Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~Misiakowata
Madika to dobrze,ze Hanulka zdrowa.oby nic sie nie rozwinelo :)
Pewnie powinnam isc do lekarza,ale juz kij z tym.dokupilam sobie strepsils,on mi przewqznie pomaga i cos na wzmocnienie :)
Musialam isc po Matiego do zloba i wracalam tez z buta to czulam sie zle..ale potem jak wlecialam na chama z matim za reke do domu po antybiotyk,bo zapomnialam ze biore o 15 i wrocilismy na dol na plac zabaw to juz mi dobrze bylo.sloneczko bylo juz po 16 to fajnie tak..wiem ze nie powinnam podczas terapii wystawiac sie na slonce..no ale usmiech tego mojego buntownika jest wazniejszy :)
Potem w domu dal odpoczac troszke :)

U nas ciezko o prace na pierwsza zmiane.
Moja praca nie jest zla..fizycznie sie nie nadzwigam..umyslowo bardziej..minusem jedynym i najwiekszym sa przeciagi..a zmiany..
Czasem fajnie miec na popoludnie,pospac "dluzej":)

Matiego jutro nagrywaja w zlobku :)
6go mamy festyn zlobkoey..to dograja i nas rodzicow i potem bedzie pamiatkowa plyta :)

Wogole nie jest latwo o prace na jedna zmiane. Jeszcze zalezy gdzie sie szuka- w jakiej branzy.

Hanula rano miala jeszcze temperature ale pojechala z mama i jak na razie nie ma. Mam nadzieje ze po spaniu tez nie bedzie miala:D Wtedy bedzie wiadomo ze na bank bylo to na tle emocjonalnym :D

Super ze Matiego nakrecili w zlobku:D Bedziecie miec fajowa pamiatke:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Renia74
Zdrówka dla wszystkich chorowitków.
Ciąża bidulko, kiedy ty się wyśpisz ? Uważaj na siebie. Aż mnie wzdrygnęło jak przeczytałam że zasypiasz za kółkiem.
Madika może faktycznie Hania z wrażenia zagorączkowała ? A ty jak się czujesz, brzuszek pewnie już spory ?
Ja padam na ryjek i zaraz idę spać. Mężulek wreszcie zrobił ogrodzenie od strony działki mamy, Michaś nam tam nieustannie uciekał, a u nich brama wiecznie otwarta, oczko wodne itp, więc nic nie można było z nim zrobić. Teraz mam chodnik, pasek ziemi z tujami jeszcze malutkimi i siatkę. I dziś po pracy cały ten pasek przekopywałam widłami i wyciągałam zielsko, oczywiście w asyście Micha. W międzyczasie a to na rower, a to pić, a to siku, a to kolacja, dwie porcje prania, podlewanie, bo u nas uporczywie nie pada. Wreszcie po 20tej wykąpałam młodego i poszedł spać, a ja jeszcze ogarnęłam chatę i jak wspomniałam już padam. Idę się wykąpać i lulu, bo jutro na rano do robo.

No latwo nie jest bo ciagle jestem z Hanula. Ale jak idzie spac to staram sie odpoczac. Czasem sie da innym razem nie...:D

Ale ogolnie to plecy i tylek mnie bola- dobrze ze dzis do fizjo ide to mi bedzie lepiej:D

Brzuch mam duzy (chociaz inni mowia ze wcale nie). Przytylam juz 9 kg wiec coraz mi ciezej i coraz bardziej brzuch utrudnia mi zycie:D np. Ciezko mi zalozyc buty albo nie moge wszystkiego siegnac z szafek bo nie moge sie tak „przytulic” zeby reki mi starczylo:D
Ale zaczelam juz 7 miesiac wiec teraz juz z gorki:D Wczoraj bylismy u gina i Miecio jest ulozony miednicowo. Jak to lekarz powiedzial: „ Ale raczej nie powinno byc to dla Pani niespodzianka”:D
Jest podobnej budowy do Hani:D Ma duza glowe i krotkie nozki:D Ale wszystko w normie.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Ciaza3166
Ach ten Miecio:-)

