Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

unatu ano działam sobie, nudzę się, miauczki przespały pół dnia i znów cała trójka śpi....
Zrobilam rosolek, na jeden raz poszedł cały garnek, dzieci uznały ze nie ma lepszego lekarstwa niż maminy rosół a bardzo chcą wyzdrowiec ;)

Możliwe ze płyn tak zadziałał ale może to być też jakaś infekcja,to dosc częste.

U nas wszystko zamknięte od dzisiaj,tu Wielkanoc jest od czwartku,w szkole wolne cały tydzień...Także zakupy były wczoraj,bez szału,coś się dokupi w sobotę bo na chwile sklepy będą otwarte. A gości nie mamy,ale tak nawet lepiej

Melly mam dokładnie te same odczucia, młody albo usiłuje przebić się na zewnątrz albo poprzestawiac mi narządy wewnętrzne. Zwłaszcza jak mu np.zmiana pozycji nie pasuje

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Unatu mysle ze to mozliwe z ta zmiana plynu do hig int.. ja tez ostatnio zmienilam i zaluje bo teoretycznie lepszy ale nie daje rady o dziwo.

Heltinne no rozwalilas mnie z tym wieszaniem karnisza ale wkrętarke jedtem w stanie Ci rozgrzeszyc :D

Ja jeszcze motam sie kolo szafki ktora byla dzis modyfikowana ale maz na mnie krzyczy ze mam odpuscic.. a zrobilam w miedzyczasie cwikle, a po tarciu chrzanu moj nos sie mocno przeczyscil :) no i pierwszy wypiek-babka cytrynowa.. i pachnie mi.a ja juz poszcze.. eh :)

Odnośnik do komentarza

Vena będziesz zdrowa Kochana, jestes silna i waleczna, i masz dla kogo o siebie zawalczyć. Lekarze czuwają nad Tobą, dostaniesz heparyne albo coś przeciwzakrzepowego i wszystko będzie dobrze. Jak tylko możesz napisz cokolwiek,bo my tu od zmysłów wszystkie odejdziemy! Jesteśmy z Tobą!!!!!!!

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Vena trzymaj się tam, musi być dobrze! Dobrze, że Cię mają pod kontrolą, teraz się tylko musi poprawić!

Secontry Zuzia prześliczna, gratuluję i zdrówka dla Was wszystkich. Naprawdę mam nadzieję, że to ostatni zakręt, a dalej już będzie tylko lepiej.

Miila kuruj się, a Ty heltinne nie daj się chorobie. Zdrówka chorowitkom!

Odnośnik do komentarza

Secondary spokojnej nocy i odpocznij troszkę. Jutro już na pewno będziesz mogła być z Zuzia.
Vena jesteś super kobietą jak nie raz ci tu mówiłysmy. Dasz rade. Będą cię obserwować i szybko postawią na nogi. Sercem jesteśmy z tobą. Dawaj znać jak będziesz mogła.
Heltine buduj sobie barierę na to chorubsko wstrętne. Dużo witamin i może uda ci się obrócić. Biedne twoje dzieci... takich maluchów strasznie szkoda jak tak się męczą..

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Vena bardzo duzo dobrej energii przesylam!! Po tym co przeszlas kolejny zakret pewnie bardzo boli... trzymam jednak z calych sil kciuki zebys szybko wrocila do zdrowia i swojej rodziny.

secondtry u Ciebie podobnie - duuuzo cieplych myśli kieruje w Wasza stronę. Badz dzielna i zaraz wszystkie stresy i bóle zostaną wynagrodzone! Nie daj się tylko smutnym myslom bo przy poporodowej huśtawce hormonalnej łatwo o dolek.

No i Witam na świecie Zuzanke! Piekna jest.... no i te usteczka! Słodziak!

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Vena jesteśmy wszystkie z Tobą! Pomodlę się za Ciebie! Jesteś silna babka i dasz radę! Masz dla kogo! Jak tylko będziesz mogła daj nam znać.

Secondary właśnie zorientowałam się, że pomyliłam imiona. Przepraszam. Oczywiście Zuzia jest prześliczna i nie wygląda na kruszynkę. Oby dopisywało Wam zdrówko! Zobacz jaką piękna nagrodę dostałaś po tylu wyrzeczeniach i cierpieniu!

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Ja juz z maszyną katorżniczą przy cyckach. Stymuluje laktacje. Narazie nic po wczorajszej siarze:((

Zaraz ide do Zuzy, zobaczyc ja i wyglaskac. Brzuch boli, ale da sie zniesc na prochach:)

Trzymajcie kciuki za moja morfologie. Zeby juz nie spadala, Tylko rosla. I męża, zeby szybko do mnie wrocil. Bo smutno na sali rodzinnej samemu:(

Vena skarbie jestes dzielna, nie daj sie!!!!

chorym zdrowka!

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Vena kochana trzymah sie tam dzielnie! Calym serduchem jestem z Toba!
Secondtry Wam tez duzo zdrowia i byscie moglu byc juz razem!
Heltinne Ty tez walcz z zaraxkami izdrowis dla Was wszystkich!
Miila mam nadzeje ze po nocy jest juz lepiej,ze juz odczujesz działanie antybiotyku i szybko wrocisz do pelni sil!
Wszystkim innym dobrego dnoa bysmy mialy sule ogatnac to co sobie zaplanowalysmy :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję! Jesteście kochane!

Wczytaj było źle: ciśnienie 185/99, kolka wątrobowa, moja lewa noga była większa w obwodzie niż prawa… robili USG żył żeby wykluczyć zakrzepy, dodatkowo spadło wysycenie tlenu więc bali się że za chwilę będą mieli zator płucny … ech dużo siadło.
Teraz sytuacja się stabilizuje.

Jednak to co mnie najbardziej dotknęło to to, że mój mąż przywiózł mnie i zostawił z Klarą żeby zająć się dziećmi. Okazuje się, że w takiej sytuacji wzywają opiekę społeczną żeby ktoś zajął się dzieckiem.
Nikomu nie pozwoliłam dotknąć małej, odmówiłam wszystkich badań … przepłakałam prawie dwie godziny zanim mąż ogarną dzieci oddał je do znajomych i przyjechał do mnie … teraz jeszcze na koniec opieka społeczna będzie oceniać czy nie mam depresji poporodowej … no k%$&#@ sami mi ją zafundowali.
Odezwę się niedługo, ale mało sił mam na pisanie :*"""

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena nie daj się! Musisz bardzo mocno chcieć z tego jak najszybciej wyjść dla Twojej rodziny a przede wszystkim dla Twojej cudnej Klary bo ona Ciebie najmocniej potrzebuje!
Pokaż nadgorliwcom ze jesteś silna i mimo wszystko się trzymasz,zero łez i slabosci!
Pełna stabilizacja choćbyś w środku byla w gruzach. Tylko wtedy się odwala.Vena ja to pisze mega serio, wiem co mówię!
Trzymam z calych sil za Ciebie i Twój szybki powrót do zdrowia ♡

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Tak przy okazji dziękuję za życzenia zdrowia dla mojej chorej rodzinki.
Ja czuję sie troche niewyraźnie, ale może przyjdzie w ciągu dnia. Baaaardzo nie chce aby i mnie to cos grypopodobnego rozłożyło, kto się nimi zajmie?W nocy synek mnie zmobilizowal, gdy przyniosłam mu herbatę, spojrzał na mnie nieprzytomnym wzrokiem i powiedzial:bardzo Cię kocham Mamusiu... Eh, no nie mogę być teraz chora :I

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...