Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiakowata

Madika powoli nazbierasz sobie akcesoria do kuchni ;)
My mieszkamy z Pawlem 3 lata ze soba i mamy co trzeba :)
Plus talerzyki od Ciebie hehe :)
Nie mamy moze takich samych talerzy obiadowych itp..ale cale zycie przed soba..zdazymy :))

Dywanik powiadasz :))

Odnośnik do komentarza

~Anna13
A misiakowata i renia was szczegolnie pizdrawiam jakos we dwie utkwily mi wasze ciaze matiego urodzilas chyba kilka dni przede mna ja urodzilam 26 marca w wielka spbote bylam chyba ostatnia marcowka

Cześć
Przykro mi cię rozczarować, ale ostatnią marcóweczką jest Nikola ;-)

Dużo zdrówka wszystkim ;)
Olija tylko 2 m-ce ci zostały jak to zleciało :)

Jakieś 2h temu: Adasiu tata śpi mama śpi siostra śpi, pilnuj pokoju i kuchni :D
Po 1h :Mama obudź się już mi się nie chce pilnować pokoju i kuchni :D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

~Madikaa
żoo
Madika
No niestety to standard na końcówce budowy. Ja miałam takiego wkur... , że tylko chciałam aby wszyscy już sobie poszli. Przy okazji wiele niedoróbek odpuściłam byle się tylko to skończyło.

Żoo masz racje ze im dalej w las tym czlowiek obojetnieje i chce jak najszybciej skonczyc:D

Sluchajcie lipa wyszla jeszcze lepsza:D Pracownik tego stolarza pofrezowal forniry zamiast po lewej to po prawej stronie. Wiec czesci mebli nie bedziemy miec w kuchni. Ale spiol sie na tyle ze poskrecal wszystko oprocz kominow i polozyl nam tymczasowy blat.

W ten weekend latamy jak opetani i tesciowa siedzi cale dnie prawie z Hanula. Jutro zaczynam ogarniac kuchnie juz. Wlacze zmywarke i umyje lodowke octem zeby przestala smierdziec (mam nadzieje:D heheh ).
Kuzwa tyle kasy na te rozne rzeczy schodzi... My z rodzicami mieszkalismy 7 lat wiec tak na prawde to nic swojego nie mielismy... wiec kazda pierdole musielismy kupowac. Zalamuje mnie to... a wiem ze i tak wszystkiego nie mamy co powinnismy :D

Kiedyś perfekcyjna pani domu polecała by lodówka nie śmierdziała boki natrzeć cytryną, potem jednym ruchem ściereczką z wodą przemyć :)
Jeszcze nie stosowałam, bo jeszcze nigdy lodówki nie myłam tak by wyłączyć, zawsze na włączonej myje etapami półka po półce szuflada po szufladzie ;)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Kasia
Nie wiem co to jest krafmage, ale powodzenia :)

Misia
Fajnie że kupiłaś sobie takie tanie spodnie. Ja teraz byłam chora i nie ruszałam się na żadne zakupy niestety, do tego znowu jest zima :( Jak się ociepli to może uda mi się coś dla siebie kupić. W dodatku nie ćwiczyłam ostatnie dni, bo z gorączką i kaszlem nie miałam siły na to. Teraz już lepiej się czuję więc zacznę znowu ćwiczenia. Przydałby się stepter i mata.

Odnośnik do komentarza

~Madikaa
Peonia
Nati
Gratulacje! Super że pomimo komplikacji sprawnie i szybko. Słodka kruszynka:-))

Madika
Pewnie jesteś już zmęczona, ale może daj sobie na luz, niestety opóźnienia to nieodłączna sprawa każdego remontu czy wykończeniówki. Trzeba sobie wpisać to w bilans. Szkoda nerwów, dbaj o brzusio :-))

My w drodze kilkudniowego urlopu. Dzieci w domu z przyjaciółką. Ciekawe jak nas jutro młody przywita. Podobno nie marudził, więc może skończy się tylko na obrazie majestatu albo przedłużonym wiszeniu na matce...

Peonia a jak tam wyjazd sie udal? Wypoczeliscie?

