Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ansta ja mam koty, jeden z nich jest uzależniony ode mnie i chodzi ze mną nawet do łazienki, nic nie mogę zrobić w domu sama, więc on bankowo będzie zazdrosny, ale myślę, że się przyzwyczają, bardziej mnie martwi aspekt sierści, która na wiosnę będzie niestety wszędzie :(

Odnośnik do komentarza

Cathleen pewnie kicia zaakceptuje nowego czlonka rodziny, ale lepiej nie zostawiac kotka sam na sam z dzidziusiem bez kontroli.
Mialam kiedys koty i wiele pozytywnych uczuc wzgledem nich, ale zaufanie do ich kocich instynktow i humorkow ograniczone. Po tym jak spokojna kochana kotka rozorala powieki mojej malej coreczki stwierdzilam ze dla kociakow w moim domu miejsca brak....
Mialam przed laty owczarka niemieckiego.Gdy przyszedl na swiat pierworodny, pies lezal przy jego lozeczku i gdy tylko maly pisnal, biegl do mnie, aby mi o tym "powiedziec". Zero zazdrosci :)

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Miila, nieprzejmuj się sierscia.Ostatnie badania dowodzà,że zwierzaki domowe niwelujà do bardzo niskiego % ryzyko astmy u dzieci, także same plusy.

Ja mam labradora i dwa koty, pies byl od zawsze takze super niania dla kazdego z dzieci a koty jak to koty z nimi nigdy nie wiadomo ;)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

heltinne jak dobrze, że wróciłaś :) Ja tez jestem zdziwiona tym że nie robią tu żadnych badań ginekologicznych, przecież kontrola szyjki jest istotna.. Dlatego ja umówiłam się już na wizytę u mojej ginekolog w Polsce, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Byłam w poniedziałek na wizycie kontrolnej 24tyg u położnej. Wszystko w porządku z badaniami, mierzyłyśmy tętno, 152 czyli super i pierwszy pomiar brzuszka też już był i też w porządku :)

Dziewczyny czy wy też czujecie się tak troche staro i niedołężnie? Od jakiegoś czasu najlepiej czuję sie w pozycji leżącej. Spacer do sklepu lub jakis wypad na miasto konczy się bólem pleców, zadyszką i ogólnie złym samopoczuciem. Jestem młoda a czuję się jak emerytka. Dziś rano obudziłam się z bólem pleców, tak w boku, do tej pory mnie trzyma i nie jest to przyjemne. Rewanżuje mi to tylko mój maluszek, który fika jak szalony, ale coś czuję że jego waga nieźle rośnie bo coraz ciężej... a co to będzie potem, ohh.

Odnośnik do komentarza

Flavia tu na Zelaznej jest super opieka, komfort, czystosc, jedzenie jest ok. Jestem pod wrazeniem. Psycholog u ciazarnej z problemami jest codziennie. Bez porownania z innymi szpitalami w ktorych bylam.
Ciesze sie ze prowadze ciaze u Pani dr stąd. To pomoglo przy przyjeciu.

Zmieniac temat, zamawiam poduszke do spania z Motherhood, zastanawiam sie nad ta premium, czy ona ma poszewke z bawelny czy takiego śliskiego weluru, z dlugim czy krotszym wlosem?

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

heltinne dobrze, że wróciłaś, jeśli chodzi o krwawienie, ja na bank byłabym już na ip.

secondtry cieszę się, że jesteś pod dobrą opieką i trzymam mocno kciuki :*

Ja byłam dziś na badaniach w tym krzywej cukrowej, zakupiłam cytrynową glukozę i poszło jak po maśle, nawet nie byłam głodna a i ktoś mnie zagadywał więc czas szybko upłynął. Do tego dorwała mnie położna z mojego ośrodka zdrowia, kazała przyjeżdżać z pytaniami co tydzień lub dwa, wypełnić plan porodu i dała kilka próbek w tym małą butelkę i smoczek z Aventu, całkiem spoko fanty :) Byłam też zakupić materiały na stelaż do kosza Mojżesza, bo dziadek jutro zabiera się do pracy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Nie mam zwierząt w domu, ale nasi znajomi mają. Bali się jak ich pies zareaguje na dziecko. Wiem, że zanim mała się urodziła pokazywali mu ubrania, zabawki, a nawet ubrana lalkę nosili na rekach, kładli na tapczanie, wkładali do łóżeczka, żeby tez się oswajał, że skupiają się na kims innym i żeby sie przyzwyczaił.

