Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiaamamussiaa

~Ciaza3166
Czesc dziewczyny:-)
Jestem w tyle, ale jestem:D
Renia fajnie ze dorobilas sie ogrodzenia:-) pewnie duzo wygodniej?
Madika. Jesli chodzi o imiona to mi sie podoba Max, yyyy z chlopakiem mialabym problem:P
KasiaMamusia mam pytanie o tego paciorkowca tesciowej. Jak to sie objawia i jak sie leczy? Fajnie ze tak z Adasiem sobie jezdzicie razem:-) a ja tez nie raz przecieklam. My kobiety to sie mamy...
brawo Nikola:-) i trzymam kciuki za Adasia
Dydym to imie???haha
Madika, Youcoooooo?????? Matko jedyna! Haha
Wiecie, ze my z mezem mielismy 2 imiona wybrane prawie na poczatku naszej znajomosci:-) no ale dziewczece. Dla chlopca bylaby masakra. Takze powodzenia Madiczko:D

Cześć

Ciąża objawy mojej teściowej z tym paciorkowcem są m.in.takie: dretwienie wokół ust, pieczenie w przełyku (choć tu nie wiem czy nie jest to wina żołądka czy wrzodów a nawet nerwicy zw.neuralgia.....),rano chce się jej wymiotowac, ale nie ma czym, dostała tylko jakaś maść, którą ma sobie smarować wokół usta , i brać witaminy A i B......ile z tego moja teściowa stosuje to nie mam pojęcia, wiem jedno ostatnio mam ochotę ją wywieź to zakładu zamkniętego!
Od tygodnia jesteśmy w pampersach.....trochę jestem zła, ale nie Nikoli czas na to być bez pieluchy, mam zamiar od wakacji spróbować ponownie ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaamamussiaa

Dziewczyny potrzebuje porady.....
Cchciałabym w tym roku wymienić sobie meble kuchenne, dokładnie w grę wchodzi jakiś zestaw......i tu zaczynają się schody......mam ograniczony budżet bo max 500-600zl
U mnie też są takie nietypowe ściany, że strach na nich wieszać, choć teraz są te listwy to ponoć nawet na ściany gliniane jest dobre, i do tego musze przekonać mojego upartego męża :D
Oglądałam używane i nowe i ceny stoją podobnie, 1 wąska by mi się przydała na przyprawy, 2x80 stojące, 1 na butle z gazem, fajnie by też było mieć jedna naroznikowa na garnki, no chyba ze wąska z nadstawka.....no dylemat mam. .......

Odnośnik do komentarza

~kasiaamamussiaa
Dziewczyny potrzebuje porady.....
Cchciałabym w tym roku wymienić sobie meble kuchenne, dokładnie w grę wchodzi jakiś zestaw......i tu zaczynają się schody......mam ograniczony budżet bo max 500-600zl
U mnie też są takie nietypowe ściany, że strach na nich wieszać, choć teraz są te listwy to ponoć nawet na ściany gliniane jest dobre, i do tego musze przekonać mojego upartego męża :D
Oglądałam używane i nowe i ceny stoją podobnie, 1 wąska by mi się przydała na przyprawy, 2x80 stojące, 1 na butle z gazem, fajnie by też było mieć jedna naroznikowa na garnki, no chyba ze wąska z nadstawka.....no dylemat mam. .......

Kasia co do mebli to trudno mi cos doradzic bo my na zamowienie robilismy. Ale pojedz do jakiejs Castoramy albo Ikea ( nie wiem gdzie masz blizej) i zobacz tam ceny i wystawki i pogadaj tam z ludzmi. Tylko koniecznie wez na kartce narysuj ksztalt swojej kuchni i wymiary. Pamietaj zeby sobie zaznaczyc gdzie masz zlew:D I na pewno ktos tam Ci doradzi :D A w Castoramie na bank sa takie gotowe zestawy za nie duze pieniadze.
A na scianach zawsze polki mozesz powiesic:D

Misia Mezulek mysle ze raczej mysli jak miec z glowy swoja mamusie a nie logicznie... Niestety ale ja tak czy siak sie nie ugne bo potem bedzie stawiala wieksze wymagania.
Jak bede sie dobrze czula to moze na jakis weekend do nich pojedziemy. Ale nic nie obiecuje.