A jak dzieciaki? Nie pytaly sie dlaczego juz wrociliscie :D hehehe

A my dzis kupilismy dywan do salonu.... Ale dziewczyny jaki jest cudowny w dotyku... Taki mieciusi... Nooo nic tylko trzeba go wyprobowac szybko na przytulasy z Mezulkiem :D hehehe Juz sie oboje nie mozemy doczekac :Dheheheh

hehe, taki dywanik mieciutki? tylko Haulę do dziadków wyekspediuj na jakąś chwilke :))

Urlop super,odpoczełam, najeździłam się, dobrego wina napiłam, super jedzenia najadłam... no u nas dywanik wciąż był w ruchu :))) no bo chwila wolnego dobrze robi i na to :))
do całości atrakcji fajne towarzystwo, grupa 17 osób, ale tak na bardziej trzymalismy sie w cztery pary, nawet jakies babki sie na nas nafochowały, że zostały zaniedbane :))) no ale dobralismy sie tak jakoś mentalnie, inni byli czasem z innej bajki, a jak chcesz sie poczuć swobodnie, to raczej w dopasowanym towarzystwie. zwłaszcza jedno apres ski będzie pamietne....

dzieci zadowolone, młody także :)) starszaki pytały o razu, czy w przyszłym roku tez z ciocią zostaną, z babcia nie bardzo chcą :)))
młody ucieszył sie na nasz widok, ale zadawał sie nie zauważac za bardzo braku mamy, co prawdo w kryzysach nawoływał mamę, ale podobnież łatwo było odwrócić jego uwagę. no w końcu był we własnym domu, z rodzeństwem i ukochaną ciocia, która u nas jest prawie codziennie, nieraz go kąpie czy przebiera, więc jest z nią bardzo związany.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Renia74
Kasia
Nie wiem co to jest krafmage, ale powodzenia :)

Misia
Fajnie że kupiłaś sobie takie tanie spodnie. Ja teraz byłam chora i nie ruszałam się na żadne zakupy niestety, do tego znowu jest zima :( Jak się ociepli to może uda mi się coś dla siebie kupić. W dodatku nie ćwiczyłam ostatnie dni, bo z gorączką i kaszlem nie miałam siły na to. Teraz już lepiej się czuję więc zacznę znowu ćwiczenia. Przydałby się stepter i mata.

Renia, znów Cie choróbsko dopadło?? Oj, niedobrze.... Zdrówka !!!

mnie przeraża to zimnica o tej porze roku, masakra....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Renia ojojoj zdrówka dla Ciebie :*
Peoniu noooo miło poczytać,jak odpoczęłaś:) Dzieci przy tym szczęśliwe z ciocią to super :)

no zimnica okruuutna..
My z P wczoraj sprzedalismy Matiego babci,a sami udalismy się na randkę do kina :)
w dwie strony tak się zdażyło,że szlismy z buta i jejuuu...strasznie mrozny wiatr..ja tam się ubrałam w miarę,ale P zapomniał szalika i zmarzł..ech oby nie wyszło nam to bokiem hehe
no ale cóż..wyprawa udana..film fajny (Pitbull ostatni pies,polecam :)).Wracając zakupki w Lidlu i do domku..w domku dziecko wykąpał P,ja naszykowałam resztę..dziecko usnęło,a my dalszy ciag randki :))
ech fajnie było tak pobyc we dwoje :D
dziś musiał iśc do pracy na 14,to tak mi smutnawo było..
no ale Mati dostarczył mi atrakcji..jak poszłam do wc,to on wlazł na narożnik,biegał i zaliczył lot na podłogę..tylko huk usłyszałam..na szczęście nic sie nie stało..
lekki guz z tyłu główki i chyba w końcu zapamieta,bo juz do konca dnia tam nie wchodził,a jak pytałam gdzie go bolalo po BAM w kuchni,pokazywał łapkami na głowke..
no oby obyyyy go to nauczyło już..
barykady z poduch i ławy przestały działać na mojego akrobate..

Miłego wieczorku :)

Odnośnik do komentarza

No taka grypa nas dopadła, mnie i męża, razem leżeliśmy z gorączką. Moja mama nas chyba zaraziła. Już prawie dobrze.
Misia
Biedny Mati. Oby już tak nie skakał. Mój misiulek też zaliczył ostatnio. Biegał i się potknął i zderzył twarzą z naszym łóżkiem. Buzia pełna krwi, płacz... Na szczęście tylko warga rozcięta... Już się goi.

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
Renia74
Dziewczyny
Jestem załamana moim wyglądem. Minęły dwa lata od ciąży a ja wyglądam jakbym nadal w niej była :( to nie są kg po ciąży, od powrotu do pracy przytyłam 5 kg, obwód brzucha mam większy niż bioder :(
Od dziś biorę się za ćwiczenia i dietę mż.
Kto będzie mnie codziennie kopał w zadek jak będę szukała wymówek???

