Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miila prosze odpusc sobie okna, nic sie nie stanie jak beda brudne. Wiem ze dobrze sie czujesz, masz energie i pewnie dalabys rade, ale nie ryzykuj. Prosze. Uwierz mi ze nie potrzebny Ci stres jak cos zacznie sie dziac po przersforsowaniu. I tak duzo przygotowan przed Tobą. A ciaza to taki nieprzewidziany stan, w jednej chwili jest ok, a potem moze sie cos wydarzyc.
Moze znajdziesz jeszcze jakas Pania do mycia i sprzatania... Obiecaj nie szaleć. Poprosze!:)

Co do ruchow Jeremiego, przy wiekszej aktywnosci u Ciebie, ma wiecej kolysania i moze to dlatego. Ale dla pewnosci podjechalabym do luxmedu na kontrole tętna, chocby tylko u poloznej.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Miila, może sie Jeremi ułożył inaczej i nie czujesz ruchów tak mocnych.Niemniej jak masz się stresować to sprawdź.Regularny monitoring we własnym zakresie od ok 27 t.c tzn tak,że możesz sprawdzać co godzinę częstotliwość, wcześniej wszystko zbyt nieregularne jeszcze.

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Vena trzymam kciuki żeby to nie było nic groźnego! Klara niech grzecznie czeka na swój czas. Strasznie wygląda ten Twój post, daj jak najszybciej znać,że z Wami ok.
Jejku sama mam tyle jeszcze do zrobienia,a tu jeszcze niespodziewanie wyskoczył pogrzeb ojca męża. Nie mieliśmy bliskich relacji,ale mąż z przyczyn oczywistych przeżywa,organizuje pogrzeb 200 km od domu. Trzeba mi to wszystko jakoś ogarnąć,a teraz bez sensu czekam 2 h na wynik krzywej cukrowej,bo jak zwykle na ostatnią chwilę przed wizytą (w pn po świętach) robię wyniki.
Trzymajcie się dziewczyny i nie forsujcie,mamy wszystkie spokojnie doczekać wiosny w dwupakach.

http://www.suwaczek.pl/cache/c0496431c5.png

Odnośnik do komentarza

ciąża kojarzy sie wszystkim z pięknym czasem, motylami w brzuchu, uśmiechniętą kobietą i zdrowym jedzeniem, a tak naprawdę to tyle stresu i myślenia, czy aby na pewno wszystko ok. I chociaż widzimy dzidzie na usg, lekarz mówi że się rozwija, to my i tak pełne obaw czy każdy ból skurcz jest prawidłowy, czy wszystko dobrze się rozwija, stresowy czas tak na prawdę.... 9 miesięcy myślenia i chuchania

Odnośnik do komentarza

Takaonadokladnie tak.. ruchy mojego dziecka sa natomiast co raz bardziej wyczuwalne, momentami czuje jak sie uklada, wtula w jakis kat, ale tak intensywnie ze mam wrazenie najpierw ze to brzych tak silnie sie napina, a przy tym kaszlu, mam juz paranoję, i za chwile okazuje sieze to Robercik.
Dostalam syrop. Jest zdecydowanie skuteczniejszy niz wszystko inne do tej pory. Teraz koledy na full, sprzatanie, lista co zabrac i pakowanie prezentów :) a pozniej walizki :)

Odnośnik do komentarza

Eww ja wlasnie walczę z moim, od lekarza wiem ze na bol mozemy stosowac tantum verde w sprayu, na suchosc isla classis, lub isla moos - te drugie sa nawilzajace i podobno tez dzialaja na wirusy i bakterie, alenie stosowalam, nawilzahacy jest tez calkiem spoko glosal spray, no i syrop prawoslazowy, nim siegnelam po tantum verde plukalam gardlo wyciagiem z szalwi rozcienczonym woda 1:2

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki pisze zanim zupełnie odpłynę, bo wiem że się martwicie… dzięki za kciuki myślę, że dużo dały, bo było nie ciekawie. Noc na izbie, nafaszerowali mnie chyba wszystkim czym mogli, ale skurcze opanowane. Dodatkowo szalało serce więc czuję się jak ćpun na wakacjach tyle uspokajaczy, że ledwo mogę koncentrację łapać. Klara na szczęście przeszła całą te akcję ostatecznie bez szwanku. Teraz mam duuużo odpoczywać i po świętach do kardiologia. Mam skierowanie do jakiegoś guru, który się tylko ciążowymi przypadkami specjalizuje …
Odpuście sobie wszystkie okna, czyste firany niech mężowie zawieszą i nikt nie zobaczy. Było blisko żeby u nas w ogóle świąt nie było … najgorzej, że chłopcy bardzo przeżyli wczorajszy wieczór, a ja musiałam cały czas być sama, bo mąż musiał zostać z nimi. Teraz już idziemy odpocząć i cieszyć się tym, że mamy tyle szczęścia, że udało się wszytko opanować.
Buziaki i jeszcze raz dzięki za dobre wibracje.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena, wracaj do domku i odpoczywaj, olej świąteczne przygotowania, nic się nie stanie, Wasze zdrowie ważniejsze. Tak się cieszę, że wszystko dobrze. Ja też odpuściłam dzisiaj trochę, ciasta skończę wieczorem, potrzebowałam chwili dla siebie. Ściskam Was mocno :***

Odnośnik do komentarza

Dobrze Vena ze z Toba wszystko w porzadku, tzn duzo przezylas;( uwazaj na siebie.
Dziewczyny Wy tez nie przesadzajcie z obowiazkami, ja na patologii sie naogladalam na rozne przypadki wiec w 2 ciazy dmucham na\zimno. A wiadomo przy corce mam\duzo\roboty wiec odpuszczam sobie inne rzeczy. Noe wybaczylabym\sobie. A skoro mpzna ani kropli alkoholu ani niektorych rzeczy jesc pic w ciazy i przy karmieniu tak rozwniez mozna 9 moes sobie odpuscic.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...