Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość KasiulaK

Co na roczek dla chłopczyka?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka opcji, w zależności co dziecko lubi, lub jakie preferencje ma rodzic :) najlepiej zapytać na początku, bo w dzisiejszych czasach dzieci mają wszystko i czasami możemy prezent powielić przez przypadek. Można pomyśleć o pchaczu, my mieliśmy taki z którego szło potem zrobić stolik, książeczki. płyty cd z bajkami czy piosenkami, bon na sesję zdjęciową u profesjonalnego fotografa, albo zabawki. Ostatnio na osiedlu mieliśmy roczek i z sąsiadami złożyliśmy się na na Misia Podróżnika z Chicco dla Miłoszka. Wykazywał zainteresowanie i nie rozstawał się już z nim podczas imprezki urodzinowej :) Ja nie mam jakiegoś parcia na angielski czy coś, ale fajnie, że maluch może się osłuchać z angielskimi słówkami czy cyframi :) Jak na początek przygody z językami myślę, że jest świetny :) Gdzieś mam fotkę to mogę przesłać jak będziesz chciała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy na jakim dziecko jest etapie rozwoju. Jeśli jeszcze nie chodzi - to pchacz lub stolik edukacyjny (najlepiej wielofunkcyjne, które np. można przekształcać, gdy dziecko rośnie). Nawet gdy nauczy się chodzić - nadal będzie korzystać, a przy okazji wspomoże się jego naukę chodzenia.

Jeśli z łatwością już chodzi i biega (moja córa na roczek- to może rowerek biegówkę? Może nie wykorzysta od razu, ale za jakieś 3 mce może zacząć jeździć, jeśli rowerek będzie odpowiednio niski. My kupiliśmy do córeczki biegówkę z Chicco, bo nadaje się już dla dzieci od 85 cm wzrostu - czyli średni roczniak :)) Nasza córa zaczęła jeździć właśnie w wieku 1,5 roczku na różowym rowerku Chicco.

monthly_2017_05/co-na-roczek-dla-chlopczyka_57836.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Synek dostał rowerek na którym ja mogłam go wozić, z pedałami, chociaż nasz model jest nie najlepiej wyważony, dlatego później było mu ciężko samemu na nim jeździć. Ale rowerek miał szelki do przypięcia, są też z ramką wokół pasa, z tyłu rączkę do kierowania i towarzyszył nam niezmiennie w wielu wycieczkach :). Poza tym kostka edukacyjna z młotkiem jest hitem do dzisiaj :), nawet nie wiedziałam, że jakaś zabawka może być taka wytrzymała i na czasie :). No i odkrywczy domek z firmy dumel discovery, może ktoś powie, ze dla chłopca domek to średni prezent, ale ten domek jest inny i u nas się świetnie sprawdził

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ręczniki dla dzieci robione ręcznie są super dodatkiem do głównego prezentu :) Ja zazwyczaj decyduje się na mniejszy praktyczny dodatek (trochę prezent dla mamusi haha) i większy dla dziecka czyli jakąś kolejkę górską, książkę czy pluszaka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Sówka123
Ja pokusiłam się o zakup metryczki dla dzicka, która jest dekoracją i bardzo fajną pamiątką na długie lata dla takiego maluszka :)

faktycznie, fajny pomysł na prezent, dzięki któremu będzie pamiętać się najważniejsze dane z dnia urodzenia dziecka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karina344

Powinnaś kupić cos porządnego w takim razie. Nie myślałaś o jakichś drewnianych zabawkach. Jak szukałam zabawek dla swoich dzieci to widziałam [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...