Daje ci kopa :D

Wysłałam dziś zgłoszenie na krafmage bo od kwietnia rusza w Pile, i jak dostane wiadomość co i jak dalej to chce się zapytać czy Adaś będzie mógł ze mną jeździć ;) i czy finansowo będzie ok....?

Kasia super pomysl:D Ja co prawda jakos nie widze siebie na kraftmadze no ale zycze zebys sie odnalazla na tej dziwnej sztuce walki :D

A Adas spedzi z Toba troche wiecej czasu ale w taki inny sposob:D

Trzymam kciuki zeby sie udalo!:D

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Madika..dlatego nie zatrudnia sie znajomych ;) bo glupio potem co powiedziec..
A jakie metle mial zrobic?
Pociesz sie tym ze ja wprowadze sie z pokojowych mebli tylko z szafa i komoda kupiona na olx :)
Swieta juz niedlugo :)
Odpocznij troche :))
Kasiamamusia super ze Adasiowi lepiej :)

U nas ok.Matiego jeszcze do srody potrzymamy w domu a w czwartek do zlobka ;)

Matko ale bym sie kimla..ale sama z Matim jestem..a on wspina sie na meble albo rysuje plytki jak go na dluzej z oka spuszcze hehe
Jutro mam na rano..a wieczorkiem idziemy z P na randke do kina :)
Babcia zalatwiona :) co prawda po filmie od razu do domu..ale zawsze to jakies wyjscie :)

Renia kupilam w Pepco ostatnio jeansy z tymi szarpanymi dziurami i sa mega ;))
A tylko 49.99 zl ;) iii rozmiar mniejszy :))
I bluzke za 7 zloty hahaha

Nie wiem czy pisalam Wam ale w czwartek przyjechal do nas stolarz i przeprosil ale pracownik mu nawalil i plyty pofrezowal po prawej zamist po lewej stronie. I musial wszystkie elementy wywalic i zamowic nowe forniry.

Ogolnie meble mamy prawie biale:D i pare szafek w pobielonym drewnie.

Jak tam randka sie udala? Mam nadzieje ze bylo super:D A byliscie na filmie czy w kinie?:D hehehe

Ooooo sluchajcie kupilismy taki zajeb*sty dywan. Taki milusi mieciusi i wogole:D I kuzwa musimy go oddac bo dziad jest taki sliski ze w skarpetkach mozna jezdzic na nim jak po lodzie:(

W srode zaczynam tak na maxa sie przeprowadzac:D Juz umylam 6 szuflad (wiecej nie moglam bo jeszcze jakies rzeczy w nich mieli robic) i wlaczylam zmywarke juz ze 3 razy :D I o dzieo nic nie cieklo:D bo czego nie podlaczal Mezulek to wszedzie gdzies potem kombinowal i dokrecal i uszczelki zmienial :D hehehe

Szkoda tylko ze nie bede miala szafki wiszacej na razie bo bede musiala znalesc jakies miejsce na kubki i inne szklanki.

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Madika powoli nazbierasz sobie akcesoria do kuchni ;)
My mieszkamy z Pawlem 3 lata ze soba i mamy co trzeba :)
Plus talerzyki od Ciebie hehe :)
Nie mamy moze takich samych talerzy obiadowych itp..ale cale zycie przed soba..zdazymy :))

Dywanik powiadasz :))

No Misia zawsze to cos:D heheh Ciesze sie ze sa talerzyki z Wami:D Mam nadzieje ze dzieki temu troche Madikowej rodzinki bedziecie mogli miec ze soba:D

A z tym zbieraniem to masz racje:D Ale najbardziej frustrujace jest dla mnie to ze czegos urzywalam a teraz nie bede tego miala :D heheh To taka kwestia przyzwyczajenia:D

Ale powiem Wam ze nie moge sie doczekac bo dzis mnie tak mama wkurzyla ze szok. Ja nic nie mowilam ale ona dostala jakiegos potoku slow... Skwitowalam to tak ze niedlugo juz jie bedzie juz musiala sie tak spinac.
No to jeszcze bardziej sie nakrecila i powiedziala mi ze moja mama zostanie do konca mojego zycia chociaz moge nie chciec z nia utrzymywac kontaktu :D

Ona chyba jest rozchwiana emocjonalnie (chociaz to okreslenie nie jest najlepszym okresleniem) w zwiazku z nasza wyprowadzka.

