Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość misia zniechecona

O matko Renia... Jejjj ja bym zawalu dostala.. Ale patrz, ze Michas zapamietal imie Adasia.. Nooo cos czuje, ze sie odwet szykuje.. Ty matka apteczke spakuj lepiej, dla przeciwnika hihi
.
Anikod jejuuu i skad ten opilek jeju.. Dobrze, ze juz oki :)

Ciazs tajfunie angielski :D sprzatnelas forum na kilka dni ;)

Przyznam, ze te przerwy mnie zniechecaja.. Zwlaszcza, ze czasu mam cholernie malo.. A tu jeszcze nie moge do Was zajrzec kiedy mam chwile wrr
Mati wakacyjny lipiec spedza glownie z babcia.. Ta poszla pp rozum do glowy inppstanowila pomoc.. By syn zdazyl odremontowac chate na konoec sierpnia.... Jeju jejuu to niedlugo.. A tam nadal szlifowanie trwa.. Ciezko robic pracujac..
W piatek chcialam pomoc P.. Ale postanowilismy dac babci wolne..
Zwlaszcza ze dzis jak wyszlam z domu po 8 to wrocilam o 19.. Nadgodziny mialam a P tam.. Teraz jest na nocce.
Jutro pobudka o 5.... Ale na szczescie do 13 i piatek spedze z synkiem :)

Odnośnik do komentarza

Misia zniechęcona :)
Już w sierpniu do nowego mieszkania? No no no, to już bardzo niedługo :) płytki też sami kładziecie? Jeszcze farby na ścianach, panele na podłogę i można graty wnosić :)))
Michaś to raczej odwetu nie szykuje, bo to pacyfista jest :))) ale muszę na drugi raz bardziej pilnować, nie spodziewałam się że starsze dziecko może takie coś zrobić. Z drugiej strony nie mogę na placu zabaw trzymać się za nim jak rzep.

Odnośnik do komentarza
Gość Ciaza3166

Oj Reniu. Rzadko wchodze na forum, nie potrafie odejsc tak na dobre;-) ale wkurza czasem ten serwis jak nie wiem... nie pamietam co pisalam:-(
Hmm Adas... szkoda tylko ze w taki sposob Michas nauczyl sie tego slowa. no ale do wesela sie zagoi
Anikod straszna ta historia z okiem!
Misia u nas upaly od 1.5 miesiaca. Przegrzalam forum:D
Dobrze ze babcia cos pomaga. Zawsze to latwiej. Moja sluchajcie Skurczowa wyjechala z tekstem ze ona caly sierpien ma wolny to Mya nie musimy posylac do zlobka! Yy?? Co?? Bo sie przeprowadzaja to pracy nie ma (kij ze szuka juz) no i nam pomooozeee. Hihi. Taaa. Ona ma pomysly z kosmosu. Pomijam fakt ze za zlobek jesli przestaniemy placic to miejsce tracimy. Ta baba to jakby ktos spojrzal z zewnatrz to taka kochana jest:D a potem obrobi Ci tylek, pozmienia plany, zaplanuje Ci zycie
Misia trzymam kciuki zeby szybko i owocnie Wam remont poszedl. My dzis karnisze i zaslony powiesilismy w salonie. To niesamowite jak z pustego wielkiego salonu z kazdym dodanym elementem robi sie przytulniej ale i pokoj sie zmniejsza momentalnie
Czy Wasze dzieci tez zanim zasna to kotluja sie w lozkach po godzine, poltorej?

Odnośnik do komentarza

Ciąża
Mój to się co najwyżej chwilę kotłuje, a potem wstaje i idzie się bawić. Ostatnio często gęsto mimo że nie śpi w dzień to wieczorem 22 - 23 pada a my wraz z nim. Za to rano do 8-9 śpi. Wszystko się poprzestawia we wrześniu bo będzie o 7 budzony do przedszkola, a i wieczorem zacznie być wcześniej ciemno.
Teściowa jak zwykle kulą w płot z pomysłem...
Madika
Rodzisz czy co? Że nic nie piszesz...

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

No 31 sierpnia.
Jak zobacze te oanele i farby i trafi sie wpolny wolny dzien to zawsze to do przodu pojdzie..
Ech tyle stresu ze wszystkim..
Teraz sie okazalo ze mokra plama wychodzi w pokoju Matiego..
Strop peknoety. Byl kierownik budowy i maja naprawic..
Bez sensu tam gladzic teraz..

Mati wczoraj straszna jazde robil to go na chama przytulilam.. To mi usnal.. O 18.20!!!
Zmeczona dniem pozwolilam mu spac juz no.. Wstal o 20.
P wrocil z remontu i zaraz szedl na nocke.. Nie chcialo mi sienuzersc z usypianiem.. To rozcielilam wyro w kuchni..... Zrobilam popcorn i obejrzalam z Matim bajke "Mustang z dzikiego zachodu". Matiemu sie bajka bardzo podobala i ogladalismy z zaciekawieniem ;)
Kurcze pierwszy raz spedzilisky tak czas.. Zasnelisky wtuleni po polnocy i wstalismy dzis o 9.40 wow hehe
Dzis nie ppzwolilam mu spac po 16 juz to mam nadzieje ze zasnie szybciej.
Jutro do pracy na 9 na szczescie ;)

Ciaza tak. mati sie zawsze dlugo kotluje w lozku

Odnośnik do komentarza

Żoo
Hehehehe... Uśmialiśmy się z mężem :))) ale coś w tym jest :)))
Strunka
No ja też bym się w paszczę tego gada nie pchała, nie ma co ryzykować... Nam też się kończy urlop :(
Misia
Ale kicha z tym stropem. Ale dobrze że teraz to wyszło, a nie po skończeniu robót.
Michu też najpierw nie chce drzemki a potem 17-18 pada na ryjek i robi się ciężkostrawny, co nie znaczy że chce iść spać, ale czasem zaśnie i jest chwila ciszy.

