Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

heltinne - a ja na odwrót mam! [; Nie rozumiem właśnie czemu dla noworodków nie ma ciemniejszych kolorów, same błękity, róże czy biele ;P
Nat - ja wczoraj chyba z cysternę wypiłam!

ok to robię w słoiku!
a! no właśnie tak robię, że nie mam płatków owsianych.. (na tym miał być zakwas) super!

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Ja to juz chyba wszystkiego próbowałam i dAlej nic.. Niby fajnie ze małemu w brzuchu dobrze itd ale ja mam juz dosyć tych nieprzespanych nocy BO TAK.. Jak dzidzia na świecie to przynajmniej wiadomo po co i dla kogo pewne rzeczy sie robi a tak .. Kij wie. Jestem juz strasznie zmęczona ..

Odnośnik do komentarza

Heltinne dziekuje za instruktaz :D duzo mi objasnil, smiesznie to wyglafa takie male poskladane jeszcze w mniejsze, i niektore rzeczy mi sie rozjezdzaja.. tzn same wracaja do formy nie złożonej, ale jakos jeszcze nad tym popracuje :) a ciyszki piękne! Zakochalam siew spidenkach i pajacyku w gwiazdki :D
I ciesze sie ze jeszcze nie rodzisz :) mam nadzieje ze ten stan utrzyma sie dluzej.. tak do miesiąca. A ciasto zrob jakies dobre :D ja mezowi powiedzialam ze robie jedno ale w planach juz mam 3, ale proste biszkopt masa ciasto makowo-kokosowe masa owoce galaretka. Do tego keks i babka jakas szybka i prosta :D

Ramajani laktator mam pozyczony reczny od koleżanki,aventu, bardzo sobie chwali, ale ma tez elektryczny innej firmy, ten tez ma mi pozyczyczyc ale jeszcze uzywa :)
Ja w mojdj sytuacji nie wyobrazam sobie nie miec lzktatora, ale znow chce na recznym zeby jakos powoli oswoic sie z tematem..
Tulik nie slyszalam oczyms takim.. ale poszperam w necie,jakos nie kojarze by ktoras z Was wrzucala jakies linki..
Flawia super slyszec ze u Was dobrze i ze masz juz pokarm!
Vena oby ciśnienie juz nie szalalo i byscie juz na spokojnie mogly z cora sie soba cieszyc :)
Miila jak sie czujesz? Pamietaj ze ezowi przysluguje 2 dni okolucznosciowe plus 14 ojcowskiego z okazji urodzenia dziecka. A jak goraczka sie utrzymuje to jednak potrzebujesz chyba by ktos sie Toba zajal...

Odnośnik do komentarza

Nat, siostro kulinarna! Widzę, że my się razem stołować możemy!;) Okropność, ciągle coś mi się chce. Głupio by było przytyć w ostatnim miesiącu jeszcze raz tyle co przez całe osiem;) . No i piję też bardzo dużo, najwięcej w nocy, jak wstaję do wc, więc takie błędne koło się robi.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Melly ja mam odwrotnie. jak sobie pomyśle, ze to juz kilka tygodni i koniec to sie niesamowicie ciesze nawet z tego, że bede mogla sie wziąć za siebie. troche pocwiczyc, bo teraz sie sobie nie podobam i mam ciagle wrazenie, ze maz mimo iz mowi ze wygladam pieknie to robi to po to zeby mi przykro nie bylo... takze zapał jest, sporo kg przybylo, mam nadzieje ze sie uda zrzucic :))

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Magada1010, z tym seksem i spermą jest dokładnie tak jak napisała Nat. Niestety.. cudów nie ma.

U mnie też noc o dziwo śpiąca. Tzn budziłam się z 20 razy, ale szybko zasypiałam. Zazwyczaj w pełni oczy jak pięciozłotówki, a tu ooo :)
Dzisiejsze popołudnie też raczej nic nie zmieni.

Majtynka, Miila ja tam też bym na Waszym miejscu odstawiła tą luteinę. To takie mega uciążliwe, a dzieciaczki już przecież bezpieczne.
Miila, mam nadzieję, że do jutra zapomnisz o gorączce. Pij bardzo dużo, najlepiej ciepłego. Wypocisz choróbsko to szybciej Ci przejdzie.

