Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Secondtry czyli jednak to naczynie zupelnie nie zniklo tylko sie schowalo i pewnie stad ten krwotok, super ze tatus mogl byc z Zuzia, wierze ze przezylas trudne chwile ktore sie pewnie dluzyly ale teraz bedzie juz tylko lepiej :) Zuzia wcale na drobna nie wygląda, za mleko trzymamy kciuki i duzo zdrowia Wam obu życzymy. Powiem Ci ze po tych wszystkich trudnych chwilach wspolnie z Toba przezytych niesamowicie wzruszajace jest moc zobaczyc Zuzie!

Odnośnik do komentarza

Secondtry gratulacje!!! Udało Ci się Mamusiu, bezpiecznie sprowadziłaś Zuzannę na ten świat! Jest piękna!

Heltinne takie nasze mężowie czasem mam robią atrakcje, ale koniec końców to dobrzy mężowie i ojcowie, nawet jeśli szorstcy w obejściu.

Czarna dopóki była siara to dawałam na żądanie, żeby rozbudzić laktację. Teraz staram się żeby nie było częściej niż 2h w dzień i 3h w nocy. Tej nocy już tylko 3 licząc od 22 kiedy poszłam spać (24, 3:00,6:20) więc przyzwoicie ;)

Jadę na ostry dyżur trzymajcie kciuki pojawiły się objawy wątrobowe bardzo się boję :(((

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Secondtry no cudna jest ta Twoja Zuzanka! I wcale na zdjęciu nie wygląda na taką malutką.
Zdróweczka dla Was i oby noc była już wspólna :*
Ataa ja na ta akcję porodową już od niedzieli czekam, ale te sprzątanie to akurat nie dlatego. Po prostu mam jakieś dobre dni ostatnio i staram się to wykorzystać.

Miila, Heltinne dałyście mi trochę do myślenia z tą obecnością mamy w domu po wyjściu ze szpitala. Do tej pory myślałam, że tak ze 3 dni bardzo mi się przydadzą by pokazała mi co i jak. Ale biorąc pod uwagę, że tych dni do wyjazdu męża będzie siłą rzeczy bardzo niewiele, to teraz mam wątpliwości. Może faktycznie powinniśmy ten czas spędzić tylko we trójkę. Mama będzie mi pomagać jak męża już nie będzie.
W końcu jacyś ułomni nie jesteśmy, damy chyba radę wykąpać dziecko? :)
Aż Wam normalnie dziękuję za uświadomienie tych kwestii. :*

Miila, na pokonanie choroby trzeba czasu na pewno, ale mam nadzieję, że najgorsze już za Tobą. Trzymaj się cieplutko i nie smutaj za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Secondtry gratulacje!!!! <3 Zuzia jest cudna i powiem Ci, że jej zdjęcie działa na mnie baaaardzo kojąco, nie wygląda na taką kruszynkę, jest pulchniutka :) może i mój okruszek dobije do tych 2800, a wtedy już będę spokojna. Nie płacz Serduszko, 'odwaliłaś' kawał dobrej roboty, trzymam kciuki, żeby dali Ci Zuzie na noc i żebyś miała pokarm :*<br />
Vena trzymam kciuki!!

Dziewczyny, dziękuję za wsparcie, nie takiej końcówki ciąży się spodziewałam, ale nigdy nie ma tak jakby się chciało :) liczę, że jutro będzie już ciut lepiej. Oby.

Odnośnik do komentarza

czarnamy tu kiedyś na forum mocno debatowalysmy na ten temat...
Ja w pełni zgadzam się z Miila,bywają jednak wyjątkowe sytuacje,kiedy pomoc jest jak najbardziej na miejscu. Ja np.poradze sobie z małym sama,bardziej chodzi mi o to aby dzieci wstaly na czas do szkoły czy zjadły ciepły obiad..
Obsługa maluszka nie jest taka skomplikowana jak się wielu osobom wydaje,już w szpitalu można się wiele nauczyć. Kwestia kąpieli, pielęgnacji pepuszka czy ubierania, wystarczy zobaczyć raz a potem to idzie z automatu

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Secondtry gratuluje, ale masz Nagrode za te miesiace;) Sliczna coreczka;))

Ataa ja mialam wczesniej chlopaka wydawalo mi sie ze go kocham ale to bylo glupie zauroczenie, mialam juz 22 lata a fajnie bylo sie bawic, na szczescie mama obowiazkami.orqz studia sprowadzaly mnie na ziemie, niby widzialam ze on tylko by sie bawil ale mowie noe ma dzieci wiec mozemy. Na szczescie pojawil sie moj maz i ja glupia zrozumialam w jakim toksycznym zwiazku zylam. Tez musielismy sie dotrzec, ale nasze mamy duzo przezyly i my wiec jakies podobienstwa nas zblizyly, oboje bez ojcow od dziecinstwa wiec dajemy teraz duzo milosci a poza tym w tym wieku juz dojrzale decyzje umielismy podjac. Tamten dalej sie bawi, choc odzywa sie ja nie nawiazuje kontaktow bo nie chce zepsuc tego co mam. Moj maz tez gadal jakiego to pepkowego nie zrobi a jakoego to kawalerskiego nie bedzie mial a na.gadaniu sie skonczylo bo nawet w tym kierunku nic nie.zrobil. Na swieta jego wujki na pewno.go beda namawiac na kieliszka przy stole ale wie ze ja gotowa pociagiem skoro on noe bedzie prowadzil do mamy a poza tym wszystko.sie moze zdarzyc i na porodowke musi zawiezc plus byc przy porodzie. Juz tesciowej gadal ze nie pije.