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Hej dziewczyny,

Ja jako takich zachcianek nie mam chociaz bardzo smakuja mi cytrusy i jem grejfruty i pomarancze codziennie. Przed ciaza jednak tez lubilam wiec nie traktuje tego jako zachcianki...
Heltinne, ja tez sie zastanawialam nad ta szyjka i nawet zapytalam lekarki na polowkowym, ona mi powiedziala, ze sprawdzaja tylko w zagrozonych ciazach, jesli kobieta jest po 35-tym roku zycia lub miala skracajaca sie szyjke w poprzedniej ciazy albo miala procedure lletz (laserowe usuwanie nadzerki)
Jak bede w Polsce tez sie przejde do mojej ginekolog zeby zajrzala...
Czy wy rosniecie kobiety? Bo ja w przeciagu 1,5 tygodnia naprawde wychodowalam piekne brzucho i zastanawiam sie czy przez to mam teraz sporo boli ciagnacych w okolicy pachwin, spojenia lonowego i po bokach brzucha. Pytalam lekarki i ona twierdzi, ze bole to norma, ale ja przez ostatni tydzien dosyc intensywnie cierpie :(
Milego popoludnia
Marta (21t3d)

Odnośnik do komentarza

secondtry ja mam poduszkę z motherHood premium i poszewka jest bawełniana na zamek. Dość łatwo się zdejmuje i zakłada. Jest dość cienka i szybko schnie.ja mam dodatkową poszewka na zmianę. A co najważniejsze wsad jest z wątpliwy a nie z plastikowych kulek.

To bardzo ważne żeby lekarz który prowadzi ciaze pracował w szpitalu i właśnie w takich przypadkach jak Twój nie ma żadnego problemu z przyjęciem.
Dlatego ja zmieniłam na początku ciąży lekarza na takiego co mam z nim pełen kontakt telefoniczny i pracuje w szpitalu.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Marta no właśnie nie rosnę… brzuch mam od ponad miesiąca taki sam, biodra też … biegam w tych samych jensach co sprzed ciąży tylko bez paska, ubierania dalej S… kupiłam na święta sukienkę ciążowa (moja pierwsza, jestem w tyle jak na 3 ciążę :D) i musiałam wymienić na rozmiar dla kobiet do 4 miesiąca ciąży, bo miałam na 6-8m. A waga rośnie jest plus 7kg nie bardzo rozumiem tylko gdzie … aaa wiem cycki mi wyskakują z miseczek D, ale obwód mam ten sam. Po Świętach będę coś szukać w zapasach, albo trzeba będzie kupić.
Pod koniec dnia ciężko już wstać z klasą z podłogi ;) spojenie też bardziej zaczyna dokuczać, ale kręgosłup i biodra w ogóle mnie nie bolą. Jestem super szczęśliwa, rok codziennych ćwiczeń, głównie yogi na mój przetrącony kręgosłup zrobił cudaw tym zakresie.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, ja też dziś po glukozie. Miałam zwykłą, bez cytryny (nie pozwolili, bo może wynik zaburzyć) i powiem, że nie było źle. Słodkie - owszem, ale dało się wypić. Więc, tym które to jeszcze czeka - nie ma czego się bać. Wynik w porządku wyszedł. [;
Heltinne - super, że się odezwałaś [;

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info o poduszce, juz zamówiona:)

Mój maż właśnie był u mnie i opowiadał co w domu itd. Mówi, ze przychodzą różne moje zamówienia dla Córci. Colorstories spodobał sie najbardziej mimo, że w zestawie dominuje kolor szary i pudrowy róż. Wow!mąż mial do tej pory mega alergie na "róż", nie ważne jaki odcień.
Już go córcia kupila:)))

Uśmiałam się jeszcze bo zamawialam bambusowe otulacze lullalove, no i pytam go czy sa takie ultra milutkie i delikatne, a on mi na to, że: "...są calkiem mile, przypominają nasze sprane sciereczki do naczyń..." !what!;)))
Ot, męski punkt widzenia

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Heltinne dobrze ze jestes :)
Secondtry da sie poznac w Twoich wpisach spokoj, bardzo mnie to cieszy, fajnie ze masz dobra opiekę, to bardzo ważne i wychodzi na to ze dobrze sie stało ze jednak do nich trafiłaś :)

Dziś miałam aktywny dzien, rano badania w przychodni, pielegniara kazala mi wziac cytryne na test z glukoza, pozniej wizyta u kolezanki ktora urodzila w maju (termin miala 24.04) i ona ma tez bardzo zazdrosnego jamnika, ale dziecko szybko zaakceptowal, a na mnie szczekal jak wyciagalam rece do dziecka zamiast z nim sie bawic :)
Robercik mial atrakcje bo wiercil sie jak pies szczekal, smieszne uczucie :)
No i wrocilam jak mąż byl juz w domu i przygotowal obiad :) i przez ten caly czas nie bylam glodna..
Naprawde zmalal mi apetyt, ale to chyba nic strasznego, bylam dzis w aptece i tak sie zastanawialam czy nie wziac sobie magnezu, ale skoro gin nic nie mowila zeby brac to moze nie potrzebuje dodatkowej suplememtacji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...