Ramajani też mam dziś balkon do ogarnięcia w planach. Okna musiałam przesunąć w czasie, bo mąż chyba by mnie utłukł. Jutro ma już wolne, więc mogę ewentualnie pod jego nadzorem coś porobić.

Flawia, Vena oby święta już w pełni zdrowia i w domku z Waszymi cudnymi zajączkami. Och i ach ! :)

Dziewczyny, WPISUJCIE SIĘ DO TABELKI, bo zaglądałam wczoraj i braki osobowe tam mamy :)

Odnośnik do komentarza

Miszka, to piątunia siostro :D

Już się po cichu cieszę na świeta jak zestawię żurek z paschą :D Oczywiście made by mutter ;)
Jedzenie mnie pociesza i raduje i nie martw się wagą ja już chudnę jakoś od tygodnia chociaż wpierdzielam jak głupia...

Miila, dobrze że goraczka zelżała, teraz musisz leżeć bo organizm zmęczony po walce z wirusem.Dobrze się nawadniaj i poleguj w łóżku :*

Heltinne, przepowiadacze jednak jak myślałam , w twoim przypadku to bardzo dobrze.
Pięknie zlożone ubranka! Czekam na real foto wozu panicza M ;)

Secondry, jak u Ciebie?

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

unatu z tym piekarnikiem to mój Ślubny zaszalal, ja już się pogodził z tym ze jeszcze długo go nie będzie. Średnio podoba mi się, ja lubię bardziej w stylu retro, ale podobno jakiś super wypady i ma blokadę z którą małe dziecko sobie nie poradzi a to dla mnie na + .
Teraz sie lobuz przyznał ze specjalnie wziął dodatkowe zlecenie żeby jeszcze przed świętami kupić a do tego nowa indukcje bo nasza po tym jak pękła źle grzeje. Niestety zamiast nowej indukcji będzie nowa tarcza hamulcowa i naprawa hamulca :/

Ataaciesze się ze instruktaż przydatny, zapewniam że tak skladane ubranka same z siebie się nie rozjezdzaja

Coś mi się wydaje ze miesiąca nie przetrzymam. ..ale będę się starała.
Jeśli to wczorajsze to był jednak czop czy jego fragment to i tak akcji nie uda sie zatrzymac :/

Miila siedź dzisiaj grzecznie w łóżeczku. Mam nadzieje ze kryzys za Tobą skoro temp.spadla

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Nat ok, zrobię fotę, nie pomyślałam o tym, tylko włożyłam gondolke do szafy a resztę złożyłam. Tylko mezu musi usunac kartony z przedpokoju bo nie mam jak się do szafy dostac

Unatu ja mam tylko iladian aktualnie. Jakby było źle to warto sprawdzić czy to nie bakteryjne i nie trzeba zadziałać ostrzej

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

A ja ogólnie mam doła jakiegoś :( Mieszkamy w domu i odkąd jestem w ciąży,wzięliśmy się za wykończenie góry i plan taki,ze do porodu przenosimy się już tam. Póki co nasza 3latka z nami śpi i nie wyobrażam sobie jeszcze jednej kruszyny w sypialni. Teoretycznie góra gotowa,trzeba szlifować gładź, łazienka gotowa,poza blatem, bo ciężko dostać nam drewniany, a jak się znajdzie to po miesiąc, dwa trzeba czekać. Nie mam weny do urządzania pomieszczeń i nie wiem czy dziewczynom robić pokoje osobne juz czy razem? Zuzia spać i tak na razie będzie z nami w sypialni a za pół roku czy rok mogłaby iść do siostry,czy do swojego? Jak myślicie? Na razie ten pokój sobie odpuszczam,ale i tak zostaje nasza sypialnia i Julki pokój.
Sypialnia na dole wygląda jak składzik i nie wiem czy ogarniać tam czy co,ręce mi opadają nie wiem za co się złapać :(

Odnośnik do komentarza

Bbb puerwsze slysze o czyms takim.. mam nadzieje ze samo z siebie to przechodzi.. pisiedzialam teraz teoche, zhadlam śniadanie i niby jest ok :)
Musze dzis wysciubic nosa z domu i tak mi sie nie chce.. i jeszcze tylepracy przede mna :/ ale trzeba bo jutro raczej wiele nie na robie.. ma przyjsc szwagier z tesciowa, szwagier ma przypilnowac panow od mebli a tesciowa mnie bym szwagra czasem nie pogryzla..

