Skocz do zawartości
Forum

5 tydzien ciazy! Tatus prosi przyszle mamy o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie przyszłe mamy. Mam do was pytanie . Moja żona jest w 5 tygodniu ciąży. Dzis była na 1 wizycie u gina. Wyszła z gabinetu nieco załamana. Pani doktor zrobiła zonie usg dopochwowe i powiedziała ze pecherzyk ma 3.5 mm i jest podłozny, a ponoc powinien byc okrągły i w 5 tygodniu ciazy powinien miec ok. 13 mm. Zona wczoraj rano miała lekkie krwawienie i wydobywał sie brazowy sluz. Ginekolog zapisał zonie tabletki LUTEINA ( na podtrzymanie ciazy) zrobiła badania HCG i wyszedl wynik 3268 ml/u. I jest adwkwatny do 5 tygodnia ciazy. Prosze o kazda opinie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pół roku temu miałam problemy o podłożu astmatycznym i wykonywałam badania na tsh. Tarczyca super idealna, teraz jak zaszłam w ciąże okazuje się, ze zmieniło mi się i mam niedoczynnosc tarczycy. Muszę brać eutyrox codziennie i wykonywać badania profilaktyczne, aby sprawdzić czy nie trzeba zwiekszyć dawki. Trzeba być dobrej myśli. Niestety dużo kobiet ma problem z tarczyca jak nie w ciazy to po... Głowa do góry da się z tym żyć ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...