Skocz do zawartości
Forum

Rozwój osobisty


rety

Rekomendowane odpowiedzi

Przy dobrej organizacji sądzę że dasz radę, w pierw dowiedz się kiedy są zajęcia, jak to jest rozlokowane (czy w jednym miejscu czy trzeba jeździć po mieście - bo tak też się zdarza) poczytaj fora o tych studiach na stronie uczelni
jeśli masz motywację to sądzę ze nic nie stoi na przeszkodzie aby je skończyć

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

A musiałabyś je zacząć od nowa czy tylko zaliczyć kilka semestrów? Ile lat musiałabyś jeszcze studiować by je ukończyć? To studia wieczorowe czy zaoczne?
Tak jak napisała moja poprzedniczka, wszystko jest możliwe gdy ma się motywację i potrafi odpowiednio zorganizować. Ja bym dodała że jeszcze potrzebna jest pomoc kogoś bliskiego, bo ta będzie Ci potrzebna gdy pojedziesz na zajęcia. Podstawową kwestią jest kto zostanie w tym czasie z dziećmi, kto się nimi zaopiekuje. W jakim wieku masz dzieci? Czy możesz liczyć na pomoc męża, babci itp. by zaopiekowali się dziećmi, ugotowali coś, zajęli się domowymi sprawami gdy będziesz musiała wyjeżdżać, a potem w domu uczyć się?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli przerwałaś studia, to niestety będziesz musiała zaliczać wszystko jeszcze raz, bo czasu pewnie trochę upłynęło, możliwe, ze zmienił się program studiów, zresztą nikt nie uwierzy, że pamietasz coś z tej ekonomii co była gdzieś na pierwszym roku ileśtam lat temu.
Jak najbardziej studiować warto, z pewnością. I jak najbardziej rozwijaj się dalej. Tylko musisz sie liczyć z tym, ze weekendy zawalone nauką.
A tak swoją drogą, to nie wiem czy studia zwiazane z bankowością są cokolwiek warte. Sana takie skonczyłam - żeby nie było. Ale do banku można iść pracować byle 'z średnim wykształceniem, mile widzianym ekonomicznym'.
Skończyłam bankowość, popracowałam w banku (nie w oddziale, a w części biurowej) - nie polecam, potem skończyłam studia społeczne, pracuję w agencji interaktywnej w marketingu. I ta praca to najlepsza jaką miałam kiedykolwiek, a próbowałam różnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...