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

mamajulki u mnie to zaczyna sie 39 tydzień. No troche sie nakręcam, szczególnie po tychnieorzespanych nocach, ale tak czasem jest ze człowiek ma dość.
Nie martw sie, u mnie remont trwa i trwa, nic nie gotowe i musiałam wynieść sie do mamy. Wszystko mam w proszku nawet nie mam płytek w łazience a co do pokoju, dziewczyny zawsze kloca sie ze chcą mieć osobno pokój ale ja np miałam mały pokoik z 2 siostrami i teraz po latach miło wspominam :)

Odnośnik do komentarza

Juliiax nie no ja tez bardzo chce juz sie wziac za siebie, przestac ueazac na brzuch. Tylko chodzi ze w ciazy jak juz sie tak powoli sypie to jakos nie wyobrazam sobie ze bede miala na to sile ale ten brak sil.jest spowodowany ciaza takze tez czekam i fajnie ze akurat juz bedzie cieplej wiec akurat ale tez mam cicha nadzieje, ze karmienie Syna i skakanie kolo 2 dzieci to tez jakies kalorie poleca.
Ataa co Ty taka na szwagra cięta haha. Ja tez wole jak jakis facet pilnuje. Nam robili ogrodzenie i tak mi wciskali ze zlecenie to zrobia i maz nie musi miec wolnego, tak kazdy madry, maz wzial wolne i co chwile sie cos pytali takze musi ktos pilnowac.

MamaJulki jak spi z Wami? W lozku czy po prostu w jednym pomieszczeniu? Moja 1,5 roczna spi w lozeczku i nad ranem na 2 h przed wstaniem meza do nas dzieki temu ja spie dluzej. Tylko czekamy na dostawe lozka i corke mam nadzieje ze zdazymy przyzwyczaic do osobnego i nowego.
Hmm my tez narazie z dziecmi w pokoju bedziemy ale mielismy plan ze jak dziewczynki 2 to beda pokoj dzielic i zrobimy super kacik do zabawy lalkami itd. A jak zazycza sobie kiedys osobny to dopiero. A ze syn bedzie to poki przedszkole to razem a jak juz przyjdzie nam zakupic biurka to juz chce ich rozdzielic ale chce zeby dalej jakos sie trzymali. Teraz tez mamy mozliwosc rozdzielic wszystkich na pokoje ale narazie nie widze w tym sensu.
Ja czekam az maly podrosnie i my w koncu do swojej sypialni a z sypialni znikna zabawki.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jestem tak umeczona pobytem w szpitalu cc dzidziusiem który wybrał nocny tryb życia że nie mam sił do Was zaglądać. Może nas wreszcie dziś wypiszą. Wszystko zależy od wizyty pefiatry. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki

monthly_2016_03/kwietnioweczki-2016_45510.jpg

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Melly szwagier sie mnie boi widocznie,Ci majsterkowie to koledzy jego poza tym, jesli chodzi o pilonowanie to i tak ja bede musiala bo ja wiem co gdzie przymocowac gdzie wiercic itd nawet maz tego ne ogarnia. No ale coz.. inna sprawa ze jesli bedzie cos nie po mojemu to będę sie czepiala a moze on liczy ze jakby co to przy teściowej bede siedziec cicho?nie wiem.. coz mam nadzidje ze bedzie wszystko ok przede wszystkim :)

Co do pokoi dla dzieci to kazdy robi jak uwaza ale wg mnie to ze dzieci sa razem w pokoju nie gwarantuje dobrych stosunkow miedzy nimi, to zaley przede wszystkim od ich charakterow i to jak rodzice ich traktuja.. u mnie miedzy siostra i bratem mala roznica wieku 1,5 roku mieli razem pokój ale siostra ma na tyle wredny charakter ze brat od zawsze trzyma ze mna, 5 lat różnicy, a znow u kuzyna dwojka od poczatku odzuelne pokoje, dwa lata roznicy i swietny kontakt dzieciaki maja. Wiec wg mnie robcie jak Wam wygodnie z tymi pokojami..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...