Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Kalae podpisaliśmy. Ten pkt brzmi ze korzystanie przez najemcę z mniejszego pokoju wymaga zgody wynajmującego nie wchodzi w zakres umowy najmu.
Tak jak wam pisałam z tego wszystkiego nie mogłam nad moimi cukrami zapanować a każda wzmianka o tej sprawie to mnie aż telepalo.
Eh... Moj powiedział ze lepiej żeby faktycznie to było takie pro forma i niby na wyrost bo jej nie podaruje . A jak mi tu orzylezie to ja bułkę kocham nie wpuszczę chyba ze z policja żeby spisali protokół bedzie dowód.

Haniutek ja tez mam taka mała skale podchodzi mi pod luki żebrowe i boli juz sie tak 4 dzień bujam z tym i jem nospe a ona jak to zawsze zreszta nic nie daje. Jej to koniecznie trzeba sprawdzić pod wzgl skurczy. A ty teraz masz który tydzień?
Nie rozpakowywać sie !!!aaaa

Odnośnik do komentarza

A i jeszcze mi sie przypomniało. Jak sie tak madralowala to ja zapytałam.
Jak siedzimy w temacie co możemy a czego nie to tu jest wzmianka o tym ze na wszystko musimy mieć państwa zgodzę i wszystko musi byc poparte dokumentem. Proszę mi napisać aneks do umowy w którym bedzie wspomniane ze zostało tonodmlowane na nasz koszt inorzeprowadzke nas a państwo wyraziliscie na to zgodę. Zamknęła jadaczke i sie chichala jak nastolatka.

Nie wyobrażam sobie żeby nasze maleństwo spało w tych ścianach przesiąkniętych dymem tytoniowym i brudem

Odnośnik do komentarza

aniia
Aż poplakałam trochę mojemu z tej bezsilności już. Przykuta praktycznie do łóżka, z domu tylko do ginekologa wyjścia, boję się iść pod prysznic żeby mi brzuch się nie stawiał :/
Nic tylko leżeć, bo wtedy z brzuchem spokój. Jeszcze miesiąc wytrzymać, ehh.

Ania nawet nie wiesz, jak bardzo Cię rozumiem. U mnie taka sama sytuacja. Leżę tak od listopada. Wychodzę tylko do gin. I po takim czasie to są tak niesamowicie przyjemne chwile. W domu przez cały dzień nie ma nawet do kogo buzi otworzyć. Dobrze, że mam cudownego męża, który wszystko w domu robi i przyjaciół, którzy znając sytuację częściej mnie teraz odwiedzają, żebym się rozerwała.
Trzymaj się, bądź twarda (Ty, nie brzuszek!). Miesiąc szybko minie, a potem już z górki.

Odnośnik do komentarza

aniia
Aż poplakałam trochę mojemu z tej bezsilności już. Przykuta praktycznie do łóżka, z domu tylko do ginekologa wyjścia, boję się iść pod prysznic żeby mi brzuch się nie stawiał :/
Nic tylko leżeć, bo wtedy z brzuchem spokój. Jeszcze miesiąc wytrzymać, ehh.

Aniia ja tez to przezylam od listopada leżenie z tym ze jeszcze strach byl ogromny czy jakby zaczela sie akcja to czy Córcia da radę w 24 tyg. Po nowym roku wstałam i delikatnie sie rozkrecam ale tez bardzo uwazam. Teraz juz wiem ze chocby poród nadtapil dzis to juz wszystko bedzie ok. Juz nie dużo zostało ale masz prawo czuc juz duzy dyskomfort. Dobrze ze sie wyzalilas mezowi mam nadzieje ze przynioslo to troche ulgi. Mi to pomagalo nie tyle jego pocieszanie co możliwość zeby ktos mnie wysłuchał.

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

halo halo co to sie dzieje..
Haniutku kochany..nic sie nie martw..moze wszystko sie wyciszy i jeszcze wrocisz do domku dopiac ostatnie guziki :)
Majka trzymaj sie tam :)!
Ola a Ty jak tam>>jak Majeczka??

Aniia miesiac szybko minie zobaczysz:)wspolczuje Ci bardzo..
Obejrzyj sobie 6 odc,jest taki lajtowy:)popłakałam,Mati sie rozkopał jak usłyszał maluszki :D
8 odc obejrzałam z P.i troche sie przeraziłam..ale rzeczywiście dziecko jak wyjdzie to sie o wszystkim zapomina :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

majka16
Olka gratulacje.
Dziewczyny ja właśnie zostałam przyjęta do szpitala na obserwacje. Jestem podlaczona do ktg ; (

A co się dzieje?
Aga i nika super ,że w domku, zazdroszcze wam
Leniwiec spokojnie,widzę, że trochę cię przerażenie chwyta;)będzie ok,nawet nie masz pojęcia jak nam matkom to samo przychodzi:)
Ale była wizyta,dr wpadła i jak się czujemy?ok?to ok dobranoc
Matko burza,perszing:D
Rano ktg się doczekać nie mogę:)
Synek dzisiaj z mężem był,jej jak przytulił mamę i dzidzie:)

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w nocy stawiał mi się brzuch. A w dzień czułam ból podbrzusza co po chwile latalam do WC i się wystraszylam ze coś jest nie tak. Przyjęli mnie na oddział i zrobili ktg. Na szczęście nic nie wykazało nie pokazalo żadnych skorczy. Wygląda na to ze spanikowalam niepotrzebnie tak mi się wydaje przynajmniej. Ale faktycznie w tym momencie jak miałam ktg nie czułam napięcia brzucha.

