Skocz do zawartości
Forum

Gracie na wakacjach w gry planszowe czy karciane?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo lubię gry planszowe, nie tylko na wakacjach, ale w ogóle w wolnym czasie. Teraz z mężem gramy w Magic the Gathering : Arena of the Planeswalkers, bo oboje jesteśmy fanami gier ze świata fantasy, z resztą Magica też. Dzieci póki co za małe na wspólne granie, ale synek już się figurkami bawił:)

Odnośnik do komentarza

U nas częściej niż planszuwki sziałają gry gadane i pisane. Np. "Co to jest?" - trzeba zgadnąć co ktoś wymyślił, zadając pytania z odpowiedziami tak lub nie. Albo pisanie historyjek z określonymi segmentami: - kto, - kiedy, - gdzie, - co zrobił, - dlazego, - co z tego wynikło. Każdy po wpisaniu swojego segmentu zagina kartkę, żeby następny nie widział, a na końcu czyta się całość i jest mnóstwo śmiechu.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym pokazać mojemu synowi, że dobrą rozrywkę może dostarczyć nie tylko komputer i gry komputerowe. Polećcie jakieś konkretne tytuły dla taty i 12 latka :) na wakacyjne i nie tylko wakacyjne wieczory.
Z góry dziękuję :)

...Lecz mnie, żebraka, stać tylko na sny;
Rzuciłem rozpostarte sny pod twoje stopy;
Stąpaj ostrożnie — depczesz moje sny.
W.B. Yeats

Odnośnik do komentarza

Viconia
Ja bardzo lubię gry planszowe, nie tylko na wakacjach, ale w ogóle w wolnym czasie. Teraz z mężem gramy w Magic the Gathering : Arena of the Planeswalkers, bo oboje jesteśmy fanami gier ze świata fantasy, z resztą Magica też. Dzieci póki co za małe na wspólne granie, ale synek już się figurkami bawił:)

Jeszcze będąc na studiach miałem sporą kolekcję kart do MtG, czy to właśnie o tej wersji, karcianej piszesz?

...Lecz mnie, żebraka, stać tylko na sny;
Rzuciłem rozpostarte sny pod twoje stopy;
Stąpaj ostrożnie — depczesz moje sny.
W.B. Yeats

Odnośnik do komentarza

lonesicario
Chciałbym pokazać mojemu synowi, że dobrą rozrywkę może dostarczyć nie tylko komputer i gry komputerowe. Polećcie jakieś konkretne tytuły dla taty i 12 latka :) na wakacyjne i nie tylko wakacyjne wieczory.
Z góry dziękuję :)

U nas (przy 12-latku i nie tylko) sprawdza się zwłaszcza Rummicub :)
Dixit też bym poleciła, ale potrzebne są min. 3 osoby :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...