Skocz do zawartości
Forum

Opinie - porodówka Człuchów, Chojnice


Gość kicia20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania070490

Dwa lata temu rodzilam w Chojnicach. Na położne podczas porodu narzekac nie moge choc wiem ze niektórym lepiej bylo by zaplacic żeby zajely sie rodzaca. Jako dla mnie pierwodki ważne bylo by mi pomogly pielęgniarki od noworodków ale zamiast pomocy dostawalam zje... jedynie dwie pielęgniarki moge powiedzieć pracowały z pasja. O reszcie nawet nie bede wspominac. Ogólnie coraz więcej skarg na chojnicki szpital. Teraz tez jestem w ciazy i planuje w tucholi rodzic. Reasumując caly podob w szpitalu gdzie bylam 6 dni wole jechac 30km i miec lepsza opieke, gdyby nie rodzina to tu nawet umyć nie mozna bylo sie bo pielęgniarki nie chcialy zająć się córka, o poproszenie zmiany poscieli ktora byla zakrawiona nie wspomne. Oczywiście wszystko zalezy na kogo sie trafi, ale wole miev wieksze szanse na personel z powolania:)

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego zachwytu szpitalem w Tucholi. Moje pierwsze dziecko rodziłam właśnie w tym szpitalu i jakoś specjalnie dużo plusów wymieniać nie mogę. Drugie natomiast rodziłam w Chojnicach i zajęli się mną tam naprawdę profesjonalnie. Nie trafiłam na żadną położną która byłaby niemiła czy nie była 'z powołania'. Synkiem zajmowały się panie tylko kiedy chciałam. Co do znieczuleń wiem, że nie zawsze można podawać, więc dalej nie rozumiem oburzenia kobiet tylko dlatego, że ich poród bolał! W Tucholi również nie każda rodząca znieczulenie dostanie a mogę z szczerego serca powiedzieć, że polecam chojnicką porodówkę i położnictwo.

Odnośnik do komentarza

Człuchów ? Nigdy ! Ten szpital zatrzymał sie chyba w innym stuleciu . pielegniarki koszmatne, wyzywaja z tego co wiem do mojej kuzynki powiedziala jedna ze mogla d**y nie dawac to by jej nie bolało teraz poza tym brudno, nie potrafia sie zajac pacjentem . mam w styczniu termin i mimo tego, ze blizej mam do Czluchowa bede rodzic w Chojnicach, chcociaz czysto maja

Odnośnik do komentarza

Właśnie po raz trzeci urodziłam w Człuchowie (2 pierwsze razy przyjeżdżalam tu w tym celu z Gdańska) . Musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra opieka. Położona praktycznie na "wyłączność". Słabszym punktem są tylko toalety na korytarzu, ale naprawdę wspaniała obsługa to rekompensuje. Ja polecam wszystkim niezdecydowanym.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś jeszcze jest z okolic chojnic?
Zastanawiam się gdzie rodzić, chojnice - tuchola...
Pierwszy poród w Chojnicach masakra, położna piła barszczyk i wyszła na pogaduchy. Dziecko urodziło się z 4 pkt... długo by opowiadać. Bylam przekonana że drugie dziecko urodę w Tucholi ale ostatnio słyszę złe opinie. I co tu wybrać... :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgimul4pjv.png

Odnośnik do komentarza

Polecam Człuchów co prawda warunki nie są jakieś rewelacyjne ale nie to jest ważne opieka jest perfekcyjna. To był mój drugi poród pierwszy w innym szpitalu i mam porównanie. W Człuchowie personel pracuje z pelnym zaangazowaniem uczynni mili i nastawieni dla pacjenta łącznie z pracujacymi tam lekarzami. Miałam cc i opieka po operacji wzorowa od razu dostałam maleństwo do karmienia, co chwila ktoś zaglądał i pytał czy czegoś potrzebuję, leki przeciwbólowe bez problemu, opieka nad dzieckiem super. Jeśli komuś zależy na super opiece i miłej atmosferze polecam oddział położniczy w Człuchowie

Odnośnik do komentarza
Gość Miska123

;Człuchów, to jest jest wielka rzeźnia a nie szpital pielęgniarki to są chamskie sz...! chodza wypindrowane a pacjętki mają w dupach i tyle ten szpital funkcjonuje bo funkcjonuje przez nich dziecko straciłam i mósiałam je pochować ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza

Moja mama rodzila w Chojnicach i W Czluchowie . Ale Jak stwierdzila Chojnice o 100% lepsze . Niewiem dokladnie jak jest ale moja mama urodzila tam 5 lat temu . i ja teraz tez w lipcu bede rodzic w chojnicach . czluchow jest straszny z dzieckiem trzeba wychodzic i wogole . a chojnice ? Mozna isc do sali . patrzec jak kapia dziecko . no wiec Chojnice ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Misza007

Witam, pierwsze dziecko rodzilam w Czluchowie. Tym razem wybieram szpital w Chojnicach, gdyż mam bliżej. W Czluchowie nie podobały mi się łazienki i fakt że na odwiedziny trzeba było wyjeżdżać z sali na korytarz. Opieka spoko.

Odnośnik do komentarza
Gość Karola86

Ja również polecam Człuchów. Jestem z okolic Szczecinka i wybrałam poród 30 km dalej głownie ze względu na swojego lekarza prowadzącego i mam same pozytywne wspomnienia. Cały personel począwszy od Pań salowych, położne, pielegniarki od noworodków i oczywiście lekarzy jest naprawde bardzo zaangażowany i nie moge złego słowa powiedzieć. Ja i dziecko czułyśmy się bezpieczne i wiem że gdybym miała rodzić 2 raz to tylko Człuchów. Pielęgniarki bardzo wporzadku super babeczki na każdym kroku super pomocne tak położne jak i te od noworodków. Ja osobiście nie widziałam żeby odwiedziny były na korytarzu. Polecam z czystym sumieniem!

Odnośnik do komentarza

Jestem z okolic Szczecinka i pomimo takiej różnicy km nie żałuję że wybrałam Człuchów (powodem był również lekarz prowadzący ). Jestem pod ogromnym wrażeniem , opieka nad dzieckiem rewelacyjna, bardzo sympatyczne położne jak i Panie od noworodków. Wykazywały ogromne zainteresowanie, bardzo miłe i uprzejme kobiety :) Odwiedzający wchodzili do sali , nie trzeba wychodzić. Na wszystkie pytania uzyskiwałam odpowiedzi, lekarze również sympatyczni . Jeżeli kiedyś się zdecyduje na kolejne dziecko to zamierzam właśnie tam rodzic mimo że do Szczecinka mam o wiele bliżej. Z czystym sumieniem polecam ten szpital.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...