Skocz do zawartości
Forum

Akcja "Testuj deserki mleczno-owocowe Nestle Jogolino"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natalia473

Deserki w oby dwóch wariantach przypadły bardzo do gustu mojej córce. O ile wcześniej krzywiła buzie na widok takich deserków, tak teraz sama chętnie wyciąga po nie rączki. Deserki świetnie sprawdzają się na wycieczki w plener, Trochę się na początku obawiałam czy w gorących letnich temperaturach wytrzymają bez lodówki ale moje obawy były nie potrzebne, bo deserki nadal były dobre. Osobiście córce wielkościowo pasowały deserki w wersji mini... w sam raz starczyły na jeden pożywny posiłek między głównymi daniami.

Odnośnik do komentarza

Deserki Jogolino i Amelka:)
Moja córeczka jest typowym niejadkiem, więc jakiekolwiek jedzenie jest dla nas wyzwaniem. Niunia jak każde dziecko lubi to co dobre. A ja jak każda Mama wybieram to co dobre. Więc testowanie ruszyło pełną parą. Malinka i Morelka kontra Amelka:) Naszą bitwę wygrywa Malinka:) Niunia wybrała ten smak za swój ulubiony. Po zjedzeniu pierwszego opakowania upomniała się sama o kolejene:)Co uwierzcie drogie Mamy nie zdarza się zbyt często u niejadków:)Każda dziewczynka jest słodka jak Malinka;)
Moje zdanie o Jogolino- Super produkt- nie jest słodki ani mdły- w sam raz rzekła bym. Smaczny i delikatny no i przechowywany bez lodówki. Super ;) Idealny na każdą pogodę, a tym bardziej wyprawę ;)

monthly_2015_09/akcja-testuj-deserki-mleczno-owocowe-nestle-jogolino_35528.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...