Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

hej! :) dołączam do Was dziewczyny :) wczoraj byłam u gin i mamy 6 tc :) niestety bez serduszka jeszcze :( kolejna wizyta 5.08 i wtedy spodziewam się je usłyszeć :) kalkulator internetowy wylicza mi termin na 13 marca zobaczymy jak się wszystko potoczy widzę że nie mnie jedną męczą meegaaa senności i do tego te upały mnie wykańczają trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Gość Katie 81

Piekielna91- bądź dobrej myśli- trzymam za Ciebie kciuki. A może akurat w tym cyklu miałaś owulacje troszkę później :-) A może lekarz ma starec usg i nie widać wyraźnie. Ja na Twoim miejscu poszłabym gdzieś, gdzie mają nowoczesny sprzęt :-*

Odnośnik do komentarza

Mi wychodzi niby 12 marca od OM, po wielkości gin wpisał 14 marca...ale mi się zdaje, że skończy się później, bo wiem, że owulację miałam później o kilka dni niż się spodziewałam. Przyjęłam na razie 14.03 i to by dawało 6t 4d dzisiaj.
Piekielna, daj znać w poniedziałek po wizycie!:)
Zu2ia-współczuję mdłości i dziękuję Bogu, że mi ich oszczędził :)

Coraz nas więcej - fajnie!:)))

Odnośnik do komentarza

Mi to coraz czesciej robi sie slinotok na widok niektorych rzeczy :P hehe...

Jak znosicie upaly? Ja to czuje sie jak bym w saunie siedziala, oddycha mi sie zle, o spaniu nie wspomne i NIC mi sie nie chce ;)

Ja kolejna wizyte mam na 10 sierpnia i bede wtedy miala na liczniku 10 tydzien. I powiem wam ze mysle juz o wozku :D troche wczesnie ale chce na spokojnie pomyslec. Przy starszym synie mialam Jane slalom i generalnie bylam zadowolona ze spacerowki teraz mam quinny zappa extra. I sie zastanawiam... podoba mi sie ten fotelik-gondola jane matrix, jak dla mnie idealne rozwiazanie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrus1pbao.png

Odnośnik do komentarza

no ja aż tak daleko nie myślę jak wózek itd dalej się obawiam że mogło by być jednak coś nie tak nie chce zapeszać bo się zbyt łatwo nakręcam i potem będzie płacz dół i katastrofa, nic mnie nie swędzi na szczęście tylko głownie senność a upały w związku z tym znoszę źle :( mam wrażenie że jak zaraz padnę to nie wstanę :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że mi biust wystrzeli :P boli, już jest ciężki. Przez upały pocilam się jak nigdy dotąd. Slinotok tez mam, ciągle mam na coś smak:P w nocy zasnąć nie umiem a rano wstaje między 10 a 11. No i ciągle chce mi się siku :P od czwartku plamienia znikły !!! Mam nadzieje, ze to baaaardzo dobry znak :D

Aniołek 13.01.2014 (6 tc),
Aniołek 10.07.2015 (5tc).
2 zabiegi histeroskopii

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...