Dzisiaj pierwszy raz w zyciu obudzil mnie moj placz... Mialam taki koszmar ze plakalam przez sen i nie moglam dojsc do siebie. A jak usnelam znowu to snil mi sie dalszy ciag...
Obyscie nigdy czegos takiego nie doswiadczyly!

Wogole jestem w kropce bo nie wiem gdzie bede rodzic... Bo tam gdzie Hanie rodzilam to zamkneli oddzial a nigdzie indziej nie ma takiej intymnej i przyjaznej atmosfery... Powiem Wam ze mnie to dobija:(

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Zapomnialam Wam powiedziec:D
Spanie w dzien bez smoczka idzie wmiare gladko ale wieczorne.... no coz mam powiedziec zawsze jest wielkim wyciem... bo placzem to nawet nie mozna nazwac:D

Ale nie uginam sie bo wiem ze to nie ma sensu:D I powiem Wam ze ciesze sie ze ten diabel mnie podkusil do tego bo teraz jak Hanula tak krzyczy wieczorami i placze to jie wyobrazam sobie robic tego przy spiacym obok Olisiu... :D Mam nadzieje ze do sierpnia uporamy sie z tymi krzykami:D

Sylwia wieczorami mysle o Tobie :D Jak zabrals smoczka Martynce jak byla malutka:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Jestem mamą dwójki dzieci. Przeglądając Internet natykam się nieustannie na treści, które nic nie wnoszą do mojego życia, a tylko zabierają mój cenny czas. Aby ułatwić innym mamom życie założyłam na facebook’u stronę Mamoteka – czytelnia dla mam , gdzie udostępniam przeczytane przeze mnie artykuły, które mnie zaciekawiły oraz filmiki i zdjęcia na poprawę humoru. Dostarczam treści, dzięki którym dowiesz się jak zadbać o siebie, dom i rodzinę. Jeżeli chcesz znaleźć wartościowe treści w jednym miejscu to zapraszam do polubienia mojej strony:

https://www.facebook.com/Mamoteka-czytelnia-dla-mam-2019522261627243/

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Mmmm Renia uwielbiam miecho z frytkami :)
Wczoraj bylismy z Matim odwiedzic pierwszy raz tate "na budowie"i kupilismy kababa na wynos :)
Ucieszyl sie.. A Mati byl w 7 niebie..
Z tata wwiercali srubki wkretarka.. Jeju jak mu dobrze szlo :)
Prawdziwy chlopak :)
Dzis wrocilam do pracy.. Potem odwiedzilam przyjaciolke i jej maluszka :)
Potem po Matiego.
Nie mam sil juz jeja :)

Kasia super ta kuchnia!!

Madika badz twarda :)
Szkoda ze ja nie moge sie odezwac za bardzo do tesciowej,wrrr
Gdyby nie to ze czasem nam pomaga jak pracujemy to bym jej wygarnela he he

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Mmmm Renia uwielbiam miecho z frytkami :)
Wczoraj bylismy z Matim odwiedzic pierwszy raz tate "na budowie"i kupilismy kababa na wynos :)
Ucieszyl sie.. A Mati byl w 7 niebie..
Z tata wwiercali srubki wkretarka.. Jeju jak mu dobrze szlo :)
Prawdziwy chlopak :)
Dzis wrocilam do pracy.. Potem odwiedzilam przyjaciolke i jej maluszka :)
Potem po Matiego.
Nie mam sil juz jeja :)

Kasia super ta kuchnia!!

