Skocz do zawartości
Forum

Jaki samochód dla rodziny?


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich, którzy stawiają sobie takie pytanie zapraszam na nowo uruchomiony portal, na którym można w prosty sposób wyszukać samochód odpowiedni do Waszych potrzeb i posiadający pożądane przez Was cechy.

Szczegóły i link znajdują się w nazwie i szczegółach mojego profilu.

Pozdrawiam :)
Jakub Turski

monthly_2015_06/jaki-samochod-dla-rodziny_31469.jpg

Odnośnik do komentarza

Dobrze żeby auto dla rodziny było przede wszystkim bezpieczne ale też duże i wygodne, bo nim wozimy swoje ukochane skarby Reszta już mniej ważna. Moim autem -ideałem jest Infiniti, łączy w sobie te wszystkie najważniejsze cechy.

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie szukam jakiegos fajnego samochodu rodzinnego. Dobrze jakby w miare malo palil oraz nie psul sie za czesto. Na poczatku myslalem nad zakupem jakiegos uzywanego Opla, jednak paru kontrahentow nie wywiazalo sie z umowy i byly tylko same problemy. Zdecydowalem sie na zakup czegos nowego, mam na oku Renault Grandtour ( dane techniczne https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/megane-grandtour/specyfikacje.html
) . Wedlug Was spelni on mojego podstawowe wymagania? Chcialbym kupic cos raz a dobrze. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

~kasiaerni
Dobrze żeby auto dla rodziny było przede wszystkim bezpieczne ale też duże i wygodne, bo nim wozimy swoje ukochane skarby Reszta już mniej ważna. Moim autem -ideałem jest Infiniti, łączy w sobie te wszystkie najważniejsze cechy.

Zgadzam się z Kasiaerni. Jeśli auto ma byc dla rodziny to musi być bezpieczne i duże. Ja osobiście jeżdżę citroenem picasso i jest to idealne auto dla mojej 4-osobowej rodziny.

Przyjrzyj się mieszkaniom na sprzedaż Wrocław. Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...