Odnośnik do komentarza

Renia
Ja byłam na wakacjach, to trudno było tu zajrzeć. Chyba muszę teraz po tych wakacjach odpocząć:-))

Szkoda, ze tu tak cicho, nie sądziłam że Marcówki odpuszczą to miejsce, mimo że ja tu taka doklejona to też mi szkoda :-((
U nas dziewczyny przeniosły się na dyskusje na poczcie, chyba jak mnie nie było to coś znowu forum nawaliło?

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Stefaniaa

Hej, czy orientujecie się może jak jest ze szczepieniem na ospę dzieci do 3 lat? Czy wg. ustawy jest płatne, czy darmowe? Mi pediatra powiedziała, że płatne ale słyszałam, że niektórzy rodzice nie płacą.

Odnośnik do komentarza

~Stefaniaa
Hej, czy orientujecie się może jak jest ze szczepieniem na ospę dzieci do 3 lat? Czy wg. ustawy jest płatne, czy darmowe? Mi pediatra powiedziała, że płatne ale słyszałam, że niektórzy rodzice nie płacą.

Na pewno jest bezpłatne dla dzieci uczęszczających do żłobka. Niektóre dzieci chodzące do klubików i przedszkoli też z tego bezpłatnego tu skorzystały, to chyba też zależy od podejścia przychodni do tego tematu. Nie musiałam zgłębiać przepisów, bo mój synek chodzi do żłobka, więc sprawa była jasna.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

Cześć!
Miałam dziś szczepienie boostrix. Wiecie, że jest rekomendowane ciężarnym (tak by dziecko dostało przeciwciała, dużo przeciwciał na krztusiec)? I że w ogóle każdy powinien się doszczepić tym co 10-15 lat? Ja dotychczas nie wiedziałam.
Nawet poczułam szczepienia. Nie wiem o co dzieciakom chodzi :p chyba by wzbudzić litość u rodziców :)

Ania chora na mononukleoze :( tzn. Jest już ozdrowieńcem dochodzącym do siebie. Już nie gorączkuje, ale wciąż trwa rekonwalescenca :) temperatura jej sięgała do blisko 40 stopni, przez 1,5 tygodnia! Fuck! Jestem już zmęczona...

Odnośnik do komentarza

A to konkretna awaria tu była....

Lilijka
a to paskudztwo złapała Anusia. Dobrze, że juz po, ale pewnie obie się umeczyłyście :(
Tfu tfu, żadne z mojej trojki nie miało mononukleozy, oby tak pozostało.

czarna.ana
ja Cię pamietam :)))
mimo, że jestem tu krócej od innych :)))
napisz, co u Was :)

Renia
mam urlop jeszcze do końca tygodnia. trzeba odpocząc po wakcyjnym wyjeździe :)))
a tak powaznie to trzeba się ogranąc przed powrotem do pracy, poza tym młody ostatnie dwa dni na mnie dosłownie wisiał.
nic i nikt inny tylko mama... taki koala normalnie.
kręgosłup mi wysiadał....
do tego za nic nie chciał siadać na ten kartonowy nocnik, więc kupy nie chciał robić... dwa razy dał sie namówić na kibelek, ale resztę trzymał i przez to jeść za bardzo nie chciał, ostatnie dwa dni żywił sie głównie arbuzem :)))
w sumie i tak jest tłuścioszkiem, więc nie robiłam z tego problemu.

teraz nie chodzi do żłobka- tez mu się urlop nalezy :)))
ale w domu z nim nic bym nie zrobiła, a plany mam, bo wciąz brak mi czasu, więc pochodzi kilka dni do babci. dziadek pojechał do sanatorium, ona się nudzi, więc jej wnuczek pasuje jak nigdy :)))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

Żoo, peonia, to że nie miały objawów choroby nie oznacza, że nie chorowały. To jest bardzo zakaźne, a dużo dzieci przechodzi to w ogóle bezobjawowo. Ania też to łagodnie przeszła bo była "tylko" gorączka, żadnych innych objawów. Przy morfologii (miała pierwszy raz pobieraną krew, koszmar!) zrobiłam jej doda przeciwciała i wyszły wysokie w klasie igm.
A jak czytałam o tym to szacuje się, że nawet 90% populacji na to chorowało. Ale fakt, nie życzę nikomu. Myślałam, że urodzę przez ten stres.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaamamussiaa

Cześć
Renia ja was nie odpuściłam, ostatnio albo forum nie zadziała, albo jak juz c chce napisać to Nikola przeszkadza i klops ;-)

Lilijka współczuję przeżyć, ostatnio dosyć czesto spotykana ta choroba....o szczepionce dla kobiet w ciąży

Ja pisałam jakiś czas temu, ale nie wiem czy było widać posta? Ja go widziałam, że jest :D
Co macie nad zlewem w kuchni by woda na ścianę nie chlupala? Macie kafelki w kuchni czy może któraś ma inny design?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...