Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~Misiakowata
Antonowa jutro zrobie grupe z tajnej na otwarta zebys nas odnalazla.Nie wiem czy tak mozna,zobaczymy ;)

Myslalam ze mi przeszlo a tu dupa..zoladek dalej doakwiera,boli mnie glowa i temp mi sie zrobila 37,3...jejku oby do rana przeszlo :(

Wspolczuje nocek..zycze Wam zeby dzisiejsza byla spokojnie przespana :*

Super by było z ta grupa;) a teraz z tego co piszesz to kuruj się kochana.

Odnośnik do komentarza

Sylwia dzięki:) z Ciebie tez lasunia :D
Haneczka napisze Ci na fb :D a najlepiej zobacz ten post gdzie sie wszystkie przedstawiamy:D

Kalae ja tez moja nosze z miejsca na miejsce..przynajmniej sie staram bo tak mnie kręgosłup napierdziela i pięty ze ledwo chodzę juz pod wieczór:D ale moja córka uwielbia moje towarzystwo i gdy tylko znikam jej z oczu drze sie w niebogłosy jakby ja ze skory ktos obdzierał... i chcąc nie chcąc musze tez ponosić bo ma nudę a wtedy drze sie jeszcze głośniej ..a ja jej tłumacze ze inteligenty sie nie nudzą:D

Dziewczyny zdrówka dla dzieciaczków:) przespanej nocki !! I Misia Tobie zdrówka a może setkę se sieknij albo zabije albo wzmocni ..hehe :D

Odnośnik do komentarza

Madika świetnie, ze juz w domku jestescie :* napewno juz wszystko bedzie dobrze.
Maddalena duzo zdrowka dla synka.
Misia wspolczuje tych dolegliwosci :* jutro bedzie lepiej. Powiedz mi, czy Ty ostatnio jestes jakas taka przygaszona? Czy mi sie tylko wydaje?
Moja coreczka ostatnio zaczela krzyczec - najpierw myslalam, ze poprostu jest niezadowolona, ale nie. Ona tak sie komunikuje :D uszy puchną ;)
Ja tez małej nie nosze. Mata, bujak itd.
U nas w kuchni pomidory na tapecie - dzialamy z prztworami. Przeciery, sosy.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
Sylwia dzięki:) z Ciebie tez lasunia :D
Haneczka napisze Ci na fb :D a najlepiej zobacz ten post gdzie sie wszystkie przedstawiamy:D

Kalae ja tez moja nosze z miejsca na miejsce..przynajmniej sie staram bo tak mnie kręgosłup napierdziela i pięty ze ledwo chodzę juz pod wieczór:D ale moja córka uwielbia moje towarzystwo i gdy tylko znikam jej z oczu drze sie w niebogłosy jakby ja ze skory ktos obdzierał... i chcąc nie chcąc musze tez ponosić bo ma nudę a wtedy drze sie jeszcze głośniej ..a ja jej tłumacze ze inteligenty sie nie nudzą:D

Dziewczyny zdrówka dla dzieciaczków:) przespanej nocki !! I Misia Tobie zdrówka a może setkę se sieknij albo zabije albo wzmocni ..hehe :D

hehe a myslałam o tym,ale bałam się,że mały się obudzi wcześniej i co ja zrobię :)

Spałam z przerwami 10 godzin,wiadomo na karmienie,wc..
Miałam stan podgorączkowy ciągle,do teraz..boli mnie nadal i doszły nerki :/
ale jakoś musze się ogarnąć.Zostaliśmy sami.
P.chciał zostać,no ale głupio mi było.Obecałam mu,że jak bedzie źle to zawiozę maluszka do babci a sama pojde do lekarza..
no ale myślę,że nie bedzie tak źle :)choc mogłoby przejść cholerstwo