Sorry ze tak pisze ale nie mam komu sie wygadac :D

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
~Anna13
A misiakowata i renia was szczegolnie pizdrawiam jakos we dwie utkwily mi wasze ciaze matiego urodzilas chyba kilka dni przede mna ja urodzilam 26 marca w wielka spbote bylam chyba ostatnia marcowka

Cześć
Przykro mi cię rozczarować, ale ostatnią marcóweczką jest Nikola ;-)

Dużo zdrówka wszystkim ;)
Olija tylko 2 m-ce ci zostały jak to zleciało :)

Jakieś 2h temu: Adasiu tata śpi mama śpi siostra śpi, pilnuj pokoju i kuchni :D
Po 1h :Mama obudź się już mi się nie chce pilnować pokoju i kuchni :D

Hehehe:D Jaki wytrzymaly ten Adas:D Cala godzine pilnowal pokoju i kuchni :D hehehe

A ostatnim Marcoweczkowym dzieciem jest Jasiek Rednails:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
~Madikaa
żoo
Madika
No niestety to standard na końcówce budowy. Ja miałam takiego wkur... , że tylko chciałam aby wszyscy już sobie poszli. Przy okazji wiele niedoróbek odpuściłam byle się tylko to skończyło.

Żoo masz racje ze im dalej w las tym czlowiek obojetnieje i chce jak najszybciej skonczyc:D

Sluchajcie lipa wyszla jeszcze lepsza:D Pracownik tego stolarza pofrezowal forniry zamiast po lewej to po prawej stronie. Wiec czesci mebli nie bedziemy miec w kuchni. Ale spiol sie na tyle ze poskrecal wszystko oprocz kominow i polozyl nam tymczasowy blat.

W ten weekend latamy jak opetani i tesciowa siedzi cale dnie prawie z Hanula. Jutro zaczynam ogarniac kuchnie juz. Wlacze zmywarke i umyje lodowke octem zeby przestala smierdziec (mam nadzieje:D heheh ).
Kuzwa tyle kasy na te rozne rzeczy schodzi... My z rodzicami mieszkalismy 7 lat wiec tak na prawde to nic swojego nie mielismy... wiec kazda pierdole musielismy kupowac. Zalamuje mnie to... a wiem ze i tak wszystkiego nie mamy co powinnismy :D

Kiedyś perfekcyjna pani domu polecała by lodówka nie śmierdziała boki natrzeć cytryną, potem jednym ruchem ściereczką z wodą przemyć :)
Jeszcze nie stosowałam, bo jeszcze nigdy lodówki nie myłam tak by wyłączyć, zawsze na włączonej myje etapami półka po półce szuflada po szufladzie ;)

Umyslam ja woda z octem i zostawilam na cala noc otwarta i dzis juz nie pachniala octem :D Ani nie smierdziala octem :D W czwartek ja podlacze i w piatek wloze rzeczy do zamrazarki :D

Ale obiecalam sobie ze nie bede robila w zamrazarce takiego sajgonu jak moja mama:D Obym tylko slowa dotrzymala :D hehehe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Renia74
Madika
Szybko wypełnisz szuflady akcesoriami "pod rękę", choć faktycznie mnóstwo kasy takie pierdoły pochłaniają.
Wygibasy na dywanie powiadasz ?:)))

Oczywiscie ze na dywanie bo w sypialni nie mozemy :D Hanulina jest jak radar :D Jak rodzice usiluja cokolwiek to ona sie budzi :D hehehe

Renia mam nadzieje ze juz lepiej sie czujecie z mezem. Trzymam kciuki mocno zeby Michas sie jeszcze nie zarazil.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
~Madikaa
Peonia
Nati
Gratulacje! Super że pomimo komplikacji sprawnie i szybko. Słodka kruszynka:-))

Madika
Pewnie jesteś już zmęczona, ale może daj sobie na luz, niestety opóźnienia to nieodłączna sprawa każdego remontu czy wykończeniówki. Trzeba sobie wpisać to w bilans. Szkoda nerwów, dbaj o brzusio :-))

My w drodze kilkudniowego urlopu. Dzieci w domu z przyjaciółką. Ciekawe jak nas jutro młody przywita. Podobno nie marudził, więc może skończy się tylko na obrazie majestatu albo przedłużonym wiszeniu na matce...

Peonia a jak tam wyjazd sie udal? Wypoczeliscie?

