Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

~anna13
hej moje niezastąpione marcóweczki.czy po szczepieniu robił sie wszym słodziaczkom obrzęk.własnie jestesmy po III dawce i sie taki o0brzek zrobił na ok 1cm.smaruje altacetem i nie wiem co dalej

Mateuszowi po trzeciej dawce też zrobił się obrzęk i twarde miejsce po wkłuciu nic nie robiliśmy z tym i następnego dnia rano już było mniejsze a wieczorem prawie niewidoczne
Odnośnik do komentarza

maddalena82
~anna13
hej moje niezastąpione marcóweczki.czy po szczepieniu robił sie wszym słodziaczkom obrzęk.własnie jestesmy po III dawce i sie taki o0brzek zrobił na ok 1cm.smaruje altacetem i nie wiem co dalej

Mateuszowi po trzeciej dawce też zrobił się obrzęk i twarde miejsce po wkłuciu nic nie robiliśmy z tym i następnego dnia rano już było mniejsze a wieczorem prawie niewidoczne

dziekuje
Odnośnik do komentarza

Ciaza316
~kalae
a ja odciągnełam mleko na jutro na noc, bo już tak karmie Tosie na noc. Muszę powiedzieć, że mi się podoba, bo wiem ile zjadła, a karmienie

ciąża a może spróbuj jej dać odciągnięte mleko, zobaczysz ile zjadła wtedy i czy będzie się tak budzić?


A ile Tosia je odciagnietego?

od 120-170 ml, te 120 mam zawsze, jak chce jeszcze to wtedy daje ją przystawiam do piersi, ale staram sie mieć więcej, żeby już jej nie rozpraszać. Jak mi się nie uda na raz odciągnąć tyle w nocy, to odciągam przed jej kąpielom.

Odnośnik do komentarza

~anna13
hej moje niezastąpione marcóweczki.czy po szczepieniu robił sie wszym słodziaczkom obrzęk.własnie jestesmy po III dawce i sie taki o0brzek zrobił na ok 1cm.smaruje altacetem i nie wiem co dalej

Nam pielęgniarka za każdym szczepieniem przypomina, żeby w razie czego rozpuścić łyżkę sody w pół szklanki wody, namoczyć płatek kosmetyczny i zrobić taki opatrunek

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza

~arwena 89

To Twój jest z 8 marca? Jak mój Miki ;) My szczeliny się 17 sierpnia

Wojtuś z 7go ale blisko było bo o 23:05:-o

Przyjazna to ja inną hale kule miałam na myśli ale ta jest bardzo fajna.

Kalae podziwiam za to odciąganie mleczka bo dla mnie to zawsze był problem i kojarzy mi się z zastojami, uuu. Dzielna z Ciebie mamusia ale czego to się nie robi dla slodziakow.

A Wogole to muszę się pochwalić, że nam wczoraj ząbek się przebił a drugi już jest tuż tuż. Sylwia a jak u Martynki, możesz jakieś zdjęcie wstawić bo u niej to pewnie już dużo widać zębolka:-)

Ciąża ciesz się że niewyraźnie wywołuje u Ciebie tylko brak organizacji. U mnie to Wogole zanik funkcji życiowych nie wspominając o wyłączonym myśleniu.;-)

A może i nasze spotkanie wyznaczyć na 13września w Tubajce? Co łódzkie marcoweczki na to?

Odnośnik do komentarza

magdalenka85
~arwena 89

To Twój jest z 8 marca? Jak mój Miki ;) My szczeliny się 17 sierpnia

Wojtuś z 7go ale blisko było bo o 23:05:-o

Przyjazna to ja inną hale kule miałam na myśli ale ta jest bardzo fajna.

Kalae podziwiam za to odciąganie mleczka bo dla mnie to zawsze był problem i kojarzy mi się z zastojami, uuu. Dzielna z Ciebie mamusia ale czego to się nie robi dla slodziakow.

A Wogole to muszę się pochwalić, że nam wczoraj ząbek się przebił a drugi już jest tuż tuż. Sylwia a jak u Martynki, możesz jakieś zdjęcie wstawić bo u niej to pewnie już dużo widać zębolka:-)

Ciąża ciesz się że niewyraźnie wywołuje u Ciebie tylko brak organizacji. U mnie to Wogole zanik funkcji życiowych nie wspominając o wyłączonym myśleniu.;-)

A może i nasze spotkanie wyznaczyć na 13września w Tubajce? Co łódzkie marcoweczki na to?


