Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiakowata

Kalae rodziny na f3 f4 tez kieruje.Tu nie ma potrzeby bo ewidentna nt.Zobaczymu.usg mialam robione na poczatku leczenia i zmian nie bylo.Jesli bede sie gorzej czula to pojade gdzies dalej.Poki co mam inne sprawy na glowie.Rodzinny bedzie leczyl mnie identycznie jak moj endo prywatnie.Po co wiec mam placic jak moge za darmo.

Nessq a to Mati tez taki narcyz hehe..od dawna dawal glona w lustereczku z maty..a teraz stoi przed lustrem i przeprowadza powazne rozmowy haha
Oj te upadki...Mati dzis chyba z 8 razy sie uderzyl w glowe..ja nie wiem..sa dni ze nie leci do tylu..a teraz ciagle cos.

Ja jutro lece tylko po warzywa..bo miesa i ryby kupilam wczesniej.
A i do Rossmana ..jeszcze jest promo na perfumy 1+1 tansze gratis

Odnośnik do komentarza

U nas Katar małego przeszedł na mnie i męża. Czuje się jakby mnie coś zeżarło, wypluło i jeszcze raz zeżarło.
Kacperek dalej ma straszny katar, przedwczoraj spał tylko na moich rekach w nocy, nie powiem że nie chciałbym się wyspać.

U nas będzie spora wigilia, nasza trojka, rodzice moi i męża i nasze prababcie. Wszystko szykują mamy, także ja na gotowe przyjdę :) nie żeby w obecnym samopoczuciu mi to nie pasowalo...

Szał zakupow do tej pory mnie ominal, ale jutro muszę skoczyć po bebiko, obiadki, soczki. Az mnie rozrywa z radości na myśl o kolejkach.

Nesq slodkie to! Całuśny chlopak :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jo7esm9i7df8f.png
https://www.suwaczki.com/tickers/km5so7esfvb0ei1q.png

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
Kalae rodziny na f3 f4 tez kieruje.Tu nie ma potrzeby bo ewidentna nt.Zobaczymu.usg mialam robione na poczatku leczenia i zmian nie bylo.Jesli bede sie gorzej czula to pojade gdzies dalej.Poki co mam inne sprawy na glowie.Rodzinny bedzie leczyl mnie identycznie jak moj endo prywatnie.Po co wiec mam placic jak moge za darmo.

Nessq a to Mati tez taki narcyz hehe..od dawna dawal glona w lustereczku z maty..a teraz stoi przed lustrem i przeprowadza powazne rozmowy haha
Oj te upadki...Mati dzis chyba z 8 razy sie uderzyl w glowe..ja nie wiem..sa dni ze nie leci do tylu..a teraz ciagle cos.

Ja jutro lece tylko po warzywa..bo miesa i ryby kupilam wczesniej.
A i do Rossmana ..jeszcze jest promo na perfumy 1+1 tansze gratis


Co to za promocja w Rosku?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Ja do roska nawet nie startowałam dziś, nie cierpię robić zakupów jak są tłumy wszędzie. Po świętach sobie pochodzę na spokojnie, też będą wyprzedaże poświąteczne.

Michaś też tak śmiesznie tańczy jak słyszy muzykę, albo kiwa głową w takt muzyki, albo cały podskakuje, jeszcze czasem śpiewa po swojemu. Muszę nagrać jutro żeby miał pamiątkę.Tylko ciężko mi go nagrywać bo jak widzi tel to chce go koniecznie zdobyć, już się śmiałam do T żeby zamontował mi kamerkę w jakimś nudnym misiu.
Lustro też uwielbia, jest zachwycony jak może się przeglądać.

Odnośnik do komentarza

Ernesto
Ta wyglada bosko. W tym fasonie miałam na sylwestra srebrną :)
http://www.fasardi.com/pl/bordowa-sukienka-9493.html

Ta też jest fajna:
http://www.fasardi.com/pl/granatowa-sukienka-9500.html

Uuuuu Ernesto toz to chodzacy SEX :D hehe

U nas sluchajcie Hanula zaczela raczkowac :D Myslalam ze sie nie doczekam :D A tak cudnie to robi :D Zaczyna wstawac przy takich niepewnych rzeczach jak krzeselko plastikowe z IKEA dla dzieci i przy moich nogach :D Tak sie otworzyla na swiat odkad meble zmienilismy.... Jejku taka ciekawska sie zrobila :D Uwielbia sciagac recznik w kuchni z wieszaka :D hehe

