Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, jestem Kasia:) Jeśli wszystko będzie dobrze to na 10.marca 2016 będę miała termin. Jest to moja 2 ciąża, pierwszą poroniłam w styczniu 2014. Dziecko przestało się rozwijać w 6 tygodniu a ja na 8 tydzień ciąży miała ginekologa umówionego. Wszystko potoczyło się bardzo szybko, w środę był ginekolog a w sobotę rano byłam już w szpitalu. 3 dni byłam w szpitalu, łyżeczkowanie. Teraz znów jestem w ciąży, radość ogromna, bo dzidzi wyczekiwane. Niestety wczoraj na USG okazało się, że mam krwiaka prawie 3cm x 2,6cm. Dostalam L4 na 10 dni, duphaston 3 x 1 dziennie i nakaz leżenia i odpoczywania. Na całe szczęście jest pęcherzyk ciążowy, za 10 dni, 27. lipca będę wiedzieć coś więcej :) Puki co, jestem nastawiona bardzo pozytywnie.

Aniołek 13.01.2014 (6 tc),
Aniołek 10.07.2015 (5tc).
2 zabiegi histeroskopii

Odnośnik do komentarza

mnie od piątku męczą mdłości;( a tak już się cieszyłam , że mi nic nie dolega bo w pierwszej ciąży było strasznie , a tu od dziś wymioty:( , nic mi się jeść nie chce , śmierdzi mi nawet pieczywo , a głód odczuwam straszny nie wiem już co mam jeść czuje się okropnie ;( a wy dziewczyny jak sobie radzicie z mdłościami ? co jecie ?

http://www.suwaczek.pl/cache/e7e4d559ba.png[/url]
http://fajnamama.pl/suwaczki/e107ec8.png[/url]

Odnośnik do komentarza

A ja ciągle mam na coś smak sama ie wiem na co. Są takie pory, że mnie trochę mdli ale na szczęście szybko przechodzi. Pobolewaja mnie za to jajniki, ale pani doktor powiedziała ze tak ma być. Jestem spokojna, pełna nadziei, że wszystko będzie ok. Leżę grzecznie i łykam dupka ☺

Aniołek 13.01.2014 (6 tc),
Aniołek 10.07.2015 (5tc).
2 zabiegi histeroskopii

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
ja jutro mam pierwsza wizyte u gina. Nie moge sie doczekac. Naraxie samopoczucie extra. Wilczy apetyt po poludniu, piersi drazliwe ale wytrzymuje. Troche mnie bola krzyze i nieraz czuje brzuch. Narazie zadnych mdlosci

Odnośnik do komentarza

Cześć :)
Kolejna marcowa mama - termin mamy na 12-14 marca, czyli to już 7 tydzień. Pierwsza wizyta u gina za mną (bo to nie pierwsza ciąża, poprzednia zakończyła się w 6 tygodniu, więc zgłosiłam się według zaleceń - już po tygodniu), kolejna w przyszłym tygodniu.
W 5 tygodniu fasolkę stanowił 4,8 mm pęcherzyk ciążowy i 1,4 mm pęcherzyk żółtkowy, ciekawe co będzie widać na kolejnej wizycie. Trzymajcie kciuki, żeby tym razem wszystko było dobrze i żebyśmy zdrowo rośli/rosły.

Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych Mam :-)

Odnośnik do komentarza

szczerze Wam dziewczyny powiem, ze na początku bardzo się krępowałam karmiąc w miejscach publicznych. W restauracjach wychodziłam do toalety kiedy mój synek chciał jeść. Dziś- czyli 3 mc od porodu mam to w nosie czy ktoś się na mnie patrzy czy nie. Idąc do restauracji moje dziecko ma takie samo prawo zjeść posiłek przy stole ;) jak inni goście restauracji. Jasne, że nie wywalam całego cyca na wierzch. Zawsze wychodząc staram się ubierać rozpinane koszule żeby dyskretnie nakarmić Malucha.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...