Na razie jest to dalej wersja robocza...:D Ale powiem Wam ze coraz gorzej widze zeby mial inaczej na imie:D Bo ciagle cos nie pasuje Mezulkowi:D Juz mial byc Aleksander, Stanisław, Teofil i kazde z nich juz odpadlo:D heheh i za kazdym razem wracamy do Miecia chociaz Mietek i Mieczysław jakos srednio nam sie podobaja:D heheh

A moze Wy macie jakies pomysly?:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaamamussiaa

~Misiakowata
Hehe Kasia..no nie?wyjmiesz i trzymasz w szklance przy łóżku hehe
Super ciacho woww!!
Mati też ma fazę na nie nie nie..wszystko na nie..a naprawdę chce :)
Dziś jak robiłam obiad to pokazał na patelnię i powiedział "daj mi"..ale zaraz oczywiście zapomniał..wg mnie to się czaja..jak zaczną to całymi zdaniami nadawać :)

Dziękuję.Antybiotyk działa.Juz mi dużo lepiej :)
Zatoki jeszcze pobolewania..ale gardło już tak nie i ropki jest znacznie mniej :)

Cześć

Nie bardzo kumam co masz a myśli..... co trzymam w szklance i wyjmuje? Z powolnieniem ostatnio trybie :-D Nie myślałaś, żeby zrobić wymaz z gardła i krtani?
Wyobraźcie sobie, że moja teściowa ciągle narzekała, że coś ja w gardle drapie, że ciągle coś jej dokucza, ale nie do końca była pewna co jej jest, każdy myślał, że wymyśla :-D no ,ale zrobiła te wymazy 2x32zl i się okazało ze ma paciorkowca..... kilka razy była niby chora , ale tak nie do końca i leczyla się domowymi sposobami......

We wtorek Nikola była z moja mamą bo ja byłam z Adasiem na wycieczce, wróciliśmy tacy zmęczeni, że szok ;-) ale było fajnie , mamy pamiątki i kilka zdjęć, choć nie wiem czy 150 parę zdjęć można nazwać kilkoma :-)
Ja miałam przygodę, bo miałam kobiece dni i przeciekłam dosłownie, zakrywalam tyłek ciemna bluza by tak widać nie było, masakra
Znowu cieplej to na nowo chodzimy w dzień bez pampersa, jakie było moje zdziwienie i szok jak dwa dni temu Nikola mi nocnik przynosi z siusiu, wyobrażacie sobie jaka ja byłam dumna i szczęśliwa? We wtorek zaczynamy terapię z Adasiem w poradni..... jestem ciekawa jak to pójdzie

Odnośnik do komentarza

~kasiaamamussiaa
~Misiakowata
Hehe Kasia..no nie?wyjmiesz i trzymasz w szklance przy łóżku hehe
Super ciacho woww!!
Mati też ma fazę na nie nie nie..wszystko na nie..a naprawdę chce :)
Dziś jak robiłam obiad to pokazał na patelnię i powiedział "daj mi"..ale zaraz oczywiście zapomniał..wg mnie to się czaja..jak zaczną to całymi zdaniami nadawać :)

Dziękuję.Antybiotyk działa.Juz mi dużo lepiej :)
Zatoki jeszcze pobolewania..ale gardło już tak nie i ropki jest znacznie mniej :)

Cześć

Nie bardzo kumam co masz a myśli..... co trzymam w szklance i wyjmuje? Z powolnieniem ostatnio trybie :-D Nie myślałaś, żeby zrobić wymaz z gardła i krtani?
Wyobraźcie sobie, że moja teściowa ciągle narzekała, że coś ja w gardle drapie, że ciągle coś jej dokucza, ale nie do końca była pewna co jej jest, każdy myślał, że wymyśla :-D no ,ale zrobiła te wymazy 2x32zl i się okazało ze ma paciorkowca..... kilka razy była niby chora , ale tak nie do końca i leczyla się domowymi sposobami......