Noi nie wiem co jeszcze chcialam. Tyle tylko ze zrypana jestem przed swietami i na nic nie mam czasu... jejku az szkoad bo tyle rzeczy przez to przelatuje miedzy palcami. Ale choinke dzisiaj ubralismy- ciekawe jak jutro Hanula na nia zareaguje :D A pamietam dopiero w zeszlym roku jak choinke ubieralam z mezulkiem i Hanulka... Jejku az lezka w oku mi sie kreci :D

Ide poczytac co tam sie u Was wydzialo :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaMamusia aa

Renia74
Ja do roska nawet nie startowałam dziś, nie cierpię robić zakupów jak są tłumy wszędzie. Po świętach sobie pochodzę na spokojnie, też będą wyprzedaże poświąteczne.

Michaś też tak śmiesznie tańczy jak słyszy muzykę, albo kiwa głową w takt muzyki, albo cały podskakuje, jeszcze czasem śpiewa po swojemu. Muszę nagrać jutro żeby miał pamiątkę.Tylko ciężko mi go nagrywać bo jak widzi tel to chce go koniecznie zdobyć, już się śmiałam do T żeby zamontował mi kamerkę w jakimś nudnym misiu.
Lustro też uwielbia, jest zachwycony jak może się przeglądać.

Hej

Też mam problem, aby młodą nagrać,jak widzi a chce nagrać gdy coś śmiesznego robi tak od razu zauważa i koniec już leci;)
Ostatnio chciałam ją nagrać jak chwyciła kubek termiczny i chciała z niego pić a nic nie leciało, jesu co to za rozmowę wtedy z kubkiem przeprowadzała:D

Ja nie mam czasu przedświątecznego....Nikoli już ledwo wybiły się górne jedynki idą już dwójki, starszy ciągle ten kaszel.... jeszcze nie daj Boziu święta w szpitalu będą;( no nic inhalacje nie pomagają albo działają w zwolnionym tempie....

Ja wchodzę na forum systematycznie,ale co chciałam pisać to przeglądarka się wyłączyła.....i kapitulowałam

Z dobrych wieści warzymy 8360g;)
Lilijka,Alexann i dobrze;) choć może nie raz i nie ostatni ale czasem trzeba tylko na gotowe iść:)

My tylko we czwórkę będziemy, oby tylko zdrowie dopisało, i jeśli jesteśmy razem to też bardzo ważne.....

Pecha mam na spanie , gdy młoda ładnie śpi, choć obudziła się przed 3;) na cyca a że starszemu inhalacje to trzeba nie spać,a po godzinie do wózka, konik przytulanka i buju buju i śpi, tylko czekać aż młodemu temperatura minie ...

Zabawa w lusterku jest the best:)

Strunka a może młody bardziej zazdrosny się zrobił....temu nie posłuszny?

Odnośnik do komentarza
Gość strrrunka

Kasiamamusia. Moze. Choć wczoraj rozmawiałam z koleżanką, ktora ma córkę mniej wiecej w wieku mlodego i tak samo sie zachowuje. Moze to skok rozwojowy? ;)

Kalae! Twoje życzenie odnośnie malej ilości pobudek spelnilo się! Byly tylko trzy!!!! A!!! :)

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
Kalae rodziny na f3 f4 tez kieruje.Tu nie ma potrzeby bo ewidentna nt.Zobaczymu.usg mialam robione na poczatku leczenia i zmian nie bylo.Jesli bede sie gorzej czula to pojade gdzies dalej.Poki co mam inne sprawy na glowie.Rodzinny bedzie leczyl mnie identycznie jak moj endo prywatnie.Po co wiec mam placic jak moge za darmo.

Nessq a to Mati tez taki narcyz hehe..od dawna dawal glona w lustereczku z maty..a teraz stoi przed lustrem i przeprowadza powazne rozmowy haha
Oj te upadki...Mati dzis chyba z 8 razy sie uderzyl w glowe..ja nie wiem..sa dni ze nie leci do tylu..a teraz ciagle cos.

Ja jutro lece tylko po warzywa..bo miesa i ryby kupilam wczesniej.
A i do Rossmana ..jeszcze jest promo na perfumy 1+1 tansze gratis

wydawało mi się, że pisalas że masz iść do endokrynologa na nfz i że wizytę masz w styczniu. Ale w takim razie coś mi się pomyliło.

