Skocz do zawartości
Forum

Co robicie w wolnym czasie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość zagoniona mamuśka

Jak mam wolny czas to odpoczywam, śpię, czytam ale muszę być wypoczęta bo inaczej zasypiałabym na książka. CZasem sobie plewie kwiatki i lubię czasem wyjść. Moja znajoma już mi obiecała wyjście do opolskiej arkadii czyli do Spa :) Pójdziemy na dwie godzinki na jakieś uzdrawiające zabiegi i gdybym tyko miała czas to częściej bym tam chodziła.

Odnośnik do komentarza

Jak macie wolny czas to polecam wyjazd do Krasiejowa koło Opola byliśmy tam w tym roku.
Można się przenieść w świat podwodnego życia. Piękne widoki Raf Koralowych, głębia wrażeń w trójwymiarze. Można zwiedzić również Park Nauki i Ewolucji Człowieka oraz poznać swoich przodków. Fajny wyjazd dla całej rodziny!!!!

Odnośnik do komentarza

Mira, skoro tak polecasz ten Krasiejów to może opiszesz to miejsce, załączysz jakieś zdjęcia w tym wątku: https://forum.parenting.pl/o-wszystkim/3527111,ciekawe-miejsce-na-wakacyjne-wyprawy
Przeczyta go więcej osób, może kogoś zachęcisz do zwiedzania, na przykład mnie? ;-)

Ja właśnie ostatnio zastanawiałam się czy warto się tam wybrać z 3,5 latka i niespełna 2 latkiem, czy jednak jest to miejsce dla starszych dzieci?

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że mam bardzo ruchliwe dziecko. Czasem aż brakuje pomysłów. W lecie raczej rzadko oglądamy telewizje. Włączamy ja dopiero wieczorem na wieczorynkę. Czas spędzamy na placu zabaw, u babci na działce, rowerze, basenie itp. Natomiast zimą rzadziej wychodzimy na spacery. Ale preferujemy sanki i lepienie bałwana. W domu wtedy gramy w gry, układamy puzzle i tańczymy:)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że pojawił się w wątku Krasiejów. Moi rodzice mieszkają w Opolu i jak jesteśmy u nich to od czasu do czasu tam jeździmy, zwłaszcza kiedy pogoda sprzyja. Jak dzieciaki były młodsze to wariowały na placach zabaw, w "małpim gaju", etc. Teraz już się bardziej interesują tym co na wystawie:) Jeśli lubicie takie rzeczy to warto zobaczyć samemu, bo z tego co wiem to największy taki park w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...