We wtorek Nikola była z moja mamą bo ja byłam z Adasiem na wycieczce, wróciliśmy tacy zmęczeni, że szok ;-) ale było fajnie , mamy pamiątki i kilka zdjęć, choć nie wiem czy 150 parę zdjęć można nazwać kilkoma :-)
Ja miałam przygodę, bo miałam kobiece dni i przeciekłam dosłownie, zakrywalam tyłek ciemna bluza by tak widać nie było, masakra
Znowu cieplej to na nowo chodzimy w dzień bez pampersa, jakie było moje zdziwienie i szok jak dwa dni temu Nikola mi nocnik przynosi z siusiu, wyobrażacie sobie jaka ja byłam dumna i szczęśliwa? We wtorek zaczynamy terapię z Adasiem w poradni..... jestem ciekawa jak to pójdzie

Kasia Misiakowatej chodzilo o sztuczna szczeke w szklance przy lozku :D hehehe

No to duma Cie rozpierala jak Nikola sama siusiu zrobila i pokazala :D Hanula zawsze wola zeby ja wysadzic.
Ale masz juz DOROSLA core:D

Super ze wycieczka sie udala:D Adas na pewno szczesliwy ze mogl pojechac z Toba:D

Ciekawa jestesm jakie bedziesz miala wrazenie po tej terapii:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lili jka

Madika
~Ciaza3166
Ach ten Miecio:-)

Na razie jest to dalej wersja robocza...:D Ale powiem Wam ze coraz gorzej widze zeby mial inaczej na imie:D Bo ciagle cos nie pasuje Mezulkowi:D Juz mial byc Aleksander, Stanisław, Teofil i kazde z nich juz odpadlo:D heheh i za kazdym razem wracamy do Miecia chociaz Mietek i Mieczysław jakos srednio nam sie podobaja:D heheh

A moze Wy macie jakies pomysly?:D


U nas podobny problem :/ chodzi mi jedno imię po głowie, które też odpowiada mężowi. Niestety jest teraz bardzo popularne i to nam już średnio pasuje...
że Groszka będzie Anią dowiedziałam się rodząc, więc Fasolin ma czas ;)
Odnośnik do komentarza

~Lili jka
Madika
~Ciaza3166
Ach ten Miecio:-)

Na razie jest to dalej wersja robocza...:D Ale powiem Wam ze coraz gorzej widze zeby mial inaczej na imie:D Bo ciagle cos nie pasuje Mezulkowi:D Juz mial byc Aleksander, Stanisław, Teofil i kazde z nich juz odpadlo:D heheh i za kazdym razem wracamy do Miecia chociaz Mietek i Mieczysław jakos srednio nam sie podobaja:D heheh

A moze Wy macie jakies pomysly?:D


U nas podobny problem :/ chodzi mi jedno imię po głowie, które też odpowiada mężowi. Niestety jest teraz bardzo popularne i to nam już średnio pasuje...
że Groszka będzie Anią dowiedziałam się rodząc, więc Fasolin ma czas ;)

A jakie imie chodzi Ci po glowie? :D

Ja powiedzialam ze musimy wczesniej juz ustalic zeby bylo juz wiadomo przed porodem kto sie urodzi:D Ale takie samo postanowienie mialam przy Hani:D

Ale Groszka to tak slodko brzmialo ze az zal bylo zmienic na Ani :D hehehe

Renia ale Józef to juz nie berzmi tak dobrze jak przy tamtym zapisie :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Renia74
A tak poważnie to nie jest łatwo wybrać człowiekowi imię i nie móc go zapytać czy mu się podoba :)

Ja np czuje ktore imie mu sie nie podoba. To samo mialam przy Hani:D Miala miec na pierwsze Emma a na 2 Hania ale czulam ze to nie jest odpowiednie dla niej... I jak zaczelam mowic Hania do niej to jakos nam obu bylo lepiej:D

Najgorsze jest to ze Hanula wie gdzie jest Miecio i boje sie ze to bedzie najgorzej zmienic:D hehehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaamamussiaa

Peonia
Moje dziecko wciąż pyta "kto to" i "co to" z tak zabawnym zaśpiewem, że nas bawi :-))

Misia
Dylematy pracującej mamy :-)) przy maluszku mało czasu na wszystko, mniejszy etat wygodniejszy, sama zastanawiałam się nad obniżeniem, ale przy 7/8 etatu już tracę kilkaset złotych, a ci dopiero na 3/4, więc niestety odpuściłam:-(( zawsze coś za coś...