Odnośnik do komentarza

heheheh co do malowania to tak, moj bedzie malowal ale ja też lubie , no i oczywiscie musze kolor znalezc odpowiedni heh

ja po wwizycie. wymaz gbs tylko z pochwy, cle szczescie. wyniki ok, hemoglobina 12.2 wiec nie wiem poczym mi tak wzrosła :) szyja dluga. kazal nie tykac brzucha, bo skurcze wywołam. o takiego.. :d stwierdzil ze mala ulozona glowkowo, wyczul glowe przy badaniu. czy w szpitalu przed porodem sprawdzaja jak jest dziecko ulozone?? ocziwiscie wszelkiee bole, opuchlizna to norma

przy okazji poszlam do rodinnego, skierowanie do okulisty mam. a teraz najlepsza partia

KTORA Z WAS POTRAFI PRZYTYC W CIĄGU 20 DNI 4 kg?? a wy sie wagą przejmujecie hahah :D

Odnośnik do komentarza

Haniutek - dobry pomysł :-) Trzymaj i nie puszczają :-)
Majka16 dobrze, że pojechałaś - lepiej pojechać raz za dużo i nawet zrobić z siebie panikarę, niż nie pojechać jakby coś się miało dziać.
Co planują? Zostawiają Cię na obserwację? Dostaniesz sterydy?
Nie sypkie się dziewczyny. Lutówki cztery urodziły w styczniu, reszta chyba czeka - mam nadzieję :-)
To Wy też jeszcze musicie się trzymać :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Olija
Haniutek
Jakis niecierpliwy ten rocznik;)) Mnie wlasnie pieta jakas po zebrach kopie chyba go zlape za te piete i zatrzymam niech sie nie pcha;)))

Ale by bylo:D :D :D

Kamila i inne dziewczyny no dajcie przepis na tą hemoglobine- ja mieso wcinam szpinak buraki a powyzej 12 nie idzie wskoczyć

nie wiem wiesz ja jem co mi w pole widzenia wpadnie. najsmezniejsze jest to ze malo warzyw jem

Odnośnik do komentarza

Łooooo, dziewczyny mocno zaciskać nogi!!!! Trzymać dzieciaczki w brzuszkach :-)
Aż powoli zaczynam bać się wchodzić na forum bo nie wiem czy nie przeczytam o kolejnej rozpakowanej mamusi...

Co do "spuchniętych" - tak jak pisałam wcześniej: woda, sok z żurawiny, zielona herbata i herbata z pokrzywy - min 3l płynów dziennie, to działa moczopędnie. Mierzyć ciśnienie i zbadać mocz (białko).
Odstawić: czarna herbata, kawa, soki w kartonach, sól i słodycze sklepowe.

Jeeeeestem boska! Cały dzień przy żelazku, ale wszystko mam wyprasowane, poukładane w komodzie i szafie, spakowane na wyjście Młodej ze szpitala.... Padam na pysk!

Teraz odpoczynek z kotem :-)

monthly_2016_01/marcoweczki-2016_43243.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Olija
aniia
Aż poplakałam trochę mojemu z tej bezsilności już. Przykuta praktycznie do łóżka, z domu tylko do ginekologa wyjścia, boję się iść pod prysznic żeby mi brzuch się nie stawiał :/
Nic tylko leżeć, bo wtedy z brzuchem spokój. Jeszcze miesiąc wytrzymać, ehh.

Aniia ja tez to przezylam od listopada leżenie z tym ze jeszcze strach byl ogromny czy jakby zaczela sie akcja to czy Córcia da radę w 24 tyg. Po nowym roku wstałam i delikatnie sie rozkrecam ale tez bardzo uwazam. Teraz juz wiem ze chocby poród nadtapil dzis to juz wszystko bedzie ok. Juz nie dużo zostało ale masz prawo czuc juz duzy dyskomfort. Dobrze ze sie wyzalilas mezowi mam nadzieje ze przynioslo to troche ulgi. Mi to pomagalo nie tyle jego pocieszanie co możliwość zeby ktos mnie wysłuchał.

Tak, na szczęście pomogło, "ciśnienie" trochę zeszło ze mnie :)

Haniutek, powodzenia! Oby wszystko bylo dobrze :*

Kamilla, ja tak samo, co wejdę na forum to się zastanawiam która rodzi.. No ale teraz już machina ruszyła, nasz czas :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...