Madika badz twarda :)
Szkoda ze ja nie moge sie odezwac za bardzo do tesciowej,wrrr
Gdyby nie to ze czasem nam pomaga jak pracujemy to bym jej wygarnela he he

Maly pomocnik tatusia Wam rosnie :D
Ale chyba wszystkie dzieci lubia pomagac w doroslych pracach :D

Fajnie ze mialas takie wyjscie samotne i ze sie udalo :D Zawsze milo popatrzec ze inne matki tez musza sie nabiegac i maja podobne problemy do naszych :D Moze to brzydko z mojej strony ale to mnie zawsze podnosi na duchu ze nie tylko ja borykam sie z danymi problemami :D hehehe

Misia Mati zaraz przestanie chorowac i bedziesz miala blizej do zlobka to bedziesz mogla powiedziec tesciowej co myslisz :D Trzymam za to kciuki!!!!

P. S. Widzialam Wasze Misiowe mieszkanko:D Ladnie wyglada:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Hejka

Madika moja kuchnia ma 280x505cm ;-) teraz się zastanawiam jaki kolor ścian do kuchni? ....... jasny to szybko się pobrudzi bo w kuchni jeszcze pięć kaflowy babciny, może jakieś podpowiedzi?
Renia jak Michaś?
Strunka uwielbiam czasem Madiki powiedzenie " po każdej burzy wychodzi słońce " :-) oby wszystko u was było ok ;-)
Misia niby mieszkanko nie duże, ale widać, że bardzo przestronne ;-)
Siedzę w poradni i czekam na Adasia bo na pedagogikę chodzi, dzisiaj już drugi raz ;-)

Wiecie jakbym mogła wystrzeliłabym moja teściową jak najdalej od nas! Ta jej wieczna krytyka! Ostatnio zaczęła się wypierac, że ona tak nie mówiła to powiedziałam "babcia uważaj bo zacznę cie nagrywać! "
Serio :D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Kasia
Ale co "jak Michaś"? Po tym połknięciu szkła nic się kompletnie nie działo, a minęły dwa tygodnie dzisiaj. Po szczepieniu na pneumokoki też wsio ok.
Podnieśliśmy Michałowi siodełko w rowerze, bo mu nogi od marca urosły i już za mocno w kolanach zginał jak jeździ. Wczoraj 5 km przejechał, a ja to szłam to biegłam truchcikiem. Ale się zatrzymywaliśmy też jak było coś ciekawego ;kury, krowy, psy, strumyk do którego można wrzucać kamyki itp.
Ja mam kuchnię w podobnych gabarytach, ale krótszą i bez pieca. Szafki mam 210 cm po jednej stronie i 150 +lodówka po drugiej. Tam gdzie płyta mam białe kafle a w reszcie białe panele. Tylko w części gdzie stół mam do połowy brązowe panele i od połowy białe. Jakbym miała malować to też bym biały wybrała. Zawsze jak się pobrudzi to nawet sama złapiesz pędzel i podmalujesz bez proszenia męża.

Odnośnik do komentarza

Ja to bym się ucieszyła jakby ktoś Martynke chciał zabrać na wakacje =) może jestem inna. W sumie to zależy kto bo mojej ex teściowej w życiu bym jej nie dała. Ale np. Z moją mamą lub siostra na 2-3 dni super. Dłużej nie bo pewnie bym tęsknila, ale czasem bym odpoczela bo jesteśmy ciągle razem. Teraz jeszcze jak ma ospe to nawet do sklepu nie wyjde wszędzie idzie ze mną. Usypia na mnie robię jej jedzenie z nią na rękach. Uwielbiam ją, ale takie mini wakacje dobrze by nam zrobiły. Może dlatego, że nie mam męża który by się zajmował Martynka razem ze mną nie wiem.
Madika co do smoczka to pamiętam zabrałam jej w Boże Narodzenie jak miała 9 miesięcy. W sumie łatwo poszło. Chciałam uniknąć sytuacji kiedy będzie sama po niego sięgała i się upominiala, pierś odstawila też sama po roczku, ale z pampersem mamy armagedon. Najpierw udało mi się ją odpieluchowac na 2 latka, ale złapała infekcje i trzeba było wrócić do pampersa bo płakała na kibelku. Niedawno wyszliśmy z tego, ale teraz mamy ospe i krosty nawet w pipusi jej wszyly i znowu płacz przy sikaniu ale pampersa mamy tylko na noc. Od października idzie do przedszkola o boję się że nie zdążymy . Renia Martynka nie podlapala rowerka jeździ teraz ze mną na krzesełku. Od kad mam to krzesełko to sama zrezygnowałam z dalszego uczenia jej... Ale Michas super zazdroszczę =)

