Skocz do zawartości
Forum

Dziwne wykorzystanie kobiecego mleka


Rekomendowane odpowiedzi

Aniołowie
Myślę, że to sprawa (wrażliwości) tych, które dają mleko i tych, którzy je wykorzystują. Nie robią nic złego, nagannego czy niezdrowego. Kobiece mleko ma tyle właściwości, że nie dziwi mnie wykorzystywanie go przez osoby dorosłe.

oczywiście mleko kobiecie jest zdrowe, ale ja nie kupiłabym mleka dla dziecka przez internet, bo nie wiem, jaka kobieta oddaje to mleko, czy pije alkohol a może ma żółtaczkę? nie wiem, w jakich warunkach kobieta odciągnęła to mleko, myślę, że można po prostu się naciąć

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Margeritka, jak można zrobić biżuterię z kobiecego mleka? Nie umiem sobie takiej wyobrazić ;)
Mleka kobiecego przez internet bym nie kupiła, bo tak jak piszesz - nigdy tak naprawdę nie wiadomo, jaka kobieta ściągała to mleko.

chodzi o to, że masz wisiorek, a w środku np. białe serduszko z mleka, nie wiem, jak to "konserwują" to może jest odpowiedź http://babyonline.pl/bizuteria-z-mleka-matki-bransoletki-i-wisiorki-z-kobiecego-pokarmu-nowy-trend,aktualnosci-galeria,3127,r3p1.html

Odnośnik do komentarza

Inne wykorzystanie kobiecego mleka niż karmienie dziecka nie jest dla mnie czymkolwiek dziwnym, jeżeli służy dobru człowieka. Jeśli jednak wykorzystywanie kobiecego mleka łączy się z nielegalnym handlem czy oszustwami internetowymi, to można tak zrobić ze wszystkim; to już nieco manipulacja dla poparcia swojej tezy, swoich uprzedzeń. Zawsze znajdą się ci, którzy chcą zarobić i fetyszyści, którzy poszli o krok za daleko.

Wykorzystywanie kobiecego mleka w celach zdrowotnych czy kosmetycznych nie jest współczesnym wymysłem - wręcz przeciwnie, dzisiaj raczej zanikło. Co zostało i my wykorzystywaliśmy w celach zdrowotnych np. na poparzenia, skaleczenia czy przesuszoną skórę. Ktoś, kto nie ma pod ręką takiego mleka, a usłyszał od babek czy prababek o wspaniałych właściwościach mleka kobiecego, będzie szukał go na różne sposoby; nadużycia w tej kwestii to inna sprawa.

Aniołowa rodzinka pozdrawia!
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2jw4z5sam6zal.png
http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwe6ydi0p526n8.png

Odnośnik do komentarza

Aniołowie
Inne wykorzystanie kobiecego mleka niż karmienie dziecka nie jest dla mnie czymkolwiek dziwnym, jeżeli służy dobru człowieka.

No nie wiem jakiemu dobru służy to, co jest opisane w temacie, szczególnie ta biżuteria. I pisanie że nie robią nic "złego i nagannego" też do mnie nie przemawia, to jakieś relatywizowanie "bycia dziwnym", jako "bycia inaczej normalnym" :)

Odnośnik do komentarza

nie, nie oszalał, tylko nie dajmy sobie wmówić, ze to co niektórzy robią, zasługuje na aplauz. Jakimkolwiek pięknym językiem nie byłoby powiedziane, to każdy ma rozum i wie czy go coś odraża czy nie :)
Warto znać swoją granicę przyjmowania nowości i inności i nie być zakompleksionym, jak inni powiedzą, ze się jest niepostępowym :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Margeritka, taka biżuteria z mlekiem kobiecym, to tak delikatnie mówiąc trąci jakąś schizą ;)

to jeszcze nie koniec, gdzieś w USA są restauracje z lodami z mleka kobiecego...jedni uważają, że picie mleka od krowy jest chore, inni, że wykorzystywanie mleka kobiecego jest bardziej chore, ja uważam, że to nie tylko głupie, ale również niebezpieczne, bo wątpię, żeby ktoś badał takie mleko do restauracji, nigdy nie wiemy, w jakich warunkach zostało ściągnięte i czy dawczyni nie cierpi na jakąś chorobę, przez takie mleko można się przenieść żółtaczkę, HIV i kto wie, co jeszcze

Odnośnik do komentarza

es_ze

No nie wiem jakiemu dobru służy to, co jest opisane w temacie, szczególnie ta biżuteria. I pisanie że nie robią nic "złego i nagannego" też do mnie nie przemawia, to jakieś relatywizowanie "bycia dziwnym", jako "bycia inaczej normalnym" :)

Do Ciebie nie musi przemawiać, a Twoja opinia niczego tu nie zmieni. Nie ma czegoś takiego jak "relatywizowanie bycia dziwnym". W ogóle nie ma czegoś takiego jak "bycie dziwnym", jak i - z etycznego punktu widzenia, czyli obiektywnego - nie ma czegoś takiego jak "bycie normalnym" lub "bycie nienormalnym". Cieszę się, że moje słownictwo i styl wypowiadania spodobały Ci się, taka jest moja misja jako wykładowcy, ale należy umieć je odpowiednio stosować i starać się czytać ze zrozumieniem wypowiedzi innych (czasami zajmuje to dłużej, ale warto). Myślę, że jesteś na dobrej drodze! :)

Aniołowa rodzinka pozdrawia!
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2jw4z5sam6zal.png
http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwe6ydi0p526n8.png

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Dziubala
Margeritka, taka biżuteria z mlekiem kobiecym, to tak delikatnie mówiąc trąci jakąś schizą ;)

to jeszcze nie koniec, gdzieś w USA są restauracje z lodami z mleka kobiecego...jedni uważają, że picie mleka od krowy jest chore, inni, że wykorzystywanie mleka kobiecego jest bardziej chore, ja uważam, że to nie tylko głupie, ale również niebezpieczne, bo wątpię, żeby ktoś badał takie mleko do restauracji, nigdy nie wiemy, w jakich warunkach zostało ściągnięte i czy dawczyni nie cierpi na jakąś chorobę, przez takie mleko można się przenieść żółtaczkę, HIV i kto wie, co jeszcze

Też słyszałam o takich lodach, ale prawdę mówiąc myślałam, że to ktoś wymyślił.
Ja również nie zjadłabym takich lodów, nawet za darmo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...