Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

u nas rehabilitant twierdzi, że dzięki aktywności dziecko, samo wychodzi z danej wady. Czyli rehabilistacja plus ruch dziecka daje pozytywny efekt. A że preferuje którąś stronę to nic.
Co do łapanie przedmiotów - dziecko zazwyczaj wybiera tą rękę, którą ma bliżej do danego przedmiotu i tą chwyta. U nas przy pełzaniu częściej odpychała się prawą nogą, a teraz pięknie raczkuje naprzemiennie.
Uważam, że takiego dziecka nie można blokować.

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Tata zasiegnijcie opini u innego rehabilitanta ;) bedzie dobrze ;)

No byli,odwiedzili i wrocili:D
Bylo super milo i dzieciaki sie do siebie oswajaly;) moj to taki dzikusek troche,ale potem nadrobil :)
Mati byl grzeczny..spowrotem jka usnal na dworcu tak spal w pociagu i cala droge do domu..obudzil sie w netto na zakupach dopiero ;) zmeczony,ale szczesliwy ze zobaczyl tate ..jeju ile glonow potem bylo ;)
P.mnie zaskoczyl..Mial tylko sypialnię posprzatac a ogarnal cala chate..po swojemu ale WOW!!
Podlogi pomyte..ale chrzest byl..hehe
Mati pierwszy raz w zzyciu tak sie zfajdal ze preszlo przez dresy na panele..jejuuuu...fuuuu..cale wczorajsze jedzenie. W kawalkach i kupa sluzu...
Cos mu nie sluzy..moze maslo..albo ktorys z warzyw.no ale jest ok.spi wiec pewnie jednorazowo :)
O kurde...ale ogarnac to to bylo wyzwanie ha ha :)

Odnośnik do komentarza

~kalae
u nas rehabilitant twierdzi, że dzięki aktywności dziecko, samo wychodzi z danej wady. Czyli rehabilistacja plus ruch dziecka daje pozytywny efekt. A że preferuje którąś stronę to nic.
Co do łapanie przedmiotów - dziecko zazwyczaj wybiera tą rękę, którą ma bliżej do danego przedmiotu i tą chwyta. U nas przy pełzaniu częściej odpychała się prawą nogą, a teraz pięknie raczkuje naprzemiennie.
Uważam, że takiego dziecka nie można blokować.

Zgadzam sie z Kalae i tak samo bym to skonsultowala z kims jeszcze. Tosia jest tego najlepszym dowodem ze nie zawsze trzeba ufac rehabilitantowi w 100% :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

~Misiakowata
Tata zasiegnijcie opini u innego rehabilitanta ;) bedzie dobrze ;)

No byli,odwiedzili i wrocili:D
Bylo super milo i dzieciaki sie do siebie oswajaly;) moj to taki dzikusek troche,ale potem nadrobil :)
Mati byl grzeczny..spowrotem jka usnal na dworcu tak spal w pociagu i cala droge do domu..obudzil sie w netto na zakupach dopiero ;) zmeczony,ale szczesliwy ze zobaczyl tate ..jeju ile glonow potem bylo ;)
P.mnie zaskoczyl..Mial tylko sypialnię posprzatac a ogarnal cala chate..po swojemu ale WOW!!
Podlogi pomyte..ale chrzest byl..hehe
Mati pierwszy raz w zzyciu tak sie zfajdal ze preszlo przez dresy na panele..jejuuuu...fuuuu..cale wczorajsze jedzenie. W kawalkach i kupa sluzu...
Cos mu nie sluzy..moze maslo..albo ktorys z warzyw.no ale jest ok.spi wiec pewnie jednorazowo :)
O kurde...ale ogarnac to to bylo wyzwanie ha ha :)

Noooo Misiakowata to wyprawe mielisciw :D Super ze tak sie udalo i ze Mati taki grzeczny i kochany jak zwykle :D Ja to moglabym go zjesc jest taki slodki :D A do P te glonijady to juz wogole :D Hanula nie lubi dawac buzi mezulkowi. Odrzuca ja mysl o brodzie chyba :D hehe ja mam podobnie :D heheh

U nas taki armagedon w pampersie to czesta sprawa :D Dzidzius caly do przebrania i umycia :D Co prawda wozka ani podlogi nie musialam myc nigdy ale spiworek i przescieradelko juz tak :D

Dzisiaj mezulek mowi do Hanuli: "Co sie cieszysz jakbys dostala pieluchy od Prady??" Padlam jak to uslyszalam :D heheh

Tata2016 co do Rzeszowa to Olka by najlepiej mogla sie wypowiedziec bo ona tam mieszkala i Majka byla wczesniakiem. Choc nie pamietam zeby chodzila na rehabilitacje.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiakowata

Alexann suuuper :) och ja ze wzruszeniem wspominam te pierwsze ruchy :D

Madika szkoda,ze mamy tak daleko do siebie:) czy z wygolonym bokiem to Ty na fociach??i Hanusia obok...no slicznosci :*
A no spotkanie super :) kolezanka byla u nas to teraz my u niej :)