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Gosia1001
Madika świetnie, ze juz w domku jestescie :* napewno juz wszystko bedzie dobrze.
Maddalena duzo zdrowka dla synka.
Misia wspolczuje tych dolegliwosci :* jutro bedzie lepiej. Powiedz mi, czy Ty ostatnio jestes jakas taka przygaszona? Czy mi sie tylko wydaje?
Moja coreczka ostatnio zaczela krzyczec - najpierw myslalam, ze poprostu jest niezadowolona, ale nie. Ona tak sie komunikuje :D uszy puchną ;)
Ja tez małej nie nosze. Mata, bujak itd.
U nas w kuchni pomidory na tapecie - dzialamy z prztworami. Przeciery, sosy.

ech chciałabym tak umieć z tymi przetworami :D
Krzyczenie u nas też codziennie..czasem jak mam dość zabieram małego na spacer..tam spi a ja ciesze się ciszą :D
Ja przygaszona..a skad takie wnioski?

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
~przyjazna
Sylwia dzięki:) z Ciebie tez lasunia :D
Haneczka napisze Ci na fb :D a najlepiej zobacz ten post gdzie sie wszystkie przedstawiamy:D

Kalae ja tez moja nosze z miejsca na miejsce..przynajmniej sie staram bo tak mnie kręgosłup napierdziela i pięty ze ledwo chodzę juz pod wieczór:D ale moja córka uwielbia moje towarzystwo i gdy tylko znikam jej z oczu drze sie w niebogłosy jakby ja ze skory ktos obdzierał... i chcąc nie chcąc musze tez ponosić bo ma nudę a wtedy drze sie jeszcze głośniej ..a ja jej tłumacze ze inteligenty sie nie nudzą:D

Dziewczyny zdrówka dla dzieciaczków:) przespanej nocki !! I Misia Tobie zdrówka a może setkę se sieknij albo zabije albo wzmocni ..hehe :D

hehe a myslałam o tym,ale bałam się,że mały się obudzi wcześniej i co ja zrobię :)

Spałam z przerwami 10 godzin,wiadomo na karmienie,wc..
Miałam stan podgorączkowy ciągle,do teraz..boli mnie nadal i doszły nerki :/
ale jakoś musze się ogarnąć.Zostaliśmy sami.
P.chciał zostać,no ale głupio mi było.Obecałam mu,że jak bedzie źle to zawiozę maluszka do babci a sama pojde do lekarza..
no ale myślę,że nie bedzie tak źle :)choc mogłoby przejść cholerstwo

Może warto pójść do lekarza,może to nie żołądek? Wyrostka nie masz juz ?

Odnośnik do komentarza

Misiakowata, jak okolice nerek zaczynają boleć to ja bym się poważniej zastanowiła nad lekarzem. Lepiej żeby nic się z tego nie wyklulo :/

Jasiek tez ostatnio nerwowy, marudny, płacze przy zasypianiu. A teraz jak jest taki zmęczony popołudniami i ładuje go w wózek i wychodzę żeby przekimał w wózku, to potrafi nie spać cały spacer tylko się rozglądać :P

Właśnie starszak wstał mi z kaszlem, fuck :(

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

Z ta pielegnacja sisiaka to mizna dostac na glowe tyle zdan ile dzieci. Nam lekarz mowil aby naciagnac tyle aby powiekszyla sie dziurka na koncu i w ta dziurke wlewac wode ona wyplucze wszystko co nie powinno tam byc i zakazal wycierania mastki ( taka biala wydzielina al'a serek) bo ona niby jest po to aby pozniej skorka sama schodzila z sisiaka. Ale to zdanie naszego lekarza a ja mu ufam i tak tez czynie :-)
Misia duzo siły :-) ja też coś zakatrzona niby tak goraco a mnie katar zlapal ;-/ mam nadzieje ze w nic wiecej to sie nie przeksztalci bo 10 idziemy na roczek do chrzesniaka mojego męża a 12 jedziemy pod Kraków do rodziny :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