Odnośnik do komentarza

No też sądziłam że 6 tyg przerwy powinno być. Tydz temu byłam na bilansie i pytałam o darmową szczepionkę przeciw ospie i lekarka mi odmówiła, ale załapał się na pneumokoki. Dziś byłam po receptę dla mnie i ta pielęgniarka mi powiedziała że ma dla mnie tą szczepionkę na ospę i żebym przejechała za tydzień. Tak się ucieszyłam że nie zapytałam czy to nie za wcześnie po tamtej. Czytałam na stronie pediatrycznej i tam pisali że dwa tyg wystarczy, tylko pomiędzy "żywymi" szczepionkami musi być 4-6 tyg.

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Hejka

Madika moja kuchnia ma 280x505cm ;-) teraz się zastanawiam jaki kolor ścian do kuchni? ....... jasny to szybko się pobrudzi bo w kuchni jeszcze pięć kaflowy babciny, może jakieś podpowiedzi?
Renia jak Michaś?
Strunka uwielbiam czasem Madiki powiedzenie " po każdej burzy wychodzi słońce " :-) oby wszystko u was było ok ;-)
Misia niby mieszkanko nie duże, ale widać, że bardzo przestronne ;-)
Siedzę w poradni i czekam na Adasia bo na pedagogikę chodzi, dzisiaj już drugi raz ;-)

Wiecie jakbym mogła wystrzeliłabym moja teściową jak najdalej od nas! Ta jej wieczna krytyka! Ostatnio zaczęła się wypierac, że ona tak nie mówiła to powiedziałam "babcia uważaj bo zacznę cie nagrywać! "
Serio :D

Nooo to rzeczywiscie mala kuchnia :D Ja do tych szafek pomalowala bym na szaro sciany:D A jakie masz plytki? O ile masz:D Bo teraz rozne rzeczy ludzie klada na sciane w kuchni:D

Temat Skurczow jest niewyczerpany:D Co troche mozna by bylo dopisac nowy rozdzial:D

A jak tam Adas?

My wlasnie lezymy w lozku i ogladamy bajki:D
A jak u Was zapowiada sie sobota?:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Ja to bym się ucieszyła jakby ktoś Martynke chciał zabrać na wakacje =) może jestem inna. W sumie to zależy kto bo mojej ex teściowej w życiu bym jej nie dała. Ale np. Z moją mamą lub siostra na 2-3 dni super. Dłużej nie bo pewnie bym tęsknila, ale czasem bym odpoczela bo jesteśmy ciągle razem. Teraz jeszcze jak ma ospe to nawet do sklepu nie wyjde wszędzie idzie ze mną. Usypia na mnie robię jej jedzenie z nią na rękach. Uwielbiam ją, ale takie mini wakacje dobrze by nam zrobiły. Może dlatego, że nie mam męża który by się zajmował Martynka razem ze mną nie wiem.
Madika co do smoczka to pamiętam zabrałam jej w Boże Narodzenie jak miała 9 miesięcy. W sumie łatwo poszło. Chciałam uniknąć sytuacji kiedy będzie sama po niego sięgała i się upominiala, pierś odstawila też sama po roczku, ale z pampersem mamy armagedon. Najpierw udało mi się ją odpieluchowac na 2 latka, ale złapała infekcje i trzeba było wrócić do pampersa bo płakała na kibelku. Niedawno wyszliśmy z tego, ale teraz mamy ospe i krosty nawet w pipusi jej wszyly i znowu płacz przy sikaniu ale pampersa mamy tylko na noc. Od października idzie do przedszkola o boję się że nie zdążymy . Renia Martynka nie podlapala rowerka jeździ teraz ze mną na krzesełku. Od kad mam to krzesełko to sama zrezygnowałam z dalszego uczenia jej... Ale Michas super zazdroszczę =)