A na marginesie, jak cię lekarz poz ma leczyć tak samo jak twój endokrynolog prywatnie to trochę bezsensu, zważywszy że z leczenia jakie oferował ci endo nie jesteś zadowolona.

Odnośnik do komentarza

~strrrunka
Kasiamamusia. Moze. Choć wczoraj rozmawiałam z koleżanką, ktora ma córkę mniej wiecej w wieku mlodego i tak samo sie zachowuje. Moze to skok rozwojowy? ;)

Kalae! Twoje życzenie odnośnie malej ilości pobudek spelnilo się! Byly tylko trzy!!!! A!!! :)

to na tą noc również życzę małej ilości pobudek :)

Odnośnik do komentarza

~kalae
~strrrunka
Kasiamamusia. Moze. Choć wczoraj rozmawiałam z koleżanką, ktora ma córkę mniej wiecej w wieku mlodego i tak samo sie zachowuje. Moze to skok rozwojowy? ;)

Kalae! Twoje życzenie odnośnie malej ilości pobudek spelnilo się! Byly tylko trzy!!!! A!!! :)

to na tą noc również życzę małej ilości pobudek :)

I znów super! Gdyby nie to , ze młody do przedszkola, to spalibyśmy co najmniej do 9.00.

Odnośnik do komentarza
Gość strrrunka

Klaudia88
Dziewczyny chcialam zlozyc Wam juz zyczenia Wesolych ,spokojnych Swiat ,spedzonych w rodzinnej atmosferze ,pierwsze swieta z dziecmi,zdrowka dla maluchow. Buziaki

Dziękujemy!

Życzę Tobie wiary, nadziei i miłości na ten czas świąt, a na Nowy Rok wielu radosnych chwil. Niech Wam się darzy i to co nierealne niech stanie się realne!

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Maly lezy mi na rece..gladzilam jego raczke i chyba usnal ;)
Narobilam zarelka,upieklam marmurka,padam :)

Ernesto fajnie,ze upolowalas cos jeszcze :)
P.mi kupil Playboy a mamie wzial Bruno banani ;)

Kalae teraz juz na marzec..nie moglam sie dodzwonic na nfz..
No tu rodzinny mi leczenie inne wprowadzil..mieszane..porozmawial..doradzil jak jesc i iakie cwiczenia by schudnac..mam nadzieje ze beda lepsze wyniki ;)

Madika brawoooo Hanula !!!

Matko jak mnie dzis kluje w piersiach. Aaaa :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jestem tylko nie ogarniam. Duzo nadrabiania nie bylo wiec jestem na bieżąco tylko nie ma jak pisac. Ostatni czas na wariackich papierach. Jak wracam z pracy Nela wola mama i juz nikogo nie chce tylko ja i np babcia ktora pół godziny wczesniej byla fajna juz jest beeeee bo mama przyszla i mama mama .... Slodkie to jest ale tez męczące. W pracy ostatnie dwa dni byly ciezkie-nie ogarnialam i bylam bardzo niezadowolona z siebie, a że mam prace z klientem to moalam wrazenie ze ludzie dookola tez niezadowoleni z tego co robie:( ehhhhhh
Nela pelza, dalej nie raczkuje, sama nie siada ale podnosi sie na klęczki i z kleczek probuje wstawać. Wchodzi juz sama na niski tapczan. I scgodzi tez:) spuszcza najpierw rece i na nich sie zsuwa. Ostrozna jest. Mniej siniakow bedzie miec :D Raczkowanie chyba ominie. Dzis poddalismy sie i przenieslismy jej lozeczko z jej pokoju do naszej sypialni-te nocne wedrowki byly koszmarne. Wcale nie powiedziane ze teraz bedzie chciala spac u siebie ale sprobujemy. Dzis zrobilam 90 uszek no i porzadki. Zakupy. Choinka. Nie moge sie doczekac kolęd. Uwielbiam spiewac. Bede spiewac Nelce i pewnie sie przy nich wzruszac. Pamietam jak w ciaxy wzruszaly mnie kolędy....

Kochane Marcowki. Milosci Wam zycze oraz malych i duzych Cudów na te Swieta. A najwieksze i tak już mamy przy sobie:*

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...