KasiaMamusia
Ale z Adasia pomocnik. :-)) jakie niebieskie to ciastko, prawdziwa smerfetka. Skąd ta niebieska galaretka?

Renia
Zawsze miałam słabe zęby, ale teraz masakra. Niestety jeśli nie uzupełnia się ubytków w zębach to inne lecą bo są hardziej eksploatowane, a kilka lat chodziłam bez jednej z szóstek. Poprzednie dwa implanty zrobił mi po 4,5 tys, dobrze, że to dwuetapowo i jakby takie raty bo za implant połowa i teraz przy wkręcaniu koron druga. Ale i tak bardzo kosztowne, choć to i tak bardzo dobra cena, dla stałych klientów. Cała rodzina u niego się leczy, mąż też robił jeden implant i już kilka lat jest ok.

Dostępne w intermarche , są różne nawet fioletowe, coca cola, bursztyn, raz kupiliśmy kilka smaków to zrobiliśmy tecze ;-) wiem, że to nie zdrowo ale ślicznie wyglądało :-)

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaamamussiaa

Madika
KasiaMamusia
Cześć
Jednak zrobiliśmy z Adasiem "Smerfetke " ;-) polecamy bardzo :-)

Oooo ladnie wyglada:D Na biszkopcie czy na herbatnikach jest robione?

I jaka galaretke dalas ze serek i galaretka jest niebieska?:D

Na herbatnikach ;-) naprawdę bardzo dobre ciasto :-)

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaamamussiaa

Madika
Ciaza ja Cie podziwiam... Ja sama nie wiem skad Ty bierzesz energie do zycia:D

Ja tej nocy kiepsko spalam bo Hanul z nami i jeszcze ciagle sie budzilam i nasluchiwalam czy kataru nie dostala albo cos innego.

W dzien spala tylko 1h (jak zawsze w 1 dniu choroby) wiec zanim zjadlam i ogarnelam to nawet nie mialam momentu zeby polozyc sie spac.
A teraz od godziny przysypiam i nie moge sie ogarnac.

Wiec dla mnie jestes mistrzem swiata z czerpania energii ze slonca :D Albo moze raczej z deszczu i mgly bo to UK:D heheh

Żoo od kilku wieczorow czytam ksiazke o tym jak rozmawiac z maluchem. I powiem Ci ze zaczelam stosowac sie do metod i widze ze skutkuja jakos:D Wsumie sa bardzo proste ale trzeba sie naglowkowac jak mowic :D
Bardzo dziekuje za polecenie tej ksiazki!!!!:D Dziewczyny tez radze Wam sie w nie zaopatrzyc:D

Sama się dziwię jak ciąża sobie radzi ze spaniem ;-)

Nawet nie miałam pojęcia o takiej książce, i już oglądałam i mam ja ochotę zamówić.....

Dzisiaj mieliśmy deszcz i jest lekko chłodno, siedzę pod stodoła pije 3 kawę i sobie czytam co u was....;-)

We wtorek mamy pierwsza terapię w poradni potem mam zebranie ostatnie u Adasia, znowu moja mama mi się przyda, już mężowi zapowiedziałam :-D bo zawsze jest zdania , że przyjechał "zbytek konieczny ":-D

Odnośnik do komentarza

Córkę chciałam nazwać Róża ale mąż się niestety nie zgodził się. Twierdził że jak nie będzie ładna to jej tym imieniem zrobimy krzywdę.
I potem już nie miałam pomysłu który mąż by zaakceptował i to on wybrał imię. Do teraz mi ono nie leży, a poza tym niesie w sobie jakąś cechę trudności w charakterze, może to głupio brzmi, ale każda Maja jaką spotykam to z reguły bardzo jest charakterna :-))