A jak dzieciaki? Nie pytaly sie dlaczego juz wrociliscie :D hehehe

A my dzis kupilismy dywan do salonu.... Ale dziewczyny jaki jest cudowny w dotyku... Taki mieciusi... Nooo nic tylko trzeba go wyprobowac szybko na przytulasy z Mezulkiem :D hehehe Juz sie oboje nie mozemy doczekac :Dheheheh

hehe, taki dywanik mieciutki? tylko Haulę do dziadków wyekspediuj na jakąś chwilke :))

Urlop super,odpoczełam, najeździłam się, dobrego wina napiłam, super jedzenia najadłam... no u nas dywanik wciąż był w ruchu :))) no bo chwila wolnego dobrze robi i na to :))
do całości atrakcji fajne towarzystwo, grupa 17 osób, ale tak na bardziej trzymalismy sie w cztery pary, nawet jakies babki sie na nas nafochowały, że zostały zaniedbane :))) no ale dobralismy sie tak jakoś mentalnie, inni byli czasem z innej bajki, a jak chcesz sie poczuć swobodnie, to raczej w dopasowanym towarzystwie. zwłaszcza jedno apres ski będzie pamietne....

dzieci zadowolone, młody także :)) starszaki pytały o razu, czy w przyszłym roku tez z ciocią zostaną, z babcia nie bardzo chcą :)))
młody ucieszył sie na nasz widok, ale zadawał sie nie zauważac za bardzo braku mamy, co prawdo w kryzysach nawoływał mamę, ale podobnież łatwo było odwrócić jego uwagę. no w końcu był we własnym domu, z rodzeństwem i ukochaną ciocia, która u nas jest prawie codziennie, nieraz go kąpie czy przebiera, więc jest z nią bardzo związany.

Oooo no to ekstra!!!! Najwazniejsze ze udalo sie odpoczac i pobawic:D Bo potrzebny jest taki reset :D

Super ze macie taka ciocie ktora jest zwiazana z dziecmi:D

Bardzo sie ciesze ze tak odpoczelas:D Oby kazda z nas mogla tak odpoczac bez myslenia co dzieci robia albo co trzeba dla dzieci srobic :D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Witam Was w pierwszy dzień wiosny :)

Madika hehe..dla mamy to przezycie jednak.Wy sie wyprowadzacie..potem oni do nowego domu.sporo zmian.

Renia dobrze ze sie mały nie zarazil od Was a Wam lepiej :)

Dzis po pracy idziemy z P i Matim zamowic tort na niedziele ;)
Przy okazji kupic jeszcze pare rzeczy do imprezki.
Trzymajcie kciuki zeby sie Mati w zlobku nie zarazil i byl zdrow na niedziele..wtedy przyjdzie chrzestna z maluszkiem przeslodkim i jestem ciekawa reakcji Matiego na takiego 6tygodniowego okruszka :)))
Ok?trzymajcie mocno :)

Kalae co u Was?

Odnośnik do komentarza

Renia74
Madika
Dzięki. My już oboje ok, tylko resztki kaszlu czasem, Michaś też ok, chyba się nie zaraził.
Kupiłam sobie dzisiaj siemię mielone i robię sobie kisielek i piję to pół godziny przed posiłkiem. Jakieś doświadczenia w tym temacie?

Bardzo dobrze i lagodzaco dziala na uklad trawienny. Szczegolnie na przelyk i zoladek. A oprocz tego poprawia perystaltyke.
Ja polecam Wam goraco ten chleb z ziarnami ktory pieklam. On tez super dzialal- a przy tym nic nie trzeba bylo robic calosc jakies 10 min zajmowala.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
Witam Was w pierwszy dzień wiosny :)

Madika hehe..dla mamy to przezycie jednak.Wy sie wyprowadzacie..potem oni do nowego domu.sporo zmian.

Renia dobrze ze sie mały nie zarazil od Was a Wam lepiej :)

Dzis po pracy idziemy z P i Matim zamowic tort na niedziele ;)
Przy okazji kupic jeszcze pare rzeczy do imprezki.
Trzymajcie kciuki zeby sie Mati w zlobku nie zarazil i byl zdrow na niedziele..wtedy przyjdzie chrzestna z maluszkiem przeslodkim i jestem ciekawa reakcji Matiego na takiego 6tygodniowego okruszka :)))
Ok?trzymajcie mocno :)

Kalae co u Was?

Ooooo matko to dzisiaj????? Jezu juz 21 marca???? Jezu a za oknem nic tego nie przypomina :D hehehe
Ja chce juz cienkie kurtki!!!!! Chce schowac kozaki bo stopy mi kapcanieja powoli i chyba latem bede wygladac jak frodo :D Bede chodzic w wielkich rozklapcialych meskich klapkach :D Jak bedzie to tak sexi wygladac jak mysle to bede Wam wysylac zdjecia :D hehehhe

Misia trzymam mocno kciuki zeby mati juz Wam nie chorowal w tym roku!!!! Imprezka musi sie udac:D Wkoncu 2 urodziny sa raz w zyciu:D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...