Skocz do zawartości
Forum

brak okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam niewiem od czego zaczac a wiec od paru miesiecy staramy się o corke, okres mam dosc nieregularny 18.03.15-20.03.15. 11.04.15-14.04.15. 7.05.15-10.05.15. 5.06.15-8.06.15 to byl muj ostatni okres bo do dnia dzisiejszego nie dostalam wspolzylam w dni 20.06.15 i 21.06.15 z finalem we mnie dnie 23.06.15 po oddaniu moczu zauwazylam niewielkom ilosc sluzu z krwia bylo to chwilowe,05.07.15 powinnam dostac okres ale nie dostalam nastepnego dnia 6.07.15 pojawil sie sluz brazowy bardzo malo przez siedem dni do 12.07.15 pozniej dwa dni nic i znow sluz bialo-rozowy 15.07.15 dwa dni i znow brazowe plamienie robilam dwa testy 8.07.15 o godz.16:30 wynik negatywny drugi 12.07.15 rano o 7:16 tez negatywny wiec ciaze moge wykluczyc nie mam tez zadnych objawuw ciazy co to moze byc boje sie ze to cos powaznego dopadlo moje narzady polciowe a moze ktoras z was tez tak miala.

Odnośnik do komentarza

Czy to ciąża ?
Witam. Mam problem. Okres mi sie spoznia juz 4 dni. Okres mam zawsze regularnie wiec bardzo mnie to martwi. Podczas owulacji miałam plamienie co nigdy mi sie nie zdarzało wczesniej . Przy tym czulam ból w po prawej stronie podbrzusza. Teraz mam białą mleczną wydzieline z pochwy i czasem na bieliznie jakby takie biale skrzepy ze śluzu. Boli mnie podbrzusze i tył pleców jak podczas okresu. Chciałabym jeszcze dodać że seks uprawialiśmy z mezem tylko podczas pierwszego dnia dni płodnych i z zabezpieczeniem. a później mieliśmy 2 tygodnie przerwy. Moze to byc wywolane stresem bo w tym miesiacu bylo go w moim zyciu bardzo duzo?.Strasznie sie martwie i prosze o pomoc do ginekologa ide dopiero w piatek.

Odnośnik do komentarza

Witam nie wiem co ci powiedziec bo ja okres mialam dostac 5.07.15 a nie dostalam do tej pory robilam trzy testy i wszystkie negatywne wiec ciaze moge wykluczyc mimo tego ze moj facet wczoraj piwiedzial ze piersi sa wieksze i nie tylko on tak twierdzi bo moje kolezanki z pracy tez nie wiem co o tym myslec :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...