A córka jest bardzo ładna, ma blond wijące się włosy, mleczna cera, wielkie niebieskie oczy i malinowe usta jak wykrojone od szablonu... Ojciec nie trafił... A ona ma do niego żal, bo Róża jej się bardzo podoba... :-((

Madika
Mnie się zawsze podobały stare polskie imiona. U mnie Antoni i Ignacy, podoba mi sie Teodor...
Ale już go nie urodzę:-)) ni chyba, że na geriatrii....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

~kasiaamamussiaa
Madika
Ciaza ja Cie podziwiam... Ja sama nie wiem skad Ty bierzesz energie do zycia:D

Ja tej nocy kiepsko spalam bo Hanul z nami i jeszcze ciagle sie budzilam i nasluchiwalam czy kataru nie dostala albo cos innego.

W dzien spala tylko 1h (jak zawsze w 1 dniu choroby) wiec zanim zjadlam i ogarnelam to nawet nie mialam momentu zeby polozyc sie spac.
A teraz od godziny przysypiam i nie moge sie ogarnac.

Wiec dla mnie jestes mistrzem swiata z czerpania energii ze slonca :D Albo moze raczej z deszczu i mgly bo to UK:D heheh

Żoo od kilku wieczorow czytam ksiazke o tym jak rozmawiac z maluchem. I powiem Ci ze zaczelam stosowac sie do metod i widze ze skutkuja jakos:D Wsumie sa bardzo proste ale trzeba sie naglowkowac jak mowic :D
Bardzo dziekuje za polecenie tej ksiazki!!!!:D Dziewczyny tez radze Wam sie w nie zaopatrzyc:D

Sama się dziwię jak ciąża sobie radzi ze spaniem ;-)

Nawet nie miałam pojęcia o takiej książce, i już oglądałam i mam ja ochotę zamówić.....

Dzisiaj mieliśmy deszcz i jest lekko chłodno, siedzę pod stodoła pije 3 kawę i sobie czytam co u was....;-)

We wtorek mamy pierwsza terapię w poradni potem mam zebranie ostatnie u Adasia, znowu moja mama mi się przyda, już mężowi zapowiedziałam :-D bo zawsze jest zdania , że przyjechał "zbytek konieczny ":-D

Kasia ja zamowilam od razu 3 ksiazki:D Jk rozmawiac z maluchem(taka rozowa) jak rozmawiac zeby dzieci nas sluchaly (taka niebieska) i jak wychowac rodzenstwo (taka zielona- Żoo tez j polecala). I jest genialna czyta sie ja zapartym tchem (mowie na razie o malychu) i jest to zadziwiajace ze wszyscy rodzice na calym swiecie robia te samebledy :D hehehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Córkę chciałam nazwać Róża ale mąż się niestety nie zgodził się. Twierdził że jak nie będzie ładna to jej tym imieniem zrobimy krzywdę.
I potem już nie miałam pomysłu który mąż by zaakceptował i to on wybrał imię. Do teraz mi ono nie leży, a poza tym niesie w sobie jakąś cechę trudności w charakterze, może to głupio brzmi, ale każda Maja jaką spotykam to z reguły bardzo jest charakterna :-))

A córka jest bardzo ładna, ma blond wijące się włosy, mleczna cera, wielkie niebieskie oczy i malinowe usta jak wykrojone od szablonu... Ojciec nie trafił... A ona ma do niego żal, bo Róża jej się bardzo podoba... :-((

Madika
Mnie się zawsze podobały stare polskie imiona. U mnie Antoni i Ignacy, podoba mi sie Teodor...
Ale już go nie urodzę:-)) ni chyba, że na geriatrii....

I potwierdza sie moja teoria ze matczyne serce dobrze wie jakie imie pasuje do malej istotki :D Jak zwykle mama miala racje:D hehehe

Nam sie Teodor podoba ale jak poczytalm o tym imieniu to wolalam Teofil:D No ale tez odpadlo:D U nas jest dzielnica Teofilow wogole i tez moze tak dziwnie :D

I ciagle wracamy do Miecia:D hehehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...