Vena yh zawsze cos;( trzymaj sie mocno, tulimy Klare;*

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Secondtry gratulacje , gratulacje ! witamy na swiecie nowe maleństwo .
Heltinne dziekuje za namiary na te plastry . Może tym razem nie sa takie niezbedne ale kupie je i tak. Mąż duzo przy domu robi i niedlugo ten taras. Musze też kupic taki duzy zestaw plastwo bo te z apteczki samochodowej byly super. Albo w sumie kupie druga samochodowa :)
Masz racje z tymi odwiedzinami , bo co innego jak moze mąż zostac troche po porodzie no i jak to jest pierwsze dziecko. A ty masz jescze dwojke ktore tez potrzebuja opieki.
Super że mama Was odwiedzi . Moja przyleci na 4 dni bo ma taka prace ze nie bardzo moze na dluzej .
Kochana ja też czekam jak bede w stanie dom sprzatnac na taki standard co ja lubie :)
Ataa no to dawaj fotki jakies mebelków zebysmy mogły popodziwiac. Ja sie tam zawsze ciesze nawet z najmniejszego zakupu.
A dzieki ze pytalas o meza , wiesz nie bylam taka dzielna , malo nie zemdlalam , poprostu tyle krwi bylo. I jakos mnie tak zaczelo w srodku bolec ze jego tez boli eh.
Milla biedna , biedna , cholerne choróbsko ! a niech ze juz sie od ciebie odczepi to . Pamietaj tez ze jak bedziesz sie zamartwiac to glowa bedzie tylko bolec a od lez oczy. Wiem latwo mi powiedziec ale czasami troszke zmiana myslenia to jakos cialu lzej , kurcze nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi. dobzre ze juz goraczka spadla.
Melly Bardzo bardzo spodobalo mi sie co napisalas : to jest ojców przywilej nie obowiązek. Moj tata z tego przywileju nie skorzystał ale mam nadzieje ze z moim mezem bedzie inaczej.

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja dzisiaj zupełnie bez humoru, więc tylko podczytuję od czasu do czasu, no i czekałam na wiadomość od Secondtry!
Secondtry jaka śliczna dziewczynka! I naprawdę wygląda pulchniutko;) Całe szczęście, że już dochodzisz do siebie, oby już za chwilę córeczka była przy Tobie!
Vena ja to myślałam, że po porodzie te wszystkie dolegliwości przechodzą, ale przecież zdążyły już nadrobić szkód w Twoim organizmie:/ Trzymam mocno kciuki, zdrowiej!
Miila jutro na pewno będzie jakaś poprawa, coś już ten antybiotyk zadziała i może będzie Ci ciut lżej.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Ataaale teraz jak wiem ze tylko skubana ćwiczy i mnie maltretuje i ze mam ok 30 min przerwy to czemu tego nie wykorzystac ;) No i skoro już dzis zamontowalam karnisz i skróciłm zasłonki to ciężko było ich nie zawiesić.

Ale że mnie ofiara losu...chwilę temu wylałam sobie wrzątek na stopę, wczoraj chlapnelam chlorem w oczy....Cóż. ..
Widzisz GroszekNo nie tylko Twój mąż taki wypadkowy. ..

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Heltinne sposób na wieszanie zasłonek bardzo dobry, ale ten montaż karnisza?? Jeśli w użyciu była też wiertarka to podziwiam :)
Nie wiem też jak Wy dajcie radę z tymi skurczami. Ja ani jednego nie miałam...
Nie było mnie jeszcze z Wami jak dyskutowałyście o pomocy. Porozmawiałam z mężem i spróbujemy jednak sami sobie dać radę. Odniosłam wrażenie, że on od początku tak wolał tylko tego nie powiedział...
Jednak szczera rozmowa zawsze się przydaje.
Vena oby wszystko było dobrze. Musicie być dzielne obie.

Odnośnie karmienia, też bym chciała dość szybko wprowadzić jakaś regularność. Koleżanka przedobrzyła z karmieniem na żądanie i miała później duży problem.
Chętnie poczytam Wasze opinie na ten temat. No i będę się radzić na bieżąco jak już Synuś się pojawi. :)

Odnośnik do komentarza

Czarna montaż na 4 wkręty do drewnianej ściany, nawet nie 5 min roboty, a w użyciu wkrętarka :)

Właśnie wiem,że Cię wtedy jeszcze nie było na forum,to było tylko w celach informacyjnych.