Spokojnie:-) na obiad dzis kebab, naczynia wciaz niepozmywane od rana i nic nie pisze bo dalam post na fb i ciezko mi sie skoncentrowac:P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

magdalenka85
~arwena 89

To Twój jest z 8 marca? Jak mój Miki ;) My szczeliny się 17 sierpnia

Wojtuś z 7go ale blisko było bo o 23:05:-o

Przyjazna to ja inną hale kule miałam na myśli ale ta jest bardzo fajna.

Kalae podziwiam za to odciąganie mleczka bo dla mnie to zawsze był problem i kojarzy mi się z zastojami, uuu. Dzielna z Ciebie mamusia ale czego to się nie robi dla slodziakow.

A Wogole to muszę się pochwalić, że nam wczoraj ząbek się przebił a drugi już jest tuż tuż. Sylwia a jak u Martynki, możesz jakieś zdjęcie wstawić bo u niej to pewnie już dużo widać zębolka:-)

Ciąża ciesz się że niewyraźnie wywołuje u Ciebie tylko brak organizacji. U mnie to Wogole zanik funkcji życiowych nie wspominając o wyłączonym myśleniu.;-)

A może i nasze spotkanie wyznaczyć na 13września w Tubajce? Co łódzkie marcoweczki na to?

dla mnie nie jest problemem podac mm, ja to robię dlatego, że kupy są przyjaźniejsze po moim mleku, aniżeli po mm, a Tosia mniej pierdzi :)
ja nie miałam zastojów
w sumie to podanie butelki jest lepsze bo widzę ile zjadla, a odciąganie nie jest jakimś problemem w sumie to czytam forum czy coś innego.
Po części to robię dla siebie, bo ja przebieram te kupy:D

Odnośnik do komentarza

~anna13
i jeszcze mam pytanie jakiej firmy kupujecie dzieciom słoiczki gerber hipp czy cos innego. co polecacie?

Ja kupuję głównie gerbera, takie aksamitne są, przynajmniej marchewka i jabłuszko. Bobovity takie nie były. No i kuzynka mi poleciła żeby polować na promocje gerbera, ona dwójkę już odchowała, więc polegam na jej doświadczeniu

Odnośnik do komentarza

Hej :D znalazlam chwilke by poczytac i cos napisac Mati po dwoxh dnia poza domem wczoraj usnal dopiero przed północą z tetra,myszoszmatką i smoczkiem..Dzis tez jest inny..drze sie..musze zabawiac..wcziraj kupy nie bylo..dzis rano dopiero..jeden wielki sluz...niedawno zrobil drugą. .kolor ladniejszy dalej sluzowata ale moze to go uspokoi wkoncu.jejku..tylko na rekach jes spokoj..wzielam skokowca na bujak..dalam butelke wody do zabawy i poszlo az na bujak..to nic..wazne zeby pomoglo bo zwariuje z tego jego krzyku..
No ale za to kreacja i fryzurka gotowa na niedziele :)
A i nauki odwolane bo sie ksiedziu porabalo i nie ma teraz..elegancko..w niedziele pokieruja jakos i bedzie z glowy :)
8 dni bez slodyczy ;D
Z ceiczeniami gorzej..ale tule godzin lazenia moge zaliczyc jako trening.Mata mi przyszla to jal Mateusz pozwoli zalucze dzis pilates :D
Ciaza bardzo Ci wspolczuje: *
Brak snu jest najgorsze..a sprobuj spqc z Mya..moze ona bliskosci potrzebuje po prostu
?
Kalae super ,ze taka poprawa u Tosi :)

Dziekuje za komplementy :*
Zmykam :*

monthly_2016_08/marcoweczki-2016_50302.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
O jaaa kalae Ania ostatnio jak walnie kupę to niczym bomba biologiczna, tak wali! Bąki nie są lepsze! No smród taki, że aż w oczy szczypie i człowieka w pół zgina! A jest tylko na piersi. Co by to było po mm? Armagedon!

działo się :D
Odnośnik do komentarza

Misia! Śliczna mamusia. Któraś pytała o słoiczki. Ja kupuje z gerbera. Raz spróbowałam z hippa i dostała córka wysypki. Nie wiem czy na 100% to deserek ale na razie nie ryzykuje. Moja córcia prawdopodobnie uczulona na mleko to tez moze miec znaczenie

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaCZczy

~anna13
hej moje niezastąpione marcóweczki.czy po szczepieniu robił sie wszym słodziaczkom obrzęk.własnie jestesmy po III dawce i sie taki o0brzek zrobił na ok 1cm.smaruje altacetem i nie wiem co dalej
. Mojej tak samo zrobił sie duzy obrzęk . 2 dni przykładałam gazik z kwaśna woda i zeszło :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...