Skocz do zawartości
Forum

Wzrost HCG


Gość Ewcia_1987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewcia_1987

Witam,
W 32 dc (15.07) zrobilam test HCG gdzie wynik wyszedl 1597,6 , nie moglam powtorzyc po 48 h tylko po 120 h czyli 37 dc (20.07) wynik wyszedl 3365,0. Dodam jeszcze ze badanie bylo robione w 2 różnych laboratoriach. Wyniki wpisalam do jakiegos kalkulatora hcg i wyszlo ze wzrost jest za niski. Czy mam sie zaczac martwić? W srode mam 1 wizyte u ginekologa ;(

Odnośnik do komentarza
Gość Ewcia_1987

Wartosc z dzisiaj 3728 :/ lekarz dal marne szanse na utrzymanie, jak nie poronie w ciagu tygodnia to mam sie zglosic za tydzien na nastepne USG. Narazie jest tylko pecherzyk z cialkiem zoltym bez zarodka. Wychodzi 5 tydzien i kilka dni.... Ehhh.....

Odnośnik do komentarza
Gość Ewcia_1987

Nie robię już bety bo czekanie na wynik bardzo mnie stresuje... po prostu poczekam na rozwój sytuacji. Na razie nie mam żadnych objawów zwiastujących poronienie... mam malutką nadzieję że dotrwam do następnego USG i lekarz powie że jednak jest wszystko w porządku...

Odnośnik do komentarza
Gość Ewcia_1987

Widziałam bijące serduszko i 4,4 mm szczescia ;) beta z poniedzialku 5300 czyli caly czas wzrost 15 % na 48 h. Z usg wychodzi 6t1d a z okresu 6t3d wiec chyba nie tak źle ;) lekarz oczywiscie po poczatkowej euforii mnie ostudzil ze najlepiej poczekamy jeszcze 2 tygodnie i gdy wszystko bedzie ok to zleci mi badania. Takze czekam i jestem dobrej mysli ze wszystko bedzie dobrze. Bede robic bete tak dla siebie zeby zobaczyc czy rośnie, gdzies wyczytałam ze po 6000 wzrost spada wiec mam nadzieje ze u mnie sie nie zatrzyma ;) to beda moje najdluzsze 2 tygodnie w zyciu ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...