Gosia1001
Madika świetnie, ze juz w domku jestescie :* napewno juz wszystko bedzie dobrze.
Maddalena duzo zdrowka dla synka.
Misia wspolczuje tych dolegliwosci :* jutro bedzie lepiej. Powiedz mi, czy Ty ostatnio jestes jakas taka przygaszona? Czy mi sie tylko wydaje?
Moja coreczka ostatnio zaczela krzyczec - najpierw myslalam, ze poprostu jest niezadowolona, ale nie. Ona tak sie komunikuje :D uszy puchną ;)
Ja tez małej nie nosze. Mata, bujak itd.
U nas w kuchni pomidory na tapecie - dzialamy z prztworami. Przeciery, sosy.

Gosia nigdy nie proznujesz z przetworami. Jestes naszą forumowa specjalistką od dzemikow ;) no i inspirujesz:)

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny :* Juz mi lepiej :) Tzn żołądek od czasu do czasu jeszcze mnie złapie,ale jest lepiej.Stan podgoraczkowy minął..nawet bylismy zachustowani w sklepie :)
Piłam smecte i biorę dicoflor,zjadłam jarzynowej zupki i nawet coli popiłam.W końcu troche się odgazowałam..wzięłam żurawinę i staram się dużo pić to i nery odpuszczają..jeny nigdy wiecej...Do lekarza nie chce..zwlaszcza jak jestesmy sami na weekend..a nie chce by tesciowa mi dziecko ziemniakami nakarmiła za plecami hi hi :D:D jakbym musiała na szpital.Jeste lepiej i tak ma zostać :)

Aniołek nocy trzymam kciuki,żeby się nic nie rozwinęło :*
RedNails niech starszak nie je dzis lodów :)mam nadzieję,że kaszel sie nie nasilił..

Moje maleństwo leżąc na brzuszku uderzyło sie czółkiem o zabawkę ..jeju jaki krzyk był..jejuśku..łzy jak grochy ajajajaaj
Te czoło to biedne..jak nie ja w 5 tyg nie przytrzymałam i sie uderzył o fotel tak teraz to..ma slad oczywiście,ale jest ok :)
Dzis jest wyrozumiały dla mnie :D

Od rana w wolnej chwili czytam marcóweczki z czasów przed moim porodem i po :D aż się wzruszyłam :) Tak mi brakuje tej beztroski czasem :) Fb jest fajne,ale tu jakos bardziej o siebie dbamy?

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

aanuleczka87
Mamusie chlopczyków! Czy robicie coś z "ptaszkiem" waszych pociech, aby zapobiec stulejce?

Ja delikatnie odciągam w kąpieli. Pediatra powiedziała mi że w Polsce nic się nie robi do roku czasu, ale w kapieli jak najbardziej tak, zeby pielegnowac. Trochę tego nie rozumiem czemu są tak różne podejścia ze względu na kraj w którym się mieszka. Z kolei mojej koleżanki lekarz twierdzi że jak najbardziej, żeby stulejki nie było. Tylko wiadomo trzeba to robić bardzo delikatnie żeby krzywdy nie zrobić.

Odnośnik do komentarza

Alesandra
aanuleczka87
Mamusie chlopczyków! Czy robicie coś z "ptaszkiem" waszych pociech, aby zapobiec stulejce?

Ja delikatnie odciągam w kąpieli. Pediatra powiedziała mi że w Polsce nic się nie robi do roku czasu, ale w kapieli jak najbardziej tak, zeby pielegnowac. Trochę tego nie rozumiem czemu są tak różne podejścia ze względu na kraj w którym się mieszka. Z kolei mojej koleżanki lekarz twierdzi że jak najbardziej, żeby stulejki nie było. Tylko wiadomo trzeba to robić bardzo delikatnie żeby krzywdy nie zrobić.


O jak dobrze, że mam córkę! (mój przyszły synu, jeśli będziesz, przepraszam)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...