Co do karmienia na żądanie to się zobaczy.... Plany planami a potem różnie wychodzi....

Od 3 dni podsłuchuje młodego :) W paczce z PL był Angel Sounds, kupiony przeze mnie już dawno temu gdy miałam stresa z powodu niewyczuwania ruchów.
A teraz gdy młody za dlugo śpi to zamiast go budzić lodowata woda czy umierać ze strachu,zakładam słuchawki i słyszę serduszko jak dzwoneczek :) Super ten gadżet :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Secondary - gratulacje, bardzo cudaśny zajączek na Wielkanoc Ci się sprezentował. Siły i żebyście już nockę razem spędziły.

Sprzątnęłam mieszkanie, masakra.. kręgosłup odpada.
heltinne - a ty jak zwykle działasz jako superwomen ;P
Chorowitką życzę zdrowia [;

Widzę, że temat mężów hm.. nie wiem co mam napisać,. jak na razie narzekać nie mogę. Mój na swój sposób się angażuje, nawet raz jak były wyprzedaże sam grzebał i wybierał w stosach ciuszków[; Myślę, że z opieką też nie będę miała tutaj problemu.
Bardziej się obawiam, czy aby na pewno moje zdanie będzie się bardziej liczyło niż teściowej, ale mam nadzieję!
Udało mi się w końcu zrobić listę Wielkanocnych smakołyków - jutro wielgachne zakupy się szykują no i goście też będą eh..

Myślicie, że to, że zmieniłam płyn do hig intymnej może mieć wpływ na swędzenie tamtej strefy?

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

unatu moj maz na poczatku jak ja sie nie zgadzalam z tesciowa to on cicho.nawet jak zrobilam afere to po zadnej ze stron nie.stanal. Szybko.sie.to zmienilo bo.sam.zobaczyl.ze ja mam racje a i jemu.jego mama podpadala. A poza tym 30 lat temu miala.dziecko.wiec czasy sie.zmienily ja za po 20 moes sama bede od nowa sie uczyc.

Dziewczyny ale.mam.glupie uczucie. Dziecko chyba gmyra mnie rekami nie wiem gdzie blisko krocza, tak po bokach wczesniej.z.jednej.pozniej.z drugiej i nie.moglam wygodnie sie polozyc bo kulo, musialam wstac a.mialam wrazenie.ze wstaniem.mu te rece połamie, wiem ze to niemozliwe ale tak niewygodnie cos tam.robi. Nie moge znalezc odpowiedniej pozycji, ale kopie.wysoko. Maz sie pytal czy rodzimy a ja nie ale mam.wrazenie.ze dziecko.nam.zaraz pomacha reka przez moje krocze. Co prawda widzialam na usg jak sobie lezakuje z reka w.gorze ale nigdy z bolem dla.mnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Secondary super śliczna laleczka ;) nie wygląda na maluszka taka fajna kluseczka z niej ;) ostatnio znajoma mamy urodziła syna przez cc i tez spędził 5 h w podgrzewaczu bo miał problemy z utrzymaniem ciepła a ważył dokladnie 2 825 no i już po 3 dniach wrócili do domku i nawet żółtaczki nie miał takiej która by wymagala naświetlania ;) wiec napewno wszystko z Zuzia będzie dobrze i szybko zacznie sama wyciągać z ciebie to co najcenniejsze ;) a 2 ml to taka porcja dla nowo narodzonego maleństwa w sam raz na pierwszy posiłek, z twoim zapałem na pewno się uda się karmić piersią ;)
Vena biedactwo... oby wszystko było dobrze. Dawaj znać jak tam u ciebie.
Unatu ja osobiście zawsze tak reaguje na zmianę płynu do higieny intymnej. Dlatego od kat używam białego jelenia a od kiedy zaszłam w ciążę tego z kora dębu bo viagle infekcje łapałam, pomogło. To chyba indywidualne mocno jest. Jak zmienię szampon to tez zaraz łupież mam... na szczęście żele pod prysznic aż takich sensacji nie powodują.

Po ktg podpytalam trochę lekarke o obrót wewnętrzny ale nie robią juz tego nigdzie w krakuwie bo podobno parę lat temu była afera ze dziecko o mało co nie zmarło bo miało kruciutka pempowine i jak zaczęli je obracać to doszło do oklejania łożyska i na szybko robili cięcie. Zostane wiec juz chyba przy mało zachęcającej mnie wizji cięcia cesarskiego. Jak narazie jest opcja żeby czekać na skurcze ale jak moje ciśnienie nie obniży się i nie ustabilizuje to będą chcieli ciąć jak tylko skończę 39 tyg. W przyszły piątek mają ustalić wstępnie jakiś termin żeby było coś zarezerwowane na wszelki wypadek. Szykujemy się więc wstępnie na tydzień po 4.04.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...