Sylwia co bede Ci mowic:D Swojej mamie tez predzej bym dala:D hehehe Tymbardziej ze wtedy pewnie moje 2 bratanice by pojechaly i mama by miala luzy:D Bo one tak sie z Hania bawia ze mama nie musi nic robic:D

Biedna Martynka tak ja wysypalo... Biedactwo male:( Ucaluj ja ode mnie!

Hanulina na rowerku tez nie lubi za bardzo jezdzic... Nie kreci ja to zupelnie... Moze dlatego ze my z Mezulkiem nawet rowerow nie mamy.... No jie wiem...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Madika
~Misiakowata
Mmmm Renia uwielbiam miecho z frytkami :)
Wczoraj bylismy z Matim odwiedzic pierwszy raz tate "na budowie"i kupilismy kababa na wynos :)
Ucieszyl sie.. A Mati byl w 7 niebie..
Z tata wwiercali srubki wkretarka.. Jeju jak mu dobrze szlo :)
Prawdziwy chlopak :)
Dzis wrocilam do pracy.. Potem odwiedzilam przyjaciolke i jej maluszka :)
Potem po Matiego.
Nie mam sil juz jeja :)

Kasia super ta kuchnia!!

Madika badz twarda :)
Szkoda ze ja nie moge sie odezwac za bardzo do tesciowej,wrrr
Gdyby nie to ze czasem nam pomaga jak pracujemy to bym jej wygarnela he he

Maly pomocnik tatusia Wam rosnie :D
Ale chyba wszystkie dzieci lubia pomagac w doroslych pracach :D

Fajnie ze mialas takie wyjscie samotne i ze sie udalo :D Zawsze milo popatrzec ze inne matki tez musza sie nabiegac i maja podobne problemy do naszych :D Moze to brzydko z mojej strony ale to mnie zawsze podnosi na duchu ze nie tylko ja borykam sie z danymi problemami :D hehehe

Misia Mati zaraz przestanie chorowac i bedziesz miala blizej do zlobka to bedziesz mogla powiedziec tesciowej co myslisz :D Trzymam za to kciuki!!!!

P. S. Widzialam Wasze Misiowe mieszkanko:D Ladnie wyglada:D

Dzieki :*
Madika jej maluch to prawdziwy hardcore.. Mati byl aniolkiem jednak hehe..

Co do tesciowej.. Nie zapominaj ze oboje pracujemy tez na popoludnia i weekendy.. Zlobek wtedy zamkniety :)
A w lipcu caly miesiac zamkniety.

Wiem ze malo pisze.. Czasu mi brak..

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

My z Matim od 7 na nogach.
Ogarnelam troche chate i podlogi. Teraz lezymy i ogladamy "Ewa gotuje"
Potem zrobie obiad. Dzis schabowe z ziemniakiami i mizeria.. No i na 14 do pracy..
Dobrze ze jutro niehandlowa niedziela :)

1go lipca idziemy na chrzciny :)
Nie mialam czasu chodzic za sukienka. kupilam na Born 2 be i jestem zadowolona. Trafilam :)

Wczoraj wplynela trzynastka :) /we wtorek kupie wanne i kibelek. Plytki i jeszcze troche gladzi. mam nadzieje ze starczy :)

Tak dlugo przygotowywanie scian trwa.. Wczoraj bylam troszke poszlifowac to mnie szlag trafial ze dopiero tylko tyle zrobione a P sie urlop konczy.. Ale to wszystko niestety trwa..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...