Odnośnik do komentarza

Dobry:-)
Tata milo ze wpadles na nasze forum. Ja mysle ze jesli masz jakies watpliwosci to rzeczywiscie warto byloby zrobic konsultacje z innymi specjalistami. Dziewczyny dobrze pisza.
Misiakowata Mati chrzczac panele wiedzial co sie dzialo podczas jego nieobecnosci:-) haha
Pieluchy od Prady hahaha! Ten Twoj mezulek to ma teksty:-)
Alexann fajnie jest czuc ruchy znowu? Super
A Moja Mala w ogole nie chce sie przewracac przez lewe ramie, tylko prawe. Jak ja popchne to sie przewroci ale nigdy sama
Znowu dzis pobudki mielismy co ok 1,5h buu. Ale tata szedl do pracy na pozniejsza godzine i Mala tez wstala pozniej:-) czyli rano tata ja budzi ehh

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Klaudia, myslalam ostatnio o Tobie! Cieszę się, ze sie odezwałaś. Dlaczego przerażona? Ciesz sie chwilą! Tym co dziś i nie myśl co bedzie! Duzo zalezy od nastawienia! A ja wiem, ze wszystko bedzie dobrze! :-*

Alexan! Ale fajnie! Drugiego babla poczułam w 16 tc :) milo się wspomina :) a mniej wiecej rok temu znalam juz plec naszej smerfetki :) tak się ucieszyłam, ze dla odmiany będzie dziewczynka :)

Tata2016, ja juz nic nie mam do dodania. Moze na jakimś rankingu lekarzy warto kogoś poszukać kto przyjmuje w okolicy i ma dobre oceny.... I warto być dobrej myśli. Może dzieki temu, ze dzieciątko ma swój sposob ruchliwe, w pewnym stopniu samo sie rehabilituje... Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Ciaza no..hehe P.dzis wstal z nocki i mowi..kurcze przeciez wczoraj sprzatalem a dzis znow sajgon..hehe..no coz tak to juz z dzieckiem jest :) hehe
Fajnie,ze Mya pospala..:)
Mati zmeczony wczorajszymi wojazami spal do 7 rano:)
O 3.30 krzyknal to polecialam szybko siku,wracam a ten spi :D

Klaudia nie boj sie,choc wiem,ze nie latwo..Terqz bedzie dobrze :) Wasz owocek dojrzeje jak powinien :D trzymam kciuki za Was :)
Alexan ja tez jakos ruchy w 16_17 tc poczulam :D

Mati dzis wspial sie juz na druga polke od biblioteczki...jejuuu ;)
No i blokady musze zamowic dp szuflad.Zaczelo sie :)

Odnośnik do komentarza

Klaudia88
Dziekuje strunka.jak tam Twoja niunia?. Nie o to chodzi ze nie chce,bardzo chcialabym jeszcze dziecko,ale po mojej tragedii boje sie sie ,nie chce znowu przez to przechodzic,choroba dziecka,smierc..mam traume straszna i jakos sie boje,no ale zobaczymy co tam wyjdzie,czas pokaze. Swoja droga zawsze marzylam o dziewczynce

Dziekuje, rośnie jak ma mleku mamy ;) bedzie z niej rozrabiara.

Kochana, domyślam się, ze przeżycia nie zawsze dają możliwość w pełni cieszyć się kolejną istotką pod sercem! Bo się o nią od początku boi.
Nie wiem czy u Was jest możliwość spotkań z terapeutą... Ale tu na pewno poleciłabym (a najpierw zapytala terapeuty czy jest sens na spotkanie z nim mając pod sercem inne bijace serduszko) terapeutę.
To, ze jedno dzieciątko usnęło nie oznacza, ze historia sie powtórzy.
Dlatego bede powtarzać, ze wszystko zaczyna się "od głowy".
A jako osoba chyba wierząca polecilabym zawierzyć Górze, niech Jego ro bedzie problem i niech sie tym zajmie.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wsparcie☺Skonsultujemy to z innymi neurologami i rehabilitantami. Cały czas się pocieszam, że skoro usg przezciemiączkowe wyszło ok to powinno być dobrze ☺ a czy w tym wieku zaciskanie piąstki jest normalne? Mały nie robi tak cały czas ale czasami ma zaciśnięte mega

Odnośnik do komentarza

Alexann! Aaaa fantastycznie :)

Klaudia, wiem, że nie łatwo się w pełni cieszyć po tragedii jaką przeżyłaś ale tak jak napisała Strunka, musisz być dobrej myślę. A czemu nie jesteś pewna ciąży? Nie robiłaś jeszcze testu? W każdym razie trzymam za was mocno kciuki :)

Tata, wydaje mi się, że mojej Ani też się zdarza mieć czasem zaciśnięte piąstki, gdy raczkuje. Nie zawsze. Tak samo palce w stopach też czasem zaciska. I też preferuje obrót przez jedno ramię, lewe. Bardzo rzadko przekręci się przez pracę.

Odnośnik do komentarza

Czesc wszystkim. Oczywiście nie dodalo wczoraj mojego postu ;/ ehhh to forum =)
Witamy pierwszego tatusia na naszym forum =) jak chcesz to zapytam Olki do jakiego rehabilitanta w Rzeszowie chodziły z Maja =)
Klaudia bardzo sie ciesze, ze sie do nas odzywasz chociaz wiem, ze to nie latwe. Trzymam bardzo kciuki za Ciebie i Twoja ciążę (jeżeli w niej jesteś) i mocno ściskam :*
Alexan zapomnialam już co to za uczucie =( w sumie dostalam pare razy po żebrach i pęcherzu, ale ogolnie bylo ok =) piekne przeżycie :* chcialabym jeszcze kiedyś tego doświadczyć =)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...