Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiakowata

Olija
Nati ale slicznotka z Twojej Izuni. A opaska majstersztyk-pogratuluj Babci zdolnosci.
Misiakowata czekam jeszcze na Twoje zdjecia.
Witaj Nesquick!
Ja z córeczką na wakacjach u dziadkow. Dzis pierwszy dzień i tyle osob bylo chetnych do noszenia małej a ona tylko u mamy w chuscie albo na macie ale z mamą w pobliżu. Chyba nie odpoczne tak jak sobie wymarzyłam- czyli rano schodze na dół-stesknionym dziadkom daje wnuczke a ja mam wolne . moze to dlatego ze ostatnio widzieli sie z Nelką 3 tygodnie temu:/
Ciekawe o ktorej pierwsza pobudka.
Dobrej nocy Wam i Waszym Dzieciaczkom:)

Jak się uda to wypoczywaj kochana :D
Na zdjęcia będziesz musiała poczekać,ja tez czekam..
Narzeczony przyjaciółki to fajny facet,ale no właśnie ..doczekać się zdjęć to masakra..
Na zdjęcia z jej urodzin,na których bylismy jeszcze sie nie doczekaliśmy,a impreza była w czerwcu..
Wybaczam,bo zaraz ślubują to czasu brak :)

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Madika
nati91
Ale cisza dziś :)
Mała nam koncert urządziła, jak ją chcieliśmy położyć spać. Chyba nie była wystarczająco zmęczona, a potem przez godzinę sporo płakała, w końcu ją umyliśmy, trochę wcześnie, ale nie widzieliśmy już co zrobić. Karmić nie było sensu, skoro i tak już niedługo trzeba by było myć... ech, czasem zupełnie nie wiem jak zrobić, żeby było dobrze... niby nie powinna spać już o tej porze przed kąpielą, ale z kolei jak ostatnio ją tak wcześnie kąpałam to mi się wcześniej obudziła rano albo innym razem jeszcze godzinę harcowała koło 21. Zobaczymy jak będzie dziś.
Wrzucam zdjęcia z chrztu :)

Nooo Nati wygladacie cudownie :D A ta opaska to cudo :D Zdolna macie babcie :D

My dzis tez poszlismy na spacer po 17 zeby Hanula sie przespala i oczywiscie jak mama chce zeby Hania sie obidzila to tej nic nie przeszkadza... Wiec musialam ja obudzic o 18:40 i przez to poszlismy sie myc o 19:20 a spac poszla po 20 :D Wiec moze taki dzien poprostu:D

AsiaR my tez bylysmy wazone ostatni raz na szczepieniu wiec mysle ze teraz wiecej niz 7kg jest.

Najgorsze jest to ze musze sie wziasc za siebie... Bo zamiast chudnac tyje. Chyba przylacze sie do Ciebie Misiakowata :D I Kalae oczywiscie :D Odstawiam slodycze!!!! Calkowicie!!!! No oczywiscie lodow nie licze jako slodyczy:D
To co najgorsze to kolacje jemy dopiero o 21 bo wczesniej nie ma kiedy... Juz nie wspomne o sniadaniu max 1h po obudzeniu...

Ale jakos musze dac rade i musze wrocic do cwiczen. Sylwia co o tym myslisz?:D

Niuska super ze wakacje Wam sie udaly i to wsumie calkiem niezle :D Dzieci dzielne macie- nie ma co :D

A sen Marcinka podziwiam :D On to od poczatku byl spiochem :D

Radzę ograniczyć a nie rzucać całkiem słodycze,bo nerwy są po czasie..Teraz świętowałam 2 dni sernikiem,ale w końcu go zjadłam już,choc przyznam,że wrazenia na mnie nie zrobił..dziś zaczynam spowrotem ćwiczyć i odpocznę od słodyczy parę dni :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Madika spotkanie będzie w Łodzi ? Musze ogarnąć jak mam pociągi.
Z tego co pamiętam to ty pierwsza Pawełka dla Hani zaklepałaś ;).
Dziś kolejna noc ze się co godzinę budził. W sobotę idziemy na wesele i trochę się boje jak młody to zniesie. Nianiek do zabawy będzie trochę miał.
Witaj nesquic.
Madika moja Angelika skończyła juz 18 lat (stara się zrobila) a Gapa był ostatnio u fryzjera natomiast Asia dostała się do tej szkoły co chciała :).

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

Aga2801
Madika spotkanie będzie w Łodzi ? Musze ogarnąć jak mam pociągi.
Z tego co pamiętam to ty pierwsza Pawełka dla Hani zaklepałaś ;).
Dziś kolejna noc ze się co godzinę budził. W sobotę idziemy na wesele i trochę się boje jak młody to zniesie. Nianiek do zabawy będzie trochę miał.
Witaj nesquic.
Madika moja Angelika skończyła juz 18 lat (stara się zrobila) a Gapa był ostatnio u fryzjera natomiast Asia dostała się do tej szkoły co chciała :).

Aga my tez mamy wesele 3go wrzesnia i nie widzi mi sie zostawiac malego z babcia...macie tam pokoj dla niego czy jak to bedzie?

Odnośnik do komentarza

Olija, no moja mama ma dryg do takich rzeczy, opaska jest przepiękna, szkoda tylko, że Iza ją w kościele pociągnęła w zdenerwowaniu i już potem była na nią za duża...
Iza dziękuje za wszystkie komplementy, właśnie z tej okazji soczyście marudzi :D (żeby nie było - tata się nią teraz zajmuje, a nie że matka z telefonem w ręku, a dziecku się nudzi ;))
Aga, u mnie też kiepska noc, co prawda pobudki co półtorej godziny, ale też słabo... no i rano jak tata wziął bobasa, żebym odpoczęła, to nie mogłam zasnąć :/
Zbieramy się za niedługo i jedziemy do Wilanowa, trochę zmienić krajobraz, bo tak to codziennie do parku Łazienkowskiego chodzimy.
A po powrocie wielkie pakowanie, na 5 dni jeszcze nie wyjeżdżaliśmy, ale dla dziecka to tyle samo rzeczy, co na weekend, tylko naszych ciuchów trochę więcej :) no i jakieś gadżety na plażę dodatkowo ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Madika
Aga2801
Madika dziewczyny mają się dobrze.
Ja staram się was czytać ale czasami trudno. Wieczorami padam zaraz po Pawełku a w dzień tez on zabiera mi większość czasu. Łobuziak chce juz siedzieć ale sam jeszcze nie siada i strasznie się złości. Powoli rozszerzamy dietę.
W lipcu spotkałam się z Olką i Mają w Krakowie. Cudna ta moja bliźniaczka z 28 stycznia :).
Wyczytałam ze planujecie spotkanie,dajcie znać kiedy i gdzie to wpadnę z Pawełkiem.

Nooo pewnie Aga musisz koniecznie :D z tego co byla mowa to spotkanie na poczatku wrzesnia do 7 bo 9 wyjezdzamy nad morze :D
No chyba ze dziewczyny cos innego wymysla.

Wpadaj Aga czesciej do nas bo tu smutno bez Ciebie i bez Twoich cudnych corek i Gapy nooo o Pawelku nawet nie wspomne :D

Dziewczyny tez moglyby wpadac od czasu do czasu i powiedziec co u nich slychac... Bo ja tesknie za wybieraniem sokowirowki- fakt zostala juz zakupiona :D

zacytowam na fb :) apel :D

Odnośnik do komentarza

Ania standardowo trzy razy się budziła w nocy. Może to i lepiej, że od urodzenia to najdłużej spała 7 h i to tylko dwa razy się jej zdarzyło. Tak to mógłby być szok dla organizmu, co Olija? :)
Mam wrażenie, że już się przyzwyczaiłam do nocnego wstawania. Etap budzenia się co godzinę też już przerabiałam.

Odnośnik do komentarza
Gość misiakowata

kamillla
Hellou Marcóweczki :)

doszły mnie słuchy na FB że Madika tęskni za wybieraniem sokowirowki :) takze Madika!! jak potrzebujesz jakiegos sprzetu kuchennego czy jakiegokolwiek, to wal smialo służe pomocą :D:D

Siemasz na starych śmieciach :*
Madika powiedz,że musisz coś kupić :)
To będzie super tydzień :)

Odnośnik do komentarza

~misiakowata
~kalae
w Auchanie mają np. piwa rzemieślnicze, mi smakuje np witbir - podróże kormorana z browaru kormoran :)
a sabat czarownic kupiłam ze wzgl na nazwe, w opisie też ciekawie się zapowiadał i nawet calkiem całkiem.

U mnie nie ma Auchana :(
Koleżanka jak mnie bedzie odwiedzała ze Szczecina,a tam jest,to poproszę żeby mi kupiła :D
U mnie Karmi classic czesto :) Jakoś lubię takie zimniutkie na koniec dnia wypić :D Taka nagroda :)


a ty nie jestes ze stargardu szczecińskiego?
Odnośnik do komentarza

~kalae
~misiakowata
~kalae
w Auchanie mają np. piwa rzemieślnicze, mi smakuje np witbir - podróże kormorana z browaru kormoran :)
a sabat czarownic kupiłam ze wzgl na nazwe, w opisie też ciekawie się zapowiadał i nawet calkiem całkiem.

U mnie nie ma Auchana :(
Koleżanka jak mnie bedzie odwiedzała ze Szczecina,a tam jest,to poproszę żeby mi kupiła :D
U mnie Karmi classic czesto :) Jakoś lubię takie zimniutkie na koniec dnia wypić :D Taka nagroda :)


a ty nie jestes ze stargardu szczecińskiego?

tak,u nas nie ma Auchmana

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

RedNails, fajnie powiedziane o tym bohaterze we własnym domu, zgadzam się w 100%
Prowadzisz zbiórkę na ten czytnik? Może link?

Olija, nie wiem jak długo zostajesz u dziadków, ale dzień-dwa Mała się oswoi i uda ci się złapać chwilę dla siebie.

Madika, wbrew pozorom nie było jakichś szokujących opcji, tyle że nam się nie pokrywały.. Marcepan obstawiał Stanisława/Kazimierza (tata Kazika by był, nie byle co ;)), a ja Andrzeja (ale urodziny, zaraz potem imieniny i zaraz potem gwiazdka), Macieja, Michała (w bliskiej rodzinie).. No i wyszedł Feliks :D W ogóle to mamy dwóch synów, przy każdym był problem z wyborem imienia, a takie piękne i jednogłośnie wybrane dla Dziewczynki nam się zmarnuje.. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...