Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~Nieśmiała1
Misiakowata :)

Mam prośbę potrzebuje z kasiulkiem z Zawiercia się skontaktować a straciłam wszystkie kontakty!!!!! Przekaż jej może ze "synowa czeka na kontakt i tęskni za B".

Pozdrawiam

Zalatwione :)))

Ciotka z Ameryki dojechala szczesliwie i juz mi dokucza.
Wstalam tez jakas zaflegmiona.
Wit c i ibuprofen wziety. Walcze hehe
Ale goraco..
W pracy znow bedzie rzeznia ech

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

~Nieśmiała1
misiakowata30
Niesmiala
Kasia prosi o kontak na mesengera.
Prpsi bys ja odnalazla po danych na fb

Świetnie tylko troll zapomniał że ja nie mam fb ani reszty

hehe ale wrócelki mi doćwierkały,że sie odnalazłyście :) Czy pozdrowienia doszły?
ucałowania dla dzieciaków :)

Renia,ale super,że nie jesteście od kogos zależni słuchaj...i oboje wolne wykendy..wiadomo,ciężko..ale do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza

Renia74
Misia
No właśnie fenistila nie mogę znaleźć ale mam entil i posmarowałam, ale efekt na razie słaby. Do apteki nie chce mi się lecieć.
Ja mam tydzień drugiej zmiany, potem tydzień pierwszej i tak cały czas. Mąż też tak ma, tylko przeciwną zmianę do mojej. Widzimy się tylko w nocy i w weekendy.

Renia, ale przynajmniej macie kiedy do siebie zatęsknic :)))

ok, o żarty łatwo, jak jestes w innej sytuacji, ale może przedszkoletroche ułatwie wam zycie. szkoda, że Mama jakos tak słabo w tym temacie...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Przedszkole nic nie zmieni w naszym układzie zmian. Ten kto ma drugą zmianę zawiezie młodego do przedszkola, a ten kto ma pierwszą zmianę odbierze go po pracy. To nam życia nie ułatwi, raczej utrudni, bo dojdzie obowiązek zawożenia i przewożenia. Mama zajmuje się młodym jeśli czasem oboje idziemy do pracy, np w sobotę tylko nie widzi potrzeby zajmowania się nim jak jestem w domu.

Odnośnik do komentarza
Gość Nieśmiała1

~misiakowata
~Nieśmiała1
misiakowata30
Niesmiala
Kasia prosi o kontak na mesengera.
Prpsi bys ja odnalazla po danych na fb

Świetnie tylko troll zapomniał że ja nie mam fb ani reszty

hehe ale wrócelki mi doćwierkały,że sie odnalazłyście :) Czy pozdrowienia doszły?
ucałowania dla dzieciaków :)

Renia,ale super,że nie jesteście od kogos zależni słuchaj...i oboje wolne wykendy..wiadomo,ciężko..ale do zrobienia :)

Popatrz nic się nie ukryje przed Tobą hehe :) dotarły dziękuję ściskam i calujemy .

Pozdrow dziewczyny i mocno wysciskaj .

Odnośnik do komentarza

~Nieśmiała1
~misiakowata
~Nieśmiała1
misiakowata30
Niesmiala
Kasia prosi o kontak na mesengera.
Prpsi bys ja odnalazla po danych na fb

Świetnie tylko troll zapomniał że ja nie mam fb ani reszty

hehe ale wrócelki mi doćwierkały,że sie odnalazłyście :) Czy pozdrowienia doszły?
ucałowania dla dzieciaków :)

Renia,ale super,że nie jesteście od kogos zależni słuchaj...i oboje wolne wykendy..wiadomo,ciężko..ale do zrobienia :)

Popatrz nic się nie ukryje przed Tobą hehe :) dotarły dziękuję ściskam i calujemy .

Pozdrow dziewczyny i mocno wysciskaj .


Pozdrowic moge, ale z usciskami ciezej hehe

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Cisza, bo grudzień z marcem poszedł na forum prywatne:-)) żeby uzyskać dostęp napisz do żoo.

dawno Cię tu nie widziałam, co u Was?

Co do brzucha, to stwierdzam, że problem mam od pierwszej ciąży czyli ponad 13 lat, ale nikt z tzw służby zdrowia mi nic na ten temat nie powiedział.

Po trzecim maluchu tak mi się nasilił ból w lędźwiach, że poszłam na rehabilitację. Okazało się że problem złożony, zblokowany mam najbardziej odcinek piersiowy kręgosłupa, to wpływa na ledzwie, ale fizjoterapeuta zwrócił uwagę, że mam rozstęp kresy białej. Zalecił ćwiczenia, trochę pomogły, ale wciąż miałam taki jakby ciążowy brzuszek.
Aż koleżanka powiedziała o swej znajomej, co robiła operację w Krakowie. Zbadałam wszelkie możliwości. Zszyć samą krese to może i gdzieś się uda na NFZ, ale z plastyką to tylko w Krakowie. Najlepiej pójść do dr Topy. Na wizytę na NFZ czekałam 1,5 mca, zakwalifikował mnie do zabiegu, bo znalazł jeszcze przepuklinę w dwóch miejscach. W listopadzie ustalam termin operacji w przyszłym roku.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto
żoo dzia :D

Peonia super, slicznie dziękuję za info. Właśnie mnie rozłożyła angina a Miskę zapelenie oskrzel. Niestety, skierowanie do chirurga dostanę jak wyleczę anginę. Trochę daleko mam do Krakowa, ale chyba warto :) Robiłaś przed wizytą u chirurga jakieś badania (usg, itp...)?

Nic nie robiłam, nie ma takiej konieczności. On to obejrzy i zbada sam palpacyjnie, ma duże doświadczenie i widać, że to pasjonat, choć jest nieco oschły w kontakcie.
Byłam wcześniej u mnie w mieście na konsultacji u doktora, który takie zabiegi robi tu odpłatnie. Potwierdził, że żadne ćwiczenia itp nic tu nie naprawią, jednak nie był zachęcający ani on, ani cena... Zbadał nieporównywalnie mniej wnikliwie.
Kraków to dla mnie drugi koniec Polski, ale jak nie ma wyboru to cóż...
Zadzwoń i umów termin, powiedz że masz skierowanie, potem weźmiesz i im dowiesz. Bardzo trudno tam się dodzwonić, uzbrój się w cierpliwość.

I zdrowia życzę:-))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...