Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cathleen normalnie jakbym zobaczyła swoje codzienne odbicie w lustrze :D

Klub CCC bardzo mi się podoba ;)

Kurcze dzieci piąty dzień chore w domu … zaczynamy chodzić po ścianach :( dobrze że dziś sąsiedzi do pracy idą bo jeszcze jedno stuknięcie w sufit a chyba bym nerwowo nie wytrzymała i im coś do słuchu powiedziała … bo dzieci w południe nie mogą się śmiać, ale oni o 1 w nocy to mogą wyć napici do księżyca ( 2 dni temu była pełnia i urządzili zawody :$%)

No to mam 20 min spokoju, mąż wprawiony do pracy, dzieci bawią się po pokojach, zaczyn na bułki nastawiony … ech można raczyć się kawą :)

Teściowa mnie wczoraj ubawiła. Zebrała się na odwagę iw końcu o imię zapytała… no więc mówię, że nie powiemy aż do urodzin małej. Dopiero wtedy … no ale czy długie, czy krótkie, czy popularne, czy nie … jak mogę zakładać że się komuś nie spodoba … no i jakie są teraz modne. Przy jakimś, które bardzo było przez nas brane pod uwagę mówi, że za długie do nazwiska ;) w końcu mówię, że koniec tematu bo zaraz będzie ile sylab, jaka pierwsza litera itp. Na to teściowa mi mówi, że mam rację nic nie mówiąc, bo ona czasem coś chlapnie i wyjdzie inaczej niż by chciała i myślała :D

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Proszę o wpisanie na listę członków CCC.
Dziś miałam taki moment ze myślałam że mi się spojenie łonowe rozchodzi.raptem takie nieprzyjemne uczucie mnie złapalo w spojenie i aż mrówki poszły a potem rozeszlo się na pachwiny.....teraz juz tak nie boli ale uczucie jakby obicia zostało.
Leżę juz grzecznie.mąż ogarnia dziecko.
Jestem ciekawa co będzie pod koniec ciąży jak tak teraz się czujemy......

Co do chorych dzieci....u nas pomógł ENTITIS. Franek miał tej jesieni 2 infekcje które zwalczyl max w 5 dni. A nie wierzyłam w skuteczność tej tabletki truskawkowej.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

no nazwa chyba wyjatkowo adekwatna;)
Podobno jest tak, ze cykl mieszkajacych ze soba kobiet synhronizuje sie. Czy my tutaj na forum w sposob niezamierzony dostrajamy sie do siebie na podobnej zasadzie? Bo to troche dziwne, ze mamy podobne objawy... A moze to taka norma na tym etapie ciazy...
Hm...

Vena najlepsi sa tacy sasiedzi, ktorzy mieszkaja w odleglosci nie mniejszej niz pol km.
Nie zazdroszcze tych Twoich,swoich sobie tez nie zazdroszcze :-/ To jeszcze jeden z wielu powodow dla ktorych marze o przeprowadzce....

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Klub CCC jest jak najbardziej odpotowiedni do naszego stanu :-)
byle do kwietnia...
ja też leżę już od 17 i ruszam się tylko do toalety... szczerze to Ci nasi mężowie/partnerzy są mega wyrozumiali dla Nas. Mój odkąd wrócił z pracy wszystko robi...
Listę prezentów mamy więc tylko zakup pozostał. Za to prezenty dla Nas to już inna bajka. Sami nie wiemy co chcemy dostać od rodziny (robimy listę 3 prezentów i 1 jest kupowany :-)

Dziewczyny musimy myśleć pozytywnie! Trudno, ale trzeba!

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,
Czytam Was od jakiegoś czasu, głupio tak jakoś, że wiem już o Was trochę, a Wy nawet nie wiecie o moim istnieniu;) Długo zastanawiałam się kiedy dołączyć do dyskusji... Jest to moja druga ciąża, ale pierwsza, jak głęboko wierzę, udana, więc stąd te wahania i nieśmiałość. Termin mam na 17.04, nie znam jeszcze płci maluszka. Bardzo zaciekawiło mnie wszystko o czym ostatnio rozmawiacie, od wózków do woombie, fajnie móc się kogoś poradzić. Pozdrawiam Was wszystkie i dużo zdrowia życzę!

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Witaj miszka83! Kazdy moment aby wlaczyc sie do dyskusji jest wlasciwy ;)

W te piekna bezgwiezdna i bezsenna noc wymyslilam sobie zygzakowy kocyk na drutach. Cos mi sie ubzduralo, ze mam nawet wzor. Okazalo sie, ze i owszem ale na szydelko,daloby rade ale chyba wole druty,bo mam juz opracowana technike przerabiania oczek przy trzymaniu drutu z robotka +nici 2 palcami :)
Przetrzasnelam internet w poszukiwaniu schematu, ale nie znalazlam zadnego sensownego (w jez.pol.badz norweskim)
Czy ktoras z Was jest szczesliwa posiadaczka tego cuda zwanego Chevron?
A to ten kocyk na szydelko, gdyby ktoras z szydelkujacych chciala...

monthly_2015_11/kwietnioweczki-2016_40229.jpg

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

No właśnie mi żal tego własnego domu który sprzedaliśmy w Polsce … tam nie było takich problemów …
Tu jeszcze trochę będę musiała poczekać na własny. Wiem, że za 2 lata problem trochę się rozwiąże, bo będzie łatwej wytłumaczyć dzieciom czemu muszą iść, zamiast biec … ale teraz wytłumacz to 2 latkowi, który mówi raptem 20 słów, że to przeszkadza sąsiadom :( ale mam dość ciągłego stresu z tego powodu, że dzieci normalnie się bawią, nawet nie że jakoś głośno tylko normalnie się śmieją o 7 rano, a ja się z nimi bawię do 9 rano w szeptane zabawy … czuję się niewolnikiem we wydanym mieszkaniu.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Z Twoja trojeczka Venanawet nie zauwazysz, kiedy te 2 lata mina...
Ja tez marze o wiekszej wolnosci we wlasnym domu, nie mam takich ograniczen jak Ty co prawda, ale za to wrednych sasiadow, ktorzy pisza donosy bo dziecko przebieglo sie przez ich trawnik (tu raczej nie ma plotow) albo pies przestraszyl kota. Chore!

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Heltinne chevronovy wzór mam tylko taki http://www.purlsoho.com/create/2011/09/15/whits-knits-chevron-baby-blanket/
Motyw samochodu przerobiłabym ze schematu na szydełku. Mogę pomoc jeśli będzie trzeba.
No wiem jak to jest w Polsce nie mieliśmy płotu z jednym sąsiadów i było dobrze od czasów kiedy teściowie tam mieszkali czyli ponad 20 lat. Tu też jest bez płotów i wszystko zależy od ludzi … no nic 4 dni wolnego nadwyrężyły mi nerwy … mąż bardziej na luzie do tego podchodzi.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena no wlasnie o cos takiego mi chodzi. Tyle ze ja tych angielskich skrotow nie rozumiem niestety.
Jakos z norweskim lepiej sobie radze..
Autka nie chce robic tylko paski w 4-5 kolorach

Claudia no mi nikt dzidzi nie wazyl... ;) Nie mam pojecia.
Ale termin wg usg zagadza sie dokladnie z tym,co wyliczono

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Anasta jak się wprowadziliśmy to pod nami była rodzina z dziećmi … każdy rozumiał jak jest i starał się ograniczyć hałas na ile się da …
Później zamieszkał gość, który pracował z domu … masakra. Syn 9 miesięcy zaczyna chodzić, a ten że uporczywe stuki … tłumaczenia nic nie dały … pisał skargi, groziło eksmisją, ale jako prawnik poszczułam amerykańskimi prawnikami i zmienił mieszkanie w ramach budynku. Od tamtej pory mam schizę… kiepsko się mieszka jeśli Twoje dziecko nie może w ciągu dnia korzystać np z chodzika… młodszy syn miał jednostronnie obniżone napięcie mięśniowe i musiał przez jakiś czas z takiego korzystać, żeby aktywować słabszą stronę … przy Klarze nawet pewnie go nie wyjmę, bo szkoda nerwów. Aaaa koniec już marudzę, muszę jeszcze parę lat wytrzymać. Mamy świetne mieszkanie, dobra okolicę, tani czynsz a sąsiedzi to jakoś trzeba przeżyć

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...