Skocz do zawartości
Forum

Akcja "Testuj deserki mleczno-owocowe Nestle Jogolino"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielona_mila

Zakwalifikowaliśmy się do testu i był to strzał w 10. Moje dziecko usiłowalo podjadać moje "dorosłe"jogurty owocowe, ale ja bałam się dac mu ich większą ilośc, dlatego jogurciki dla dzieci Jogolino zachwycily mnie już na starcie, porównałam skład i choc nie są wolne od np. maltodekstryny, maja o wiele mniej składników niepożądanych i są z pełnego mleka, a nie z mleka w proszku. Dodatek owoców sprawil, ze mają smak akceptowalny dla dziecka takiego jak moje, które nie ruszy jogurtu naturalnego. Obydwa smaki mój syn polubił, zdecydowanie wole malinę ze względu na większe kubeczki, 100 ml to porcja idealna. Nie trzeba wmuszac, dziecko samo chętnie otwiera buzię. Mimo ze nie trzeba Jogolino klasc do lodówki, my preferujemy jogurty na zimno, więc Jogolino leży w mojej lodowce, zimne jest smaczniejsze i pomaga ochłodzić obrzmiałe od ząbkowania dziąsła. Na pewno będe kupowac te jogurciki przynajmniej do momentu az mój syn skończy roczek, bo uważam że na "dorosłe" jogurty jeszcze za wcześnie,a żywe kultury bakterii są przeciez bardzo potrzebne małym brzuszkom. Dziękuję za możliwość testowania i polecam produkty.

Odnośnik do komentarza

Deserki Nestle Jogolino dotarły i do nas. Synek pokazał żeby mu dać pierwszy morelowy, otwierał buzię i zjadał ze smakiem. Brzuszek po deserku był zadowolony, doskonały skład odpowiedni dla małych dzieci, doskonała konsystencja taka aksamitna, pyszne smaki czego chcieć więcej wieczorkiem zjemy malinowy. Dziękujemy za możliwość przetestowania. Pozdrawiamy NESTLE.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się załapać do testowania deserków Nestle. Niestety, do szły do mnie w stanie krytycznym, paczka oznaczona była jako uszkodzona. Po odpakowaniu okazało się, że połowa deserków jest porozbijana. Koperta również była bardzo pognieciona i w jednym miejscu nieco rozdarta. To, co nie było pęknięte, było bardzo pozaginane. Z koperty unosił się dziwny zapach, w sumie nic dziwnego skoro paczka trochę szła, a w środku produkt mleczny.. Jednak mimo wszystko postanowiłam otworzyć jeden najlepiej wyglądający deserek i spróbowaliśmy, były smaczne. Myślę, że kupię je w stacjonarnym sklepie :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dotarły do ns deserki ;) bardzo się ucieszyłam, bo akurat mała marudziła a nie miałam nic słodkiego. Pierwszy został spróbowany deserek malinowy. Jednym słowem został POCHŁONIĘTY przez małą w kilka chwil. Podczas jedzenia nie znikał z jej buzi uśmiech. Moja Madzia jest zachwycona tym smakiem. Chciała jeszcze, więc dałam jej spróbować drugiego smaku. Widziałam, że morelowy był dla niej lepszy w smaku i wcisnęła cały - dla mnie to szok, bo nigdy aż tyle nie je na raz. Widocznie muszę się przestawić na te deserki skoro mam w domu ich koneserkę ;) DZIĘKUJĘ WAM za wszystko, jestem zadowolona , bo moje dziecko jest szczęśliwe i zdrowo najedzone

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka_88

Deserki dotarły do nas wczoraj więc córka zdążyła już posmakować obu rodzajów, serki chętnie jadła natomiast to jest jej pierwsza przygoda z deserkami Jogolino. Byłam ciekawa jej reakcji, jednak pozytywnie mnie zaskoczyła. Konsystencja i smak od razu przypadł jej do gustu. Bardzo je polubiła. Szczególnie ten malinowy. zaletą serków jest fakt że nie trzeba ich przechowywać w lodówce i są od razu gotowe do spożycia.

Odnośnik do komentarza

Dostalismy paczuszkę i przetestowalismy wszystkie deserki co do jednego :) bardzo fajne jest to ze morelowe sa mniejsze i mozna wybrac ilosc potrzebna dzieccku np na "dojedzenie" po porannym mleku.Najrewelacyjniejsza jest konsystencja tego produktu, bez porownania lepsza od innych deserkow na rynku ktore przypominaja klej i moje dziecko reaguje momentalnie odruchem wymiotnym.Pokusilam sie o dokupienie deserkow gruszkowych i jagodowych i corka rowniez od razu je zaakceptowala.Kubek jogolino to nasza obowiazkowa pozycja sniadaniowa:)

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy z Grzesiem za możliwość przetestowania Deserków mleczno-owocowych Nestle Jogolino. Jesteśmy bardzo wdzięczni :) Do testu dostaliśmy ( jak wszyscy ) dwa smaki : morela ( 6 kubeczków po 60 g) i malina ( 4 kubeczki po 100g ). Bardzo duży plus za to że deserków nie trzeba trzymać w lodówce. Idealnie nadają się na spacer, wycieczkę albo po prostu jako zdrowy deserek. Smakowały i to bardzo mojemu Grześkowi i chętnie jadł do ostatniej łyżeczki :) Myślę że będzie to jego ulubiony deserek.

Odnośnik do komentarza

Deserki są rewelacyjne! Pyszne, owocowe, w wielu smakach, w rożnych pojemnościach, no i nie trzeba ich przechowywać w lodówce. Jednak muszę przyznać że latem, w upalne dni, najlepiej smakują schłodzone. To wszystko sprawia, że są to świetne przekąski czy nawet posiłki na wynos, na spacer, na wyjazd, na wakacje. No i najważniejsze, że smakują dzieciom! I nie tylko dzieciom ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Basia_Monika

Deserki przyszły wczoraj wieczorem. Pierwszy Monisia dostała przed chwilką. Dziś próbowała malinowy. Muszę przyznać, że jak na jej wybredny gust, deserki smakowały jej baaardzo. Mam wrażenie, że zjadłaby wszystkie opakowania od razu.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj deserki się goszczą w mojej lodówce ;) Dzisiaj synek wypróbował smak malinowy i muszę przyznać wielki pozytyw dla Nestle Jogolino deserek bardzo szybko został przez mojego brzdąca skonsumowany i nawet była prośba o dokładkę, która brzmiała mniej więcej mamo am, am :) Deserki jak widać dość że są bardzo zdrowe to i jeszcze smaczne. Wystarczy je zasmakować by się przekonać

Odnośnik do komentarza
Gość marlena k.

Dziś otrzymałam deserki i popołudniu dałam spróbować mojej 7,5 miesięcznej niuni deserek o smaku morelowym i ku mojemu zdziwieniu posmakowało jej :) Jadła w miarę spokojnie po połknięciu, otwierała buzię by otrzymać kolejną łyżeczkę,a na koniec... chyba chciałaby jeszcze zjeść kolejny ;-)

p.s. dziękuję za możliwość bycia testerką :)

Odnośnik do komentarza

Witam dziś dostałam przesyłkę z deserkami Nestle Jogolino.Synek(13 mcy) od razu przeszedł do testowania;-).Smakowały mu oba smaki, ale córcia(5lat) już była wybredniejsza bo zakochała się tylko w morelowym, malinowy jej nie przypadł do gustu, ale to i tak duży sukces bo do tej pory nie chciała żadnych jogurtów.A moim zdaniem deserki mają świetną konsystencję idealną dla maluchów, smak też idealnie wyważony(czuć owoce i delikatny smak jogurtu).Plusem jest też to, że nie trzeba ich przechowywać w lodówce oraz to że zostały wzbogacone w magnez, wapń i cynk dla prawidłowego wzrostu maluszków.Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza

Ola ze starszą siostrą przetestowały już oba smaki deserków Nestle Jogolino jednogłośnie stwierdziły że są pyszne. Ola choć nie umie jeszcze mówić to jej reakcja podczas jedzenia mówiła sama za siebie chętnie otwierała buzie do karmienia co u niej nie jest to naturalne bo jest strasznym niejadkiem a na jednym deserku o smaku morelowym nie chciała zakończyć wiec musiałam podać jej jeszcze jeden który zjadły ze starsza siostra na pół. Zdrowe smaczne idealne na posiłek w podróży czy na spacerze. Ogromny plus ze nie trzeba trzymać ich w lodowce wiec w każdej chwil mogę podać je dziecku gdyż są w temperaturze pokojowej. Polecam 100%

Odnośnik do komentarza

Nestle Jogolino dotarło i do nas. Jeden kubeczek był uszkodzony, ale wiadomo w transporcie się to zdarza. Pierwszy do testowania poszedł smak malinowy, gdyż maliny to ulubione owoce mojej Zuzi. Bardzo jej smakował, próbowała nawet jeść sama (co wychodzi jej jeszcze dosyć niezdarnie). Fajna propozycja do nauki samodzielnego jedzenia. Idealna konsystencja, łatwo się nakłada, nie ścieka z łyżeczki, a smak to wielka zachęta dla dziecka, żeby się troszkę pomęczyć. Następnego dnia przyszedł czas na smak morelowy. I tu moje wielkie zdziwienie- zjadła cały kubeczek. Tego się nie spodziewałam, gdyż za morelami nie przepada. Być może dzięki tym deserkom polubi też i inne owoce. Dziś zabieramy deserek na basen. Idealna przekąska na szybko po pływaniu, żeby doczekać do powrotu do domu i do kolacji. Nasza ocena to 5+.

Odnośnik do komentarza

Witam,
do mnie również dotarły deserki Jogolino, za które baaardzo dziękujemy. Moja córcia wcinała je ze smakiem, aż miło było popatrzeć, konsystencja deserków jest świetna, smak również - co może potwierdzić uśmiechnięta i otwarta buźka mojego dziecka. Poza tym nie trzeba przechowywać ich w lodówce, co z kolei mnie cieszy, poza tym bogaty skład deserków - wapń, magnez i cynk jest również super elementem na duuuży plus. Moja córeczka podzieliła się deserkami ze swoim kuzynem, któremu również baaaardzo smakowały. Zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...