Skocz do zawartości
Forum

Akcja "Testuj deserki mleczno-owocowe Nestle Jogolino"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

lato to czas, w którym chcemy naszym maluszkom zapewnić jak najwięcej świeżego powietrza. Zabieramy je na spacery, na plac zabaw, na wycieczki i zależy nam na tym, by mogły w czasie tych eskapad przekąsić coś zdrowego i pożywnego.

Idealne pod tym względem są deserki mleczno-owocowe Nestle Jogolino, których malinowy i morelowy smak możecie przetestować w ramach testu na naszym portalu.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/nestle.jpg

Wystarczy wypełnić ankietę rekrutacyjną, która jest dostępna pod artykułem promującym akcję, by zostać jednym z 200 testerów, który otrzyma oba smaki deserków. (Aby mieć możliwość wypełnienia ankiety, na Waszej przeglądarce muszą pojawiać się reklamy, więc wszelkie zabezpieczenia przed reklamami na moment wypełniania ankiety należy wstrzymać.)

Niech Wasze dzieci poznają Nestle Jogolino!

Zapraszamy serdecznie do zabawy. Zgłoszenia zbieramy przez 2 tygodnie, czyli do 2 sierpnia 2015 roku do północy, by potem prosić Was o opnie na temat deserków.

Regulamin akcji

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą listonosz przyniósł deserki.

Pierwszy dzień testów wyglądał następująco:
- od razu dałam synkowi malinowy jogurcik, ciekawa byłam jego reakcji. A synek szybko zjadł, tylko buzię otwierał, że chce jeszcze. Gdy się skończył był płacz i niezadowolenie. Musiałam dać mu i drugi (tym razem morelowy), który również zniknął w ekspresowym tempie :)

Odnośnik do komentarza

Kochani,

informacja o zakwalifikowaniu się do akcji testowania została wysłana droga mailową na maile podane w czasie wypełniania ankiety rekrutacyjnej.

Serdecznie gratulujemy!

Nie wszyscy dostaną przesyłkę w tym samym czasie, gdyż musieliśmy rozłożyć wysyłkę na kilka dni. Wszystkich zachęcamy do opiniowania deserków w tym wątku na forum :-)

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam napisać a jest to istotne, moje dziecko je tylko pierś [oczywiście zjada zupki kaszki deserki },nie chce pić żadnego mleka modyfikowanego,a tu niespodzianka deserki nestle jogolino smakują i to bardzo, polecam wszystkim mamą, które mają też problem aby ich dziecko piło Mleko,moim zdaniem to dobre urozmaicenie diety niemowlęcia.Po za tym deserków nie trzeba trzymać w lodówce i bezpośrednio po otwarciu można podać dziecku, co jest bardzo wygodne,polecam

Odnośnik do komentarza

Jaka miła niespodzianka:) Zostaliśmy testerami -oczywiście ja i Antoni :) deserków Nestle Jogolino. Gdy tylko zobaczyłam co jest w paczce przyniesionej przez listonosza od razu wyciągnęłam morelowy jogurcik i podałam mojemu maluszkowi. W ciągu minuty nie było już nic. Mhmmm... Mi też bardzo zasmakowały. Przede wszystkim ich skład jest dostosowany do brzuszków naszych maluszków. O jakości firmy NESTLE już nie muszę wspominać. Smak i konsystencja super i główna zaleta- nie trzeba przechowywać w lodówce i zawsze mogę mieć przy sobie deserek. Malinkowy "nestliczek" był na podwieczorek. Antoś zjadł go z wielką przyjemnością. Kocham widok, kiedy moje dziecko zjada wszystko do końca :) Na pewno będę polecać deserki mleczno-owocowe Nestle Jogolino!

Odnośnik do komentarza

Deserki malinkowe "zaliczone". Przeznaczone były dla mojego małego synka, ale starsza córka też nie mogła się oprzeć. Wybrała właśnie malinkowe - dla siebie i brata. Jedli z wielkim zapałem, chociaż ona swojego trochę zostawiła. Tłumaczę to wcześniejszym przejedzeniem, bo widać było po niej (a w zasadzie po nich), że bardzo smakują. Dzisiaj czas na smak morelowy!

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena B

Pyszne serki, smakują córci bardzo . Jednym serkiem cora poje :) dobra alternatywa na spacer, wyjazd jako jeden z posiłków. Smak nie jest sztuczny, wyczuwam jogurt naturalny. Córka je z chęcią i nie wybrzydza. Plus za to ze nie musza byc trzymane w lodówce

Odnośnik do komentarza
Gość Epikurejka

Wczoraj odebrałam przesyłkę. Majeczka najchętniej zjadłaby wszystkie serki już na kolację, jednak wyjaśniłam, że przyjemności należy dozować. Serki bardzo smakują, miło patrzeć jak niejadek zjada z chęcią deserek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...