robilam z tego przepisu :P no i dwa placki do ciasta z galaretką

Jajka pomalowalam na pisanki ale juz nie mam sily nic na nich drapac..
No i bawilam siew fryzjera. Maz zawsze golil sie na łyso a ja chicalam go zobaczyc we wlosach w końcu no i tak sobie zapuszczamy tylko trzeba to bylo jakos ogarnac.. mi niby efekt sie podoba wydaje mi sie ze jest rowno,ale zobaczymy ci tesciowie powiedzza i czy ludzie na ulicy nie bede sie dziwnie na niego gapic :D
Poznofaktycznie sie zrobilo, Wy tez albo pracujecie albo odpoczywacie, co niektóre tznte cjorowite mam nafzieje ze juz spia i zbieraja sily bynie dac sie wirusom!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...