Skocz do zawartości
Forum

Współczesna niania


Rekomendowane odpowiedzi

Życie nie jest usłąne różami, jeszcze życie cię tego nie nauczyło? Zakręc się trochę ,popytaj koleżanek jak one znajduja nianie. Ja znalazłam nianię z ogłoszenia ale w czasie "rozmowy kwalifikacyjnej" dokłądnie ja przeswietliłam. Dodatkowo przez pewien czas kontolowałam jej poczynania za pomocą ukrytej kamerki.

Odnośnik do komentarza

Witam, pozwólcie że dołącze do dyskusji i podziele sie swoimi doswiadczeniami. Jak tam sprawuje się ten budzik? Jestem ciekawa. Swego czasu właśnie w Alfatroniku kupiliśmy z mężem (a raczej on kupił) rejestrator w stacji pogodowej, też do kontrolowania niani i byliśmy z niego zadowoleni, na szczescie okazało sie ze niania była kompetentna osobą. Od tamtego czasu minęło sporo czasu, dziecko wyrosło z niani, ale rejestrator nadal nam słuzy, teraz do monitoringu mieszkania, w razie nieproszonych gosci.

Odnośnik do komentarza

biedronka43
Swego czasu właśnie w Alfatroniku kupiliśmy z mężem (a raczej on kupił) rejestrator w stacji pogodowej, też do kontrolowania niani i byliśmy z niego zadowoleni, na szczescie okazało sie ze niania była kompetentna osobą.

Niestety nie wszyscy mają tyle szczęscia. Info z wczoraj: http://metrocafe.pl/metrocafe/1,145523,18730632,niania-bila-dziecko-po-glowie-bo-probowala-je-uspic-szukaja.html

Odnośnik do komentarza

gronka4
biedronka43
Swego czasu właśnie w Alfatroniku kupiliśmy z mężem (a raczej on kupił) rejestrator w stacji pogodowej, też do kontrolowania niani i byliśmy z niego zadowoleni, na szczescie okazało sie ze niania była kompetentna osobą.

Niestety nie wszyscy mają tyle szczęscia. Info z wczoraj: http://metrocafe.pl/metrocafe/1,145523,18730632,niania-bila-dziecko-po-glowie-bo-probowala-je-uspic-szukaja.html

No a nie tak dawno była też ta sprawa niani z Czeladzi która miała pobić 18-miesieczne dziecko tak że w ciezkim stanie trafiło do szpitala. Plaga przemocowa jakaś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...