Skocz do zawartości
Forum

Co na roczek dla chłopczyka?


Gość KasiulaK

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka opcji, w zależności co dziecko lubi, lub jakie preferencje ma rodzic :) najlepiej zapytać na początku, bo w dzisiejszych czasach dzieci mają wszystko i czasami możemy prezent powielić przez przypadek. Można pomyśleć o pchaczu, my mieliśmy taki z którego szło potem zrobić stolik, książeczki. płyty cd z bajkami czy piosenkami, bon na sesję zdjęciową u profesjonalnego fotografa, albo zabawki. Ostatnio na osiedlu mieliśmy roczek i z sąsiadami złożyliśmy się na na Misia Podróżnika z Chicco dla Miłoszka. Wykazywał zainteresowanie i nie rozstawał się już z nim podczas imprezki urodzinowej :) Ja nie mam jakiegoś parcia na angielski czy coś, ale fajnie, że maluch może się osłuchać z angielskimi słówkami czy cyframi :) Jak na początek przygody z językami myślę, że jest świetny :) Gdzieś mam fotkę to mogę przesłać jak będziesz chciała :)

Odnośnik do komentarza

To zależy na jakim dziecko jest etapie rozwoju. Jeśli jeszcze nie chodzi - to pchacz lub stolik edukacyjny (najlepiej wielofunkcyjne, które np. można przekształcać, gdy dziecko rośnie). Nawet gdy nauczy się chodzić - nadal będzie korzystać, a przy okazji wspomoże się jego naukę chodzenia.

Jeśli z łatwością już chodzi i biega (moja córa na roczek- to może rowerek biegówkę? Może nie wykorzysta od razu, ale za jakieś 3 mce może zacząć jeździć, jeśli rowerek będzie odpowiednio niski. My kupiliśmy do córeczki biegówkę z Chicco, bo nadaje się już dla dzieci od 85 cm wzrostu - czyli średni roczniak :)) Nasza córa zaczęła jeździć właśnie w wieku 1,5 roczku na różowym rowerku Chicco.

monthly_2017_05/co-na-roczek-dla-chlopczyka_57836.jpg

Odnośnik do komentarza

Synek dostał rowerek na którym ja mogłam go wozić, z pedałami, chociaż nasz model jest nie najlepiej wyważony, dlatego później było mu ciężko samemu na nim jeździć. Ale rowerek miał szelki do przypięcia, są też z ramką wokół pasa, z tyłu rączkę do kierowania i towarzyszył nam niezmiennie w wielu wycieczkach :). Poza tym kostka edukacyjna z młotkiem jest hitem do dzisiaj :), nawet nie wiedziałam, że jakaś zabawka może być taka wytrzymała i na czasie :). No i odkrywczy domek z firmy dumel discovery, może ktoś powie, ze dla chłopca domek to średni prezent, ale ten domek jest inny i u nas się świetnie sprawdził

Odnośnik do komentarza

Pytanie ile macie pieniędzy na taki prezent. Bo prezentów jest wiele, ale to co podarujemy zależy w duzej mierze od tego jakimi funduszami dysponujemy. Bo jednak inny prezent podaruje sie jak się ma 300 zł, inny jak sie ma 30 zł. Moje propozycje to:

książeczki z kolorowymi obrazkami

konik na biegunach

jeździk

ewentualnie taka tablica manipulacyjna https://zamiasttabletu.pl/tablica-manipulacyjna-na-roczek Mój syn dostał od cioci na roczek i u nas jest hitem :)

tablica-manipulacyjna